Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jinak klasickej fallout 3 nic extra, dohral sem to znuděnej a musel se premahat, New vegas bylo o hodně lepší. Jo a btw Skyrim ani po 3 rozehrani me po 50 hodinach neba, asi to neumim hrat nebo je to skrytě naprd
  • Znuděný fanoušek , to je něco jako závodní trabant, vepřové pistácie, charakterní hovado,...? *14*
  • Bethesda podle me F4 dela, nevim co jiného by delali, na nove TES je brzo..takze jedine Fallout..prece se tam nekoupu do zadku a nedelaj nic,zejo.
    • stejne F4 a dalsí TES pojedou na stejnym enginu žejo, takže dělaj vzasade na obojím, snažej se engine upravit pto ps4/XBO atd, dvě mouchy jednou ranou

      že by rozdížděli nějakou novou "značku" tak o tom tu vážně neuvažuje asi nikdo, logicky :X
    • Vsak to sype dobre, preco by preboha Fallout 4 nerobili? Na to naozaj netreba by genius :)
  • Tak urcite uzijte si tu dalsi vypatlany dil te 3d super akce, ja si pockam na wasteland a jen tak pro sebe si budu obcas predstavovat ze by to moh bejt fallout. Bethesda by to mela radej zabalit a zacit k***** zase jinou znacku... treba jim ten engine z elder sezere nejaky auta nebo tak neco, vyjde to na stejno - na hov.. . *11*
  • Na F4 se téměř jistě už dlouho pracuje. Od Obsidianu bych raději, ale čert to vem, klidně i od Bethesdy. Já jsem totiž vůbec rád, že tu ta možnost je. Práva po tahanici s Interplayem také mohla skončit buhví kde a další díl série už nemusel vzniknout. Jsem rád za F3, ještě více za FNV a budu rád za každý další!
  • Doufám, že znuděný fanoušek leží bez zubů s přelámanýma hnátama v nějakém příkopě.. holt svět Falloutu je trvdej :D
  • maros.goc
    že FUCK YOU ....to je fakt "skvelý a dospelý" vtip ....
    • ucho
      to je vytrženo z kontextu. to fuck you patřilo jen haterům, kteří by za ten fórek přáli tomu vtipálkovi smrt. pro ostatní tam byl jiný vzkaz.
  • Keyz
    Jaký případ na to mohl skočit. To jsou vždy skoky po nadějí a fakta nikde *1*
  • cumpi3
    Dobrý troll *1* ...ale je mi líto všech, kteří už se na hru těšili *4*
    • Neverim ze existuje neco jako 'dobry troll'
      • No jo, nesvar dnesni doby - myslet si, ze byt "troll", je kladna vlastnost.
        Taky mi to ponekud vadi, kdejaky hloupy tupec placa nesmysly a pak to LOL ZOMFG I TROLL U LOL U NUB omlouva "trollovanim" a placa se do kolen, jak to vsem hrozne nandal.
        Ale ono se dneska za trollovani oznacuje i neco trochu jineho (treba prave tenhle pripad z clanku), nez byl puvodni vyznam, kdy slo vlastne o slusnejsi oznaceni pro idi*ta a trollovani znamenalo trapne hloupe a pruhledne provokovani (do cehoz 99,9% dnesnich trollu samozrejme spada).
      • Com_Truise
        trolling is a art
    • ucho
      i přesto je pravděpodobné, že se na dalším falloutu již dávno pracuje.
      • cumpi3
        To se vůbec nevylučuje
  • teraz sa bethesda spamata..ze jajj..šak ono hraci by chceli aj novy fallout...o pol roka to ohlasia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit