Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Stejně bych nechtěl být kamionákem, který musí být značně otupělý, proč? no třeba proto že je vrah ani o tom neví...

    Motorkář se mu zavěsil na návěs no tak ho rozmašíroval, pak viděl jen krvavou stopu za vozem... nebo je i vrah dětí rozsekal kočárek atp... ano řeknete si vždyt on moc nevidí ale přeci jenom se to na duševním zdraví podepsat prostě musí... at už úmyslně nebo neumýslně někoho zabít, s tím bych žít prostě nemohl. To nejsou báchorky to je realita nemluvě o tom že kamionáci jsou šmejdi, najdou se vyjímky ale pro ně lidský život nemá moc velkou cenu. Jsou to takový vrazi silnic/dálnic a běda někomu kdo se s nimi dostane do křížku. Oni už ty mrtvoly ani nepočítají... takže to v téhle hře chybí náhlé zabité - nejsou ta lidi tak mohli tam dát aspon mmotorkáře atp, neřikám že si nemůžou za to i sami když se neumí chovat...

    Jinak pro debílky není to z mé hlavy ale to že táta mluvil s kamionákem te mu tohle říkal, třeba za to ten člověk nemůže kdoví... normální člověk by z toho že zavinil ničí smrt by se asi zhroutil... možná že jsou těmi cestami atp ošlehaní a nic je nerozhází. Vždyt proč taky jsou celkem v pohodě ve své pojízdné pevnosti.
    • To můj táta zná kamióňáka co si za každýho přejetýho kreslí na kabinu křížky, jako piloti za sestřelený letadlo. Nikdy ho ještě nechytili, protože si na korbě vozí barel s kyselinou, kde ty přejetý lidi rozpouští a z rozšmelcovanejch motorek má postavenou garáž, kde se s tím kamiónem schovává...
      • Jack1947
        Tak si srandujte, bohužel tohle je realita a chytat nikdo nikoho nebude když on otom že někoho zabil neví... jen ho můžou trápit výčitky svědomí tedy jestli vůbec nějaké mají... není zločinu bez trestu.
        • Ty blaho, ty si opravdu bud pomatenej a nebo detinsky naivni, pokud nekoho zabijes, jedno cim a budes placat ze si o tom nevedel, tak te to nezbavi viny ani trestu, jedine ze zabijes ne vlastni vinou.Tak tu prosim te neplacej takovyhle kraviny.Pokud nekdo neco takovyho tlachal komukoliv, tak si z nej delal dobrou pr... a jestli ten dotycnej mu to slukoval i s navijakem tak teda potes, IQ tykve !
          • Jack1947
            Ty seš blbej, nebo imbecilní... chápeš že nikdo za to že se mu někdo připlete někam kam nevidí nemůže... prostě se s tím zmiř že kamionáci jsou vrazi a většina o tom z nich ani neví... jak se řiká co oči nevidí...
            • To mi připomíná obvyklou větu... Měl jste předvídat že se muže stát a proto jste měl jet přiměřenou rychlostí...
            • ......prostě se s tím zmiř že kamionáci jsou vrazi a většina o tom z nich ani neví.........
              tak kdyz neco trefis tak je to rana jako prase, ale to neni podstatny. Uplne stejna hloupost jako napsat, ze vetsina automobilistu jsou vrazi, protoze.....Myslim, ze to pokud bychom vzali pocet ridicu kamionu a pocet srazenych na silnici, nebude to korelovat ani nahodou.
    • Drak_1
      Mňa osobne by zaujimlo prečo si tvoj táta nedal gumu alebo ho na čas nevytiahol ? *1*
    • Ja mam obavu ze jsi moc hral Hatred :(
      • Jack1947
        Už si ho dohrál? a co kkonec líbil *14* *5*
  • A budou taky dělat simulátor oprav cest? To by taky byla neverending story.
    • Jack1947
      JJ, české silnice/dálnice by mohli vyprávět. *3*
  • na to že je to simulace kamionu, to ma dost nerealisticky zpracovanou perspektivu pohledu z kabiny. vypada to jak kdyby ste sedeli par centimetru nad zemi a ne metr a pul
  • Kdysi jsem dělal nakladače ve skladě jednoho nejmenovanýho nadnárodního gigantu s elektronikou (a později jsem byl jako skladník v ropný rafinérce) a s kamioňákama jsem vždycky rád pokecal, když k tomu byli alespoň trošku svolní. Je pravda, že někteří byli dost nerudný, jeden na mě bez nějakýho zjevnýho důvodu vyletěl a rozpřahoval se rozpěrou do přívěsu (taková teleskopická vysouvací trubka). Když mě nedohnal, tak s ní švihnul ženskou, která nám předávala nakladací papíry... Chlap to chtěl potom vyžehlit padesátikorunovým odškodněním, jenže ona to předala svým nadřízeným, řidiče drapli bezpečáci a předali policajtům...

    Pozdějc ve fabrice, kde jsem měl na starosti svůj sklad, mi volala z obchodního, že ať si připravíme prioritní nakládku, že o půl devátý přijede pro ni kamion. Bylo 11:30, zboží na rampě, kamion nikde, takže jsem šel na oběd a samozřejmě - za dvacet minut jsem se vrátil a chlap nám tam vzeklej kopal do dveří. Když mě viděl, hned se do mě pustil a furt sliboval, jak mi rozmlátí držku (což jsem mu kvitoval tím, že může začít - mám skoro dva metry a 130kg, mě nebyl pomalu ani po bradu). Za deset minut jsem ho naložil a rozloučil se se mnou s tím, že si příště na mě přiveze sekeru. Řekl jsem mu, že budu připravenej a od tý doby jsem ho neviděl (prej byl ostrej i ženský z vrátnice, tak ty to asi předaly dál).

    Kdo ví, co měli za sebou, ale takhle vyšinutej už musí bejt jen labil, protože s jinýma jsem v klidu pokecal a podle jejich zážitků už toho taky měli za sebou dost. Holt to je o osobnosti...
  • Přidám hlas k těm, kteří berou ETS2 jako dokonalé odreagování po celodenním čučení do Excelových tabulek přes dva monitory. I když to samozřejmě se skutečným kamionem má málo společného, člověk přeci jen vidí ten chvályhodný pokrok, kdy se nemyslí jenom na pohodlí 'osobáčků', ale i dělníci silnic už si mohou práci hodně ulehčit. Škoda jen, že hra ještě neumí třeba adaptivní tempomat spolupracující s GPS. Už jsem o tom hodně četl a rád bych si to alespoň ve hře vyzkoušel.

    Pamatuji ještě doby, kdy kamion byla sedmsetšestka s návěsem a od normálního Matesa se lišila jen trochu delší kabinou, kde bylo jedno lůžko a jedna 'houpací síť' na spaní. Byl v tom neskutečný randál, smrad, v létě hic, v zimě kosa jak na Sibiři. Šoféři dbající na luxus měli gumičkou od zavařovačky na motoru uvázané tranzistorové rádio Dolly, tuzemské výroby, které se poslouchalo pouze v dobách dlouhých vynucených přestávek, protože za jízdy stejně nebylo slyšet.

    Stávalo se, že jsme za jednu cestu dělali 2x i víckrát kolo. Tedy né luxusní sadou na opravu pneumatik s chromovaným nebozízkem, ale pěkně klasicky - ráfek na špalek, montpáky, palice, když vyletělo péro, tak ho potmě najít, vyměnit ještě horkou duši, a opačným postupem složit. Umýt? Kde asi? Jedině trochu ošmudlat vodou z plastového barelu. Občas jsme přijeli černí jak kominíci. Rezerva byla jenom pro případ, kdyby se to stalo někde, nebylo radno stát. Nepamatuji se, že bychom ji někdy použili. Ale to jenom kousíček té staré poezie, kterou hoši v klimatizovaných kabinách s malými volanty už nikdy nepoznají. A je to dobře. Ona je to tvrdá práce i v těch podmínkách, které dnes mají a odreagovačka pro cifršpióny, jako ETS2 to skutečně není.

    Vážení mladí přátelé, mějte úctu k práci skutečných kamioňáků a respektujte i lidi, kteří se odreagují za volantem virtuálního kamionu stejně - nebo lépe - jako vy třeba u Hatred. To nechápu zase já a také vás nepřirovnávám k částem těla nebo hospodářským zvířatům.
    • "úctu k práci skutečných kamioňáků" - jestli myslíš ty arogantní prasata, které se neumí chovat na silnici, tak k těm úctu opravdu nemám. Možná jsou i výjimky, ale žádnou jsem zatím nepotkal. Faktem je, že toto povolání dělají většinou lidé mdlého rozumu, protože na to nejsou potřeba žádné znalosti ani inteligence, a podle toho to také tak vypadá.
      • Jack1947
        Pravda, nic si nezadá např s popelářem který fakt tvrdý chleba má ale je to negramot a kr-pl... většinou cigán co neumí ani psát. Nemá úctu k cizímu majetku.

        Příspěvek obsahuje zakázané slovo kr-pl - mrzák lol... to není cenzurované slovo... pff *7*
        • cigana za volantem popelarkyho auta ( i jinde by to byla rarita) jsem nikdy nevidel. Ale ja bych to fakt nedelal. Zodpovednost za 2 lidi, co vzadu stoji, zodpovednost neskrabnout nikde zadny auto atd. (Zname ty ulicky, kde jsou popelnice a ty se musi vyvezt at je zima nebo mraz..) Ta samotna masina ma taky obrovskou cenu- musi si na sebe vydelat a ne stat nekde v servisu- takze tam rozhodne neposadi dementa. Stejne jako lidi co jezdi s lidma- taky obrovska zodpovednost a za udelat vetsi prus.r je asi lepsi jit se zastrelit, protoze takovyho spolecnost odsoudi jak nacistu. Jakoby nekoho prejel schvalne. Nepisu to ale tobe, jak ctu tvoje nazory vim, ze mas jine mysleni. Spis pro ostatni.
    • Panove, diky za komentare "od fochu". Ac simulator nakladaku neni zrovna moje krevni skupina a pravdepodobne jej ani nikdy zkouset nebudu, je skvele si precist pohledy lidi, kteri skutecne s kamiony jezdi/jezdili. Za posledni dobu je to tady snad jedina hodnotna diskuse. Takze jeste jednou, diky :)
    • Rejsek
      Vis jak se to rika "Inteligentnimu cloveku nic vysvetlovat nemusis a deb!l te stejne nepochopi" ;-)
  • Hru jsem nehrál, ale nevypadá špatně. Zajímalo by mě, který řidič kamionu je schopný 8 hodin jet s nákladem, přijet domu a pak sednout ke kompu a dát si na odreagování tu samo trasu doma na pc. Třeba tuhle hru vůbec kamioňáci nehrajou. Je tady nějakej profi řidič?
    • Zdravim, nejsem sice ridic, ale kamarada, ktery jezdi kamionem mam. Jezdi vetsinou Emden (Nemecko), ale obcas i Svycarsko a Madarsko. Dokonce byl i ve Svedsku. A predstav si, ze on fakt proste jde ve svym volnu jezdit tenhle simulator :)

      Jednou jsem byl u nej a popijeli jsme, vypili jsme lahev Havany a pred mym odchodem pronesl, ze jeste spat nejde, ze jeste jede do Hamburgu. Tak jsem se zarazil a ptam se ho, jestli to mysli vazne, ze je docela opilej... On se usmal a rekl, ze ne v realnym kamionu, ale v ETS2 :))
      • jojo na to mussis mit ty "spravny" mozkovy bunky nebo spis ti naky musej chybet ne?
        • Hlavne ze tvoje bunky jsou trochu opozdeny ty joudo :)
  • Nebal bych se cele hre, nejen DLC Scandinavia dat klidne 10/10 bodu, jedna se podle me o nejlepsi trucksim co znam (kdyz pominu lehce jinej Spintires), a to pamatuju jeste ruskej King of the Road *1*
    ETS2 a DLC Scandinavia je absolutni nutnost pro vsechny trucklovery *3* Samozrejmosti je neoficialni polsky multiplayer ets2mp ale mam najezdeno spousta hodin i na jeste nonsteam verzi.
    Kazdopadne se stale tyhle hry nemuzu nabazit ani po cca 300 odehranych hodinach *3*
    Jedine co obcas zamrzi jsou achievementy ktere nekdy funguji nekdy ne, zrovna vcera jsem si dal Oslo - Milano s navesem Scania trucku a dostal jsem jen achiev za Scania trucky a za zakazku delsi nez 2000km jsem nedostal nic. Kazdopadne mi az tak o achievementy nejde ale chtelo by to poladit. Jinak cele ETS2 i s DLC davam 10/10. *3*
    • Já jsem na problém s achievementy zatím nenarazil. U tohodle konkrétního achievementu je třeba dávat pozor na to, že do těch 2000 km se počítá pouze ujetá vzdálenost, nikoliv kilometry strávené na trajektu. Netuším teď jaká je vzdálenost Oslo - Miláno ve hře, ale nemůže to být tím? ;)
      • No asi mas pravdu, trajekt tam byl, ikdyz kratkej. Problem je ze 2000+ km trasy az tak casto k dispozici nejsou. Ale co, je to jen achievement :) Kazdopadne dik za info .)
        • No ono stačí pri výbere jobu sledovať údaj trip distance, prípadne land distance aby bol väčší ako 2000 km. Nepomôže, ak si cestu sám predĺžiš na 2000 km.
  • Normalni diskuze. To uz dlouho nepamatuju.
    • Mart9
      Protože děti takové hry nehrají.
      • Protoze tam nemohou delat bordel a trollit. V multiplayeru se o to zezacatku pokousely, ramming, speedhacky, blocking ale tam s nima admini velice rychle zatocili,
  • Není nad to řídit skutečnej truck. Tyto hry jsou (jak říkáme my tough trakáři) jen pro pu*sy. Pokud chcete skutečně polechtat dálnici, musíte čagnout volanťák a rozfárovat ty tuny za vaším zadkem sami. Pořádně nakopnout motor a vydat se na stovky mil dlouhou cestu, drtit v zubech prach a hemeráče mezi půlkama. Vytlačit ze silnice pár masťáků a frajírků, ujet bandě vzeklých černých psažérů a plivnout proti větru. Tak žijou trakáči, to vám nějaká hra nenahradí. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Jack1947
    Jo, taky jsem hrál 1díl má to něco do sebe i od sebe... ale že bych se zase do tohohle nák hrnul... to asi fakt ne navíc by to chtělo pro lepší pocit i volant s řadičkou... hmm no, skandinávie mně neláká už vůbec.
    • Doporucuji volant G27 a nastavit si kvalty ob dva na radicce aby jsi se vlezl do 12 kvaltu a pak je to jiny zradlo .) Jinak jednicka se neda s dvojkou moc srovnat, takze doporucuji zkusit, no a Scandinavia je fakt vymazlenejsi nez zbytek Evropy.
    • K cemu radicku? Vzdyt s tim neumis ani zachazet. Jen by ti to hru ztizilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit