Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jak jinak... než v radioaktivitě *3*
  • Rozdíl mezi Falloutem 1 a Falloutem 3 je jako mezi Dědictvím 1 a Dědictvím 2. Ty hry nemají v jedný krabici co dělat *7*
    • Máš ty pravdu kamaráde *3*
  • kurnik šopa...ako mám všetky fallout hry, ale toto ma láka, čo ma avšak odraďuje, je ta cenovka...Ja ako hráč zo starej školy, kde prvé dve fallout hry sú stále neprekonané a patria medzi moje top RPG ma troška mrzí, že tam museli pridať aj tie dva 3D nepodarky..nebyť ich tak to celé stojí aj s tým nepodareným fallout tactics do 25 ojro...škoda no.
    • Vojta_Ilavsky
      Proč nepodařené?
      • Mne jednoducho nesadli...možno to bude aj tým, že v dobe vydania sa jednalo o totálne otrasné konzolové porty a celkovo to na mňa pôsobilo velmi divne, takým nedokončeným dojmom, dokonca som fallout 3 ani new vegas ani nikdy neprešiel, vždy som sa k tomu vrátil niekoľko krát, že to prejdem ale motivácia, dokončiť hru stále ubúdala.
        • Ja jsem si Fallout 3 namodoval všim co se dalo a hraje se to super.
        • Vojta_Ilavsky
          New Vegas bylo fajn.
          Ale já myslel spíš Tactics, je to můj nejoblíbenější díl, tak proto se ptám.
          • Jáj ták, no tactics sa mi nepáčil hlavne preto, že v porovnaní s prvými dvoma falloutami to malo slabučký príbeh a hra bola takmer lineárna...
            • Proto se to jmenovalo tactics ty hlavo. Ze to nebylo to co jsi predpokladal neznamena, ze to byla nepodarena hra.
  • Hnisavec
    vezmem si ju so sebou do lietadla a vytiahnem počas letu *5* *15*
    • kdyz u toho zacnes stahovat okynko budes frajer
  • Coffin.Corner
    Škoda že to neprodávají i s odpalovačem, který k tomu náleží, vystavil bych si ho na stěnu jako docent Chocholoušek jeho tarasnici... :) Tohle je prostě málo muziky za ty peníze.
  • nez pre staromilcov je to urcene skor fanusikom ktory fallout spoznali az od 3tieho dielu... a to je skoda, ak by do toho pribalili 4ku a supli to povedzme za 60-70 ecok ako druhu verziu zberatelky, malo by to imho lepsi vysledok
  • Jo ... a to se vyplati, vyplajznout 50ecek za bezcennou plechovku.
  • škoda že to nevydaj jako sberatelku 4.nebo vcetne, to by pak melo smysl ale toto *11* *10* jen tahani penez fandove falloutu co by si to koupili ty hry uz davno MAJI
  • Lukyz
    1300,- za celou kolekci není žádná raketa, ale jelikož všechny hry už vlastním a myslím si, že nebudu jediný, tak dávat 1300,- v podstatě za pěknou krabičku mi už přijde dost *1*
    • Vzhledem k tomu, ze se ty hry bezne rozdavaj gratis nebo skoro gratis, tak to poradna raketa je. Navic puvodni fallouty budes moset modovat, aby to nejak rozume jelo vic nez 800x600, coz bych cekal ze aspon dodaj upraveny, ale zjevne ne. Takze zaplatis 1k3 za plechovku.
  • Vím, že tento komentář bude asi trochu mimo herní svět, ale doufám, že toto "stylové bombastické balení" v této podobě nebude z etických důvodů nabízeno v Japonsku. Myslím si, že by to byla slušnost k obětem z konce 2. světové.
    Jinak tato série je naprosto labužnická záležitost a u mě jedna z nej.
    • Japonci se s tim uz vyrovnali, at uz Godzillou, nebo pamatnikem...
      • nightborne
        No... "vyrovnali"... docela neradi se o tom bavěj, to můžu říct z vlastní zkušenosti, ale rozhodně si nemyslím, že by byli tak zahořklí, že by zakazovali tvar balení hry =).
        • Z vlastní zkušenosti vím, že bavit se o tom nechtějí teda vůbec, dokonce ani ve škole se neučí nic o WW2, tohle období se snaží vytěsnit.
    • tak doufam ze japonci budou nad veci ne tak zapskli jako ty. a za 1. s atomovkama na japonsko toto a ani hra nema nic spolecneho 2. japonci si hru urcite uziji 3. provsechny je hra odstrasujicim prikladem kam by to v pripade pouzivani atomovek mohlo dojit
      • s tou tvoji zapsklosti uz neco delej neustale vidim jak nekoho urazis ze je zapsklej tak se nad sebou zamysli a vzpamatuj se protoze vypadas jako choroba na internetu *11*
      • peaNutz
        No třeba v japonské verzi Falloutu 3 nešlo odpálit bombu v Megatuně a quest šel dokončit jen zneškodněním bomby takže tak nad věcí asi nejsou. Na druhou stranu šlo jen o odstranění možnosti odpálení bomby v centru města ne o retuši každého vyobrazení atomovky takže předpokládám že tohle zkousnou. Bylo by to pokrytectví prskat na obal ve tvaru atomovky a nestěžovat si na Fat Boye.
      • Nejsem zapšklej, není důvod. A věřím, že si gamesu všichni užijou. Jinak šlo s píše o upozornění na "formu" balení té hry do formy A-bomby, než o hru samotnou, ale to jsi doufám pochopil.
        • Vojta_Ilavsky
          A co když si poručim v Baumaxu kladivo a srp? Irelevantní stejně jako forma balení. Žádná souvislost.
          • Coffin.Corner
            To přirovnání poněkud kulhá. Kdyby někdo prodával tuhý podpalovač jménem Palach, nebo svíčku ve tvaru Jana Husa, taky by se u nás určitě ozvala spousta lidí ;)
            • no prave ta bomba na sobe nema napis Hiroshima ba dokonce ani Nagasaki
            • Vojta_Ilavsky
              Tak zrovna tohle taky kulhá. Hus je velice dávná minulost, takže to není už dlouho živý, a Palach se upálil na protest, nikdo ho k tomu nedonutil. Já bych si třeba tadyty věci koupil na památku nebo abych mohl dělat frajera. :) Kdo může říct že má zapalovač Palach? :D
          • A budou samostatně nebo dohromady?
    • Vojta_Ilavsky
      Pokrytectví.
    • To už asi spíše záleží na Japonských obchodech
    • Corvus
      To je asi stejně relevantní jako chtít po anglických Napalm Death aby nehráli ve Vietnamu...
      • Uvidíme jak kulantně si s tím Bethesda poradí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit