Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejobsáhlejší informace o tom co je a co bude s Fallen Earth naleznete u nás na webu Fallen Earth CS:

    http://www.fallenearth.xf.cz/novinky/novinky.html#logo
  • ani jeden koment som nepobral Oo nvm ci je to mnou alebo vami ked pisete o Aione xD
  • Kr.Pa
    Od kdy je FtoP "NEMOC" ?? *8*
    • od ty doby co je!
    • Kdyz jsem zahledl ten nadpis, radsi jsem si sel precist originalni clanek na massively: http://massively.joystiq.com/2011/06/15/gamersfirst-announces-acquisition-of-fallen-earth-with-new-f2p-b/ (kde si takove subjektivni komentare nedovoluji).
      • Ja bych se zeptal jinak. Od kdy je normalni zcela otevrene lhat? Nevim jaky model bude mit FE,ale ve skutecnosti neznam zadnou Free to Play hru. Jsou to jen rozsirena dema. Kdo chce skutecne hrat si drive ci pozdeji musi zaplatit a to mnohdy vice nez hrac s mesicnimi platbami.
        • Začal jsem teď hrát World of Tanks a zatím jsem do toho nedal ani korunu a ani to není potřeba. Za peníze můžeš mít samozřejmě nějaké tanky co jinak nekoupíš, rychlejěí postup k novým technologiím a nějaké bonusi, ale i bez toho se dá normálně hrát. A pro mě hlavní lákadlo je to, že se nedá založit parta, když nemáš premiovej účet. A i ten se dá "koupit" jen na jeden den za pakatel. Tento přístup se mi hodně líbí.

          Když jsem si koupil Age of Connan (za 800Kč) a zkusil 30 dní hry zadarmo a ta hra mě nenatchla tolik, abych u toho trávil tolik času aby se to placení poplatků vyplatilo, tak mi těch osmi stovek bylo líto. Teď mi ta hra leží v šuplíku.
  • kukam ze tu nikto neregistruje TERA online mmo ktore bude v EU co nevidet a rozohodne to nevypada jako smeid *5*
    • aion uz mame skoro vsichni za sebou.. tak proto..
      • Tera vypada velmi dobre... a Aion? Byl to stejny fail, jako AoC a Warhammer... a podle me i takovy Aion byl mnohem lepsi, nez momentalne propagovany Rift...
      • Aion nekdo hral? Z te zplavy stale stejnych fantasy her musi byt vsem spatne uz davno...
  • jediny mmo falloutu ktery me zajima je Fonline: 2238 (remake ve stylu openttd - novy engine a stara grafika)
    maji v planu prechod na 2.5D (3D postavy/zbrane z van buren/od fanousku + 2D teren)
    • To zní velmi lákavě..... já si ale myslim, že by se klidně chytla hra v grafice Fallout 2, natož F.Tactics.... MMO přece neni o grafice
      • smejki
        ale grafika (z technologického hlediska) je o náročnosti jejích úprav/tvorby
        ....
        a vůbec, dyť to jede na grafice F2.
        přechod na 2.5D se stejně plánuje zprvu s využitím modelů z Van Burenu *3*
  • Od leta je zdarma i Age of Conan.
    • ale ten je tak okresany ze sa neoplati ani hrat
      • Ale prosim te. Jista omezeni samozrejme jsou. Nebudu tu hazet link co vse na free play je a neni(kdo chce si to najde sam),ale nemas pravdu. Zadna hruza to neni.
        • Ma pravdu... hlavne nemuzes hrat se svym drivejsim placenym uctem... coz je nejvetsi problem... :-)
  • ja chci Fallout 4 radsi *1*
    • no jo...ale chcelo by to navrat ku korenom F1 a F2, ktore boli od Black Isle Studios...a nie tu FPS kravinu....
    • však snad bude po Skyrimu :)
      • Ano a na stejném enginu jako minule.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit