Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvuj prispevek je hloupy. F:NV neni FPS, aby jsi potkaval NPC na kazdem kroku. Je to nadherne a propracovane rpg , jake se uz dneska jen tak nevidi. Zalidnene tak akorat. Je to pustina , ale rzhodne tam nejsou hlucha mista,kde by clovek sel 5 minut a nic nepotkal
  • Fallout Nev wegas: jdete pul hodinu pouští a potkáte 1 mravence. fakt zabava jako prase. Chybí mi izo pohled, takticke tahove bitvy a celkova koncentrace sveta kdy bylo vse hezky pokupe a nemusel jsem chodit jak blazen kilometr sem a tam
    • A co cekas, ze na pousti v post-apokalyptickem svete potkas? Cirkus? Nektere hry by asi mely byt pristupne jen po splneni IQ testu ...
    • Říká ti něco Fast Travel?
  • fallout
    Hmm... to je sice krásné, ale škoda, že s českým distributorem (společností Cenega) se těchto DLC nikdy nedočkáme... a jestli ano, tak v době kdy už bude na světě zbrusu nový Fallout!
    • Hloupost. neznam ani jednu trochu kvalitni hru,kde by CZ nemela. Drive ci pozdeji. Takze kdyz uz se z nejakeho duvodu porad vyhybate uceni se anglictiny(v dnesni dobe pro me naprosto nepochopitelne),musite si proste pockat.
      Ja patrim mezi lidi,kteri si posledni dobou hry kupuji jen v DIGI verzi. Az na vyjimky (Zaklinac treba) jsou dneska krabicove verze jen pouhopouhy obal na DVD. Nic vic.
      • fallout
        Klasika, takových angličtinářů znám spoustu... a hned jak vyjde čeština tak sosají... *1*
        • klasika. Co je divneho na tom,ze i znali anglictiny daji prednost rodnemu jazyku. Ale prispevky u kazde hry typu; hru si nekoupim protoze neni cz,mi v dnesni dobe prijdou trapne. Nebudu obsirneji rozepisovat proc,uz to bylo 100x napsano. Ale rozhodne tu nejde jen o znalost/neznalost jazyka.
          • fallout
            Přesně si to vystihl... není totiž na tom divného nic. A tak jak tobě připadají trapné příspěvky, že si to někdo bez CZ lokalizace nekoupí, tak mi zase připadají doslova směšné, příspěvky typu ,,nauč se anglicky,, apod. (zvlášť když moc dobře vím, že by většina těch angličtinářů, když by měli na výběr, dali přednost češtině)
      • Tak já raději krabicovku s DVD, než pár GB digitálních dat, na který si nemůžu sáhnout.. Tedy pro mě už mají smysl jen Sběratelky :) Třeba Zaklínač 2 nebo SCII :)
        • Sahnout na co ? *1* V tech krabicich uz dneska vazne nic nebyva. DVD,odkaz na manual v .doc, varovani pred epilepsii.
          Nemuzu si na ne sahnout,ale muzusi je kdykoliv znovu stahnout . Kdyz se tobe poskrabe,znici DVD,jsi v haji. *2*
    • No je fakt že já si koupil F3 až jako goty edici ale že jsme na to čekali víc jak rok,to je fakt na přes držku,škoda že v ČR padnul CD-Project to byla příkladná firma na rozdíl od Cenegy jsem zvědav zase na ty výmluvy.
    • nauč se anglicky, maj tak v patě jestli to přeloží či poskytnou naší zemi, každej si to stejně stáhne(za peníze).
      • fallout
        Tak ty si dobrý chytrolín... aneb ,,Moudra Pátera Mikeše,, *1* až vydáš nějakou hru tak si potom povíme jak to budeš mít v patě, jestli ti ji někde nevydají...
    • Přesně! Doporučuji stránky madbrahmin. Tamní komunita by ráda překládala, ale Cenega není schopna poskytnout texty. Hráčům je opět sráno do huby.
      • fallout
        Já vím... není co dodat, Cenega je prostě smutnou skutečností všech fanoušků téhle hry :-((
        • pokurvily hlavne zvlastni ochranu F3 kde mi to furt hlasilo ze mam emulacni software a zadnej sem nemel prave na madbrahmin mi stim pomohli *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit