Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hell yeah!! TimeSplitters forever!!
    Zrovna dnes jsem si cestou do prace rikal, ze Crytek na to nejak kasle a koukam, ze az tak uplne ne.
    Porad vychazej jen samy nudny FPS jak pres kopirak a originalni hra se super multiplayerem, zabavnym a obtiznym coopem a spoustou challengu je na konci fronty jak nejakej odpad.
    Nechapu vsechny ty ovce, co si kupujou rok co rok jedno a to samy COD a jeste jsou z toho nadseny.
    TimeSplitters jsou jednoduse v mym TOP 10 a je opravdu skoda, ze tuhle serii nezna vic lidi.
  • Vsadím se,že tento příspěvek bude mít málo komentářů protože tuto hru moc lidí nezná,což je škoda,první 3 díly byly opravdu něco,co stojí za zahrání.Pokud by vyšel i 3 díl tak mám důvod koupit si PS3,toto je hra kterou si nenechám ujít,i kdyby jsem musel obětovat třeba peníze,co s išetřím bokem.Jen doufejme že pokud vývod opravdu proběhne,že to kluci nepodělaj *4*
    • *Pokud by vyšel i 4 díl,omlouvám se za chybu
  • EuroSamurai
    Druhej díl sem hrál v coopu a byla to parádní záležitost takovej duchovní nástupce golden eye . :)
    Problém byl jen v tom, že počet ukolu který ste měli v misi záležel na obtížnosti takže pokud ste hráli na střední stejně ste přišli o nákou část mise.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit