Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    To jim to teda trvalo ale každý si asi musí zjistit či dobré/blbé je provozovat něco ještě navíc  Ea originu nebo jít na stým a zdá se že procitly v pravý čas. Bod pro ně.

    I když těžko říct jestli zrovna Fallen order je ta hlavní karta kterou vysadili.

    • Ilusiveman

      Ono jásat u EA předčasně, je dost často předčasné. Kor když že zprávy vypadne takovej malinkej detail... 


      "Incorporates 3rd-party DRM: EA on-line activation and Origin client software installation and background use required."

      "Requires 3rd-Party Account: EA Account (Supports Linking to Steam Account)"

  • Ilusiveman

    Nu, jeden z řady kroků, které tato hra musí učinit, aby měla šanci se rozumně prodat. 

    Musí to být synonymum maximální sebereflexe a fakt mě vůbec nezajímá, jakej kód použiji na vykreslení tváře, etc. 

    (proti této formě samozřejmě stojí fakt, že mikrotransakcne se najde procento lidí, co cenu hry zaplatí xkrat, ale předpokládám, že hlavní prioritu má kreditabilita Star Wars v rukou giganta EA.. ) 

    Docela si i držím palce, aby budoucnost dobrý produkt přinesla.. 

  • podle videí co jsem viděl mi to hodně připomíná Jedi Outcast, kterou doteď považuju za jednu z nej her co jsem hrál. Tak snad to vyjde. Poslední dobrá hra od EA byly první 2 Dead Spacy

  • TheGGG

    toto by mohla být po hrozně dlouhé době dobrá star wars hra a dobrá hra pod EA.... ok titanfall 2 byl poslední ok titul, takže tomuto asi dám šanci

  • Zaho
    EA má ještě něco kvalitního co by stálo za koupi?
    • Derp_1337

      Jo, třeba NHL 06 stojí za koupi =)

  • SalemCZ

    Valve začalo kamarádit tedy s MS a EA a už se nekamarádí s Ubisoftem a Activisionem. Dělají se tu teď dobrý přemety. Ty který vlastně odešli jako první tak se vrací.

  • SalemCZ

    Co jste si říkali před 8 lety že bude dřív, že EA bude zpět na Steamu, nebo že Valve vydá HL3?

  • Možno by ale stálo za to do článku doplniť, že k hraniu hier od EA zo Steamu bude stále nutné mať nainštalovaný Origin a EA účet, podobne ako s uPlay klientom u hier od Ubisoftu.

    "Incorporates 3rd-party DRM: EA on-line activation and Origin client software installation and background use required."

    "Requires 3rd-Party Account: EA Account (Supports Linking to Steam Account)"

    • Ilusiveman

      No to by Teda stalo za zmínku 🤔

  • Je logické, že maximální zisk a prodeje bude mít ten kdo se svoje produkty snaží tlačit skrz maximum distribučních kanálů. Exkluzivity je připravily a připravují o dost hráčů, kteří o origin nemají zájem a nemají v něj důvěru. Ještě by mohli po vzoru blizzardu poslat i starší hry na GoG ideálně v remasterch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit