Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S neskrývanou hrůzou jsem si uvědomil Danovu otřesnou angličtinu.Člověk jež chce dělat marketing na vyšší úrovni, by neměl při mluveném výkladu znít, tak nedbale s tolika chybami, jehož nezakrývaný přízvuk, to mu všemu dává korunu.
    I tak přeji Danovi vše nejlepší ohledně hry a znalého učitele angličtiny, snad by nebyl problém, kdyby mu někdo, kdo se v jazyce vyzná, mu sepsal text, který by se pod jeho pečlivým vedením, naučil správně, aby nevypadal jako šašek.Škoda potenciálu Dana, mohl to zvládnout v takzvané staré Shakespearové angličtině.
  • Nicméně...když se teď tak zamyslím, tak EUIV mi dala toliko pocitu zábavy a dění, že ač má svoje chyby, tak se jedná o nejlepší strategii...i když hrajete proti AI tak máte pocit, že to je realita...(má svoje kiksy) ale při pohledu na mapu a diplomacii si uvědomíte, že todle je vymazlená strategie, kde je každému aspektupřikládán velký význam...ať už jde o nejnižšího edláka nebo nejmocnějšího krále...všechno je propracováno jako by na tom stála hra...a to miluju...EUIV je pro mne srdcovka jako pro stratéga...pokud máte rádi strategie tak koupí tohodle titulu neprohloupíte
  • Recenze? Bez čísla? já tomu nerozumím, co si o tom mám myslet? hype nebo flame?
  • Evropa IV má jeden velkej problém, skoro žádnej z mých přátel to nemá!
  • kandidat pro Hrej.TV - byl bych rad...
  • restore
    Ja som skusil zacat za tusim 3 provincie velky kmen. Okolo mna asi 8 inych. Uz ich vela nezostava, zachvilu budem pripraveny sundat aj tie prastare rise, ktore zacinaju silnejsie. Zatial fakt neviem co by mi mao zabranit v obsadeni vsetkeho co vidim, je to taky deathmatch vo volnom style bez diplomacie. Ale uvidime ked pride europa - ako pise autor, mnohe sa asi zmeni.
  • pres takovyhle interface u mne vlak nejede
    • jasně, po vzoru moderních RTS případně budovatelských strategií, max. prostoru je herní mapa a ve výbavě hráče je věštecká koule nebo tužka a papír, protože čísla a statistiky ve hře přeci nikoho nebudou bavit, tak proč je tam dávat, až na pár výjimek jako je EU#...
    • Nejsi schopný absorbovat takové množství informací? Ten interface je úžasně efektivní, pokud ty máš alespoň průměrně efektivní mozek.
      • Magister_Peditum
        Troll, neřeš ho. Tohle píše pod každým článkem o EU4.
        • Já vím a milerád provádím countertrolling.
  • jsem jediný komu ten generátor mapy vytvoří vždy sadu nelogicky rozsfrncaných nudlovitých ostrúvkú? po stém pokusu vytrořit alespoň trochu jednolitou pevninu jsem to vzdal a parádně si zahrál se skutečnou amerikou
    • Mi to taky dost často hází opravdu prapodivné kusy...jsem to prvně zkoušel spouštět furt dokola v tom "observer" módu a párkrát mi to hodilo dobrý kusy...ale většinou to byly dost nesmysly no...
  • Recenze se četla sama, EU IV je jedna z mála her, kterou mám na Steamu a ne na GOG. Další investice už do tak obsáhle hry se vyplatí. Nové patche se přidávají docela často. Nevím, jakou prodlevu mělo Crusader Kings. Ještě teď si vybavuju tu radost, když jsem v Medievalu II drtil apačskou jízdou Conquistádory. Tohle je jasná volba. A to se chystá ještě Východoindická společnost. A tam zase vezmu pod křídla oblíbené Nizozemsko :)
  • Llour
    Možná bych zmínil i určité problémy, které přišly s tímto DLC, potažmo patchem 1.4. Například nevyváženost mezi AE a koalicemi. S tímhle se snad vypořádá patch 1.5 (jenž snad přinese i mnoho nových možností pro moderskou komunitu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit