Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Mě by zajímalo, co vás na tom FB tak štve. Že ho maj miliony lidí, jsou na něm závislí a komunikace z očí do očí neexistuje? To je ale jejich problém, né váš. Nebo že vám chodí 200 upozornění a pozvánek kamsi někam a nemusíte vědět, kdo si kam uprd? To je zase váš problém, že tam mát půlku národa.
    • Například že pokud tam nemá člověk účet, tak je často dost odtržený od veškerého dění. Pak taky princip fungování FB, to jest shromažďování informací k marketingu, případně zakázání jejich zobrazování. A co jsem slyšel, neexistence jakýchkoli spamfiltrů.
  • Hmm. Ta hra přímo na té upoutávce musí být fakt pecka. To je vidět pro jaké obecenstvo je facebook dělaný *3*
  • Facebook by si mě nezískal ani kdyby tam dali diablo III v plné kvalitě zdarma !!!! Dobrovoná policejní databáze.
    mother(f)ucker
    (a)sshole
    co(c)k
    cr(e)tine
    (b)iatch
    idi(o)ta
    mor(o)n
    dic(k)
    *1* *1* *1*
    • antifacebook.net
  • Muhahahahahahahohohohohovnohohohoho účet na facebooku jsem měl jako jeden z prvních v čr a už tenkrát to byla akorát zaspamovaná .... jedna věc je sociální síť a druhá tahleta šílenost co z toho udělali sami uživatelé. Už mě nic nepřinutí se přihlásit na facebook a dokonce ani ne to abych si smazal účet
  • Facebook získal pozornost hardcore hráčů už jenom tím, že prohlásil, že chce získat pozornost hardcore hráčů. *4*
    • Mě se hned vybavilo jak by asi mohli hardcorre hry na FB vypadat... V podstatě se nic nezmění, jenom to teď bude "HC Farmville" a jahoda nevyroste za 30 vteřin ale bude to trvat několik týdnů, jak v reálu... Na vyšší obtížnosti ještě déle... (né že bych chtěl těch 40 týpků podceňovat, ale tohle je přesně to co bych od FB čekal *1* - takže v podstatě mě můžou jen mile překvapit...)
    • to není recht, třeba já se tomu nápisu dost hlasitě zasmál.. že by těch 40maníků vytvořilo "pod facebook" hru typu Diablo, WoW, CoD, Assasins Creed? Nebyl někdo poslední dny dlouho na sluníčku? :)
      • No já se nad tím taky pousmál a tím získali moji pozornost. *4*
  • Vy jste zas drsňáci, co nemaj rádi fejsbůk, říkaj jak je jim u prdele, ale evidentně není, když svou nepochopitelnou averzi musí ventilovat...trapný. *6*
  • na ksichtbook mě dostanou jen když mi dají za to prachy
    • ksichtbook - jak originální, ty pičusi
  • Radši ať tam hodí blokování pozvánek do těch stupidních her (aplikací), co tam jsou *16* *16* *16*
    • To tam dávno je
      • tak to ať se hanbou propadnu *8*
  • I kdyby tam rozdávali Ferrari zadarmo a na počkání, tak je mi celý slavný FB u (_!_)
    • tak tak . já se s lidma radši bavim osobně ... a když sou někde daleko v řiti tak si je nějak najdu , na to nepotřebuju ksichtsešit ... *3*
  • Burn in hell, FB!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit