Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro fandy F1 super. To ostatni neni treba resit, jeden ma rad cerny druhy blond. Ja osobne bych bral lepsi search modul v on-line modu. V 2010 neni videt predem driving assistance and race set up, ktery je nastaven zrizovatelem. Taky doufam, ze obcasny cheating souperu (bez zastavky v boxech v suchym zavode e.g.), nebo bugy v boxech se uz nebudou opakovat. Ostani zmeny nebo novinky jsou podle preview bezva. Ja osobne to jezdim na PS3, tak by me zajimalo, kdo dalsi :)
    • http://f1-2011-ps3.mypage.cz/
  • rancor1223
    Už aby to bylo. Dost se těším, první díl byl super byť s pár mouchama a především mizernou znovuhratelností. Jestli to všechno napravěj a ještě přidají safety car budu v sedmym nebi *1*
    • kde tam byl problém s novuhratelností??? Dyť můžeš pořestupovat furt do lepších týmů nebo si zvednout obtížnost atd. ... navíc achievementy tam jsou docela těžké (na dlouhou dobu), takže já dokončuji druhou sezózu a nemůžu říct že by mě to nebavilo *3*
  • nudáááááááá *7*
    • Kill the troll!
    • Souhlas!!! nudnější závodní hru než F1 jsem nikdy nehrál
  • Sice by se naslo dost veci, co nebyly v minulem dile uplne koser. Treba odflaknuty model poskozeni, poradne havarie, pri kterch musi vyjet Safety Car. Divne chovani souperu (hlavne blokovani v kvalifikacich), divne "detekcni body" na trati, kdy jsem musel vyjet castecne mimo trat a hned dostal trest. A taky ne uplne idealne zvolena obtiznost.
    I tak me F1 2010 dost bavila a vcelku se tesim na toto pokracovani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit