Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EVE už mě láká hodně dlouho, ale vždycky narazím na to, že je to na mě moc složité....
  • No jestli serial, tak doufam ze to bude regulerni machinima *1*
  • Snad to dopadne lépe než Defiance
    • life28
      Defiance nie je seriál podľa hry, že :)
      • Myslím jen ten seriál, který za moc nestojí a chtěl bych nějaký dobrý scifi seriál, dlouho jsem žádný neviděl
  • No o EVE sním už hodně dlouho, ale vím, že nemám tolik času, ale jestli vyhde komiks, rozhodně ho koupím, budeli ta možnost. Pokud by navíc rozjeli seriál, no bál bych se aby neskončil jen jako malý bratříček kultovních scifi seriálů...
  • Asi bych si to opravdu měl zahrát.... kdyby tak byl čas.
  • fizola
    EVE ma laka už dlhšiu dobu, len poslednu dobu nemam čas a čo som si čital různe navody a postrehy, tak prave EVE treba venovat dostatok casu, ak sa nechcete stat obycajnym robotnikom aj v hre (staci otrocit v realnom svete). Ci je mozne sa stat napr. kurierom a neutralne lietat a byt prostrednikom medzi znepratelenymi stranami?
    • walltar
      Tak zrovna o tomhle pochybuju, že by si v eve mohl dělat ... většina aliancí, když sem hrál měla NBSI (Not blue shoot it) takže jak se oběvíš na jejich území seš cíl.

      Ale já sem byl obyčejný těžař ... korporace ve které sem byl si pronajala od jedné větší aliance kus vesmíru a tam sme žili. Za dobu co sem hrál eve sem skoro vůbec nebojoval. Radši sem se věnoval ekonomice. Ale ono být obyčejný těžař není tak hrozné ... měl sem zisky kolem jedné miliardy denně. *1*
      • Proc ne? Muze se pridat treba k Red Frog, haulovaci korporaci...
        • fizola
          Tak ako to teda je? Da sa vypracovat na dominantnu ekonomicku silu, ktora ale bude neutralna a proste zarabat napr. na dodavke zbozi pre viacer strany konfliktu a proste zarabat na vojne? Je to svinstvo ja viem ale ked to ide v reali tak preco nie v hre *16*
          • pokud chces byt v eve v necem dominantni tak tomu musis venovat nekolik let a jako jednotlivci se ti to stejne nepovede, takze by jsi musel nejspis sefovat nejake guilde s par set cleny komunikovat s dalsimi takovymi atd....
            • na nejake dominantne ekonomicke sily rovno zabudni, tie uz su v eve davno upevnene a nic s nimi ani nepohne lebo su priamo naviazane na ccp alebo na nejake ruske botovacie masinerie co predavaju isky za prachy

              a to si nerobim srandu

              a vo vacsej korporacii budes maximalne daky dron co je dobry len na tazenie, platenie dani a anchorovanie struktur
            • fizola
              Diky moc za tieto informacie, su pre mna naozaj cenne. Ani som neratal ze za tyzden hrani budem dominantny magnat :D Len sa potvrdili moje obavy ze to potrva aj niekolko rokov, proste ako v reali. Uvidim, minimalne sa pokusim dostat do nejakej vacsej korporacie a tam uz si vybudovat postavenie. len sa bojim toho casu a aby to neznicilo moje realne zamestnanie :D :D :D
      • fizola
        Takl diky za info, asi budem civilny pracovnik :D Ak je tam anozaj prepracovany obchod, da sa kupit konkurencna firma atd. ? Lebo by bolo celkom super si urobit prevahu nad alianciami pomocou ekonomiky. Keby vas potrebovali obe strany tak aj ty neutralny kurieri sa daju zariadit :D
        • to nehraj, skončíš jako nolifer, nekolik let života v tahu
        • walltar
          No o tom odkupování konkurenčních korporací nevím ... korporace sou jenom jiný název pro gildy ... ale vím, že tam byli nějaké akcie, naše korpa měla dvě. Leželi v hangáru a nikdo nevěděl co s nima.
          • fizola
            Aha, takze je asi aj mozne ze si postune mozem najat nejakych "zamestnancov" atd. mohlo by to byt zaujimave :P
  • walltar
    Tak mě napadá, že sem hodím menší OT...

    Star citizen právě rozjel takovou kratší kampaň, nabízí nové lodě a každý kdo pledgne před koncem tohoto týdne (pokud se vybere 9M) dostane LTI, což se celkem hodí.

    http://www.robertsspaceindustries.com/the-aurora-revealed/ tady je post ...

    Sorry za OT, ale tak EvE a SC nejsou až tak daleko. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit