Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani si neviem predstavit to mnozstvo bugov, ktore tato konverzia vytvori :D A ako poznam paradox, budu first class
  • EU sem nikdy nehral, ale 4 si urcite zahraji. Nevite, jak jestli kazda hra s urcitym datem skonci? Nebo se da proste hrat do "nekonecna". Diky.
    • končí roku 1821
  • Pilgrim66
    No, uvidíme jak dopadnou mé plány na kolonizaci Ameriky irským královstvím...
    • zravna hraju CK II a hraju za Wales, ještě mi zbývá dost století do konce ( hraju to s old of gods) takže to ještě chvíly potrvá, ale už teď jsem měl nehorázný problémy z invazemi Norska na moje mini králoství :D ještě představa někdy v budoucnu o kolonizaci Ameriky :D tak to bude fakt nezapomenutelný :D
  • Neíte někdo jak to bude pokud si tu hru předobjednám v čechách? Paradox má na svých stránkách odkazy kde garantuje tenhle bonus pokud to člověk předobjedná. Jak je to ale s českými obchody?
    Díky
  • Jak se tak koukám tak si svoji první hru zahraju bud za nejaky nemecky stat a sjednotim Německo a nebo budu hrát za česko a později znovu sjednotim něměcko a pak se pustim do Polska za zbytkem Slezska *5*
    • Magister_Peditum
      Slezsko je snad součástí Zemí Koruny české už od začátku hry, ne?
      • Na mape to tak nevypadá nebo alepson ne celý
        • Slezsko je samostatným státem, ale přitom je vazalem Českého království.
  • Uz aby to vyšlo, nejvice se těšim an všechny ty ekonomicky prvky, který jsou v ck2 odflaklý
    A v članku to nezaznělo, ale jak to bude s vlastnostma postav? Kdyz nekdo bude mit skvely vlastnosti jako fortune builder atd..?
    • Narozdíl od CK, v EU se nehraje za konkrétní postavu (dynastii), ale přímo za stát samotný. Panovníka tam představuje pouze jméno a cifry u jeho vlastností.
  • kickasl
    zni to lakave, ikdyz bych jeste musel ck2 dohrat a hlavne nevim jak by pak na tom byla rovnovaha sveta, moje hispanie cita cely pyrenejsky poloostrov a francii(jsem asi 100 let pred koncem hry)
    proste pokud byl nekdo uspesny v ck tak uz asi nema moc smysl to prevadet do eu, aby hra nebyla moc jednoducha
    • No tak si užiješ hromadné rebelie až sedláci uvidí kometu. *15*
    • jednoduchá nebude. jednou jsem si dal záležet a převedl ručně jak mod CKII do EUIII.
      A udržet ten státní útvar pohromadě bylo docela obtížné, plno rebélií, plno států mělo CB proti mě. Ikdyž jsem zkušený hráč tak po 50ti letech jsem měl hodně namále, protože jsem musel mít obrovskou armádu, inflace rostla, technologicky jsem začal zaostávat apod.
  • XorxoxTalarius
    Tak tomu se rika byznys plan jak bic. Aneb vlci se nazerou a koza sama sebe naklonuje :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit