Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablo III uz nezachrani nic.
    • To je ale debilní příspěvek....
  • Že by se s Diabla 3 konečně stala zajívá hra hodná koupě?
    • hochu, zmeň si ten image *1* to je hruza, sorry jako.
      D3 stoji za koupi. To je jasny jako slunce *4*
      • Na chléb místo medu, mažu si hnis z vředu.
  • kdyby odstranili aukci tak bych do toho mozna sel, takhle ne. radeji path of exile
    • Path of Exile? To je jak srovnávat Velkou cenu Monaka se Štemberkskými závody do vrchu
      • to je pravda jen ted nevim jak jsi to myslel, velka cena monaka je path of exile?
      • Prej Štemberské závody do vrchu *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=-OVJa-5d90k *1*
  • Problem PC verzie je, ze loot je limitovany kvoli AH (skoro 100% nahodny) a Monster Power levely su debilne navrhnute (Inferno monster health ~3400%, damage ~370%). Aby som zabijal priseru 30x dlhsie (magic find "len" +250%), ked za ten cas mozem zabit 5 na MP5 s 125% MF, ci he i 400%MF viac. Chapem, ze MP system nebol stavany pre efektivne farmenie ale toto nie je najstastnejsie navrhovanie systemu podobnemu z D2 (/players).
  • Ahoj,
    mohli byste prosím udělat recenzi na Aarklash: Legacy?

    Děkuju
  • Lépe to ani nečíst. Např. já mám na krabici s hrou PvP aréna. U Blizzardu si nemůžete býti jisti ani tím co napíší do návodu.
    • S pvp je to fakt ostuda *1* Ale ono diablo dycky bylo vic o pve imho.
  • Po tom co som hral konzolovu verziu uz do PC nepojdem. Bez rakoviny zvanej Auction House (a jemu prisposobenemu drop-rate-u ) a 20ms lagov (ano pri 20ms) je to to prave diablovske. Takto mala vyzerat verzia 1.0 minuly rok. Nepotrebujem cakat na udrzbu serverov (ked sa mi to najmenej hodi) alebo na fixnutie exploitov v AH(vsetky servery idu dolu bez ohlasenia). Legendarne predmety padaju D2 stylom (frekvenciou) a su dokonca uzitocne (este som nenasiel nepouzitelny legendarny predmet). Obtiaznost je daleko vyssia ako na PC (master I na normal je peklo), lenze na dalsi upgrade postavy (teda vlastne len gearu) nepotrebujete hrat dalsich 300 hodin (obtiaznost sa teda pekne vyvazuje).
    Loot 2.0 samozrejme nebude nijak prevratny, cakajte len zmeny v generovani itemov (main stat podla postavy, zbrane maju skoro stale socket) ale ziadne ohlasovane "build-changing" zmeny necakajte (konzolova verzia ma podla infa Loot 1.5, teda je tam vacsina zmien z ocakavaneho patchu pred expansionom).
    Niektore skilly konecne "fixli" ale pre kompletny prehlad by bolo dobre najskor hrat za vsetky charaktery a samozrejme aj na vyssich obtiaznostiach.
    • Prave, konzolova verze jeste ten loot 2.0 neobsahuje. Na tom se jeste maka, takze to muzou trochu testnout na konzolich. Snad to dokazou!
      • Ano konzolova ho neobsahuje, obsahuje tzv. Loot 1.5 (padlo to tusim v jednom rozhovore). Loot sa teda lepsie generuje (main stat v zavislosti od hranej postavy -> Monk-Dex,Barb-Str,...) a hlavne ho pada ovela menej a viac kvalitny (ziadne 'uber' dropy sa nastastie nekonaju). Taktiez bosovia opakovane maju sancu na dobre dropy (co v D3 zakazali). Takto sa ti nestane taka trapna vec, ako ked som prvy krat zabil diabla na inferne a jeho drop boli 4 modre a asi 2000 zlata.
      • oni hlavne testovali na pc rok a pol a na konzoly dali prvu normalnu verziu, loot 2.0 bude 1.5 + zavislost dropov na auction house

        a teraz pridaju este ladder, taze credit card warriori budu minat majland, aby sa dostali na prve priecky, blizard vie jak zarobit
        • I v D2 si ti nejvetsi drsnaci ze vsech kupovali ty nejvic uber veci na aukci. Akorat z toho nemel blizz ani cent.
          • lenze v d2 neboli dropy zavisle na auction house
            • ok ty troll *7*
            • Ja nejsem zavislej na aukci. Zkus to taky, je to easy *15*
    • XorxoxTalarius
      Dik za info, aspon vim ze jestli koupit D3, tak jedine na konzole :)
      • A este aby som nezabudol. Odmeny za questy pozostavaju aj s predmetov, nie len z XP a zlata (plus zmeny hodnot, uz ziadne 800 gold za inferno questy).
      • Vidis a ja bych nerekl, ze konzole jsou nejak lip na tom, vem si ze to trvalo rok, nez jsi se dostal ke konzolove verzi a obdobne to bude ted i na PC. Ten drop se vylepsil na PC uz davno s novymi patchi, az s verzi 2.0 bude jeste lepsi (mozna0. Ale to neznamena, ze kvuli tomu by si lidi meli hned kupovat konzolove verze a jit hrat na konzole.
        Osobne jsem stale zastancem PC a kvuli jine verzi nebudu menit konzole i kdyby to byl jen dalsi natlak spolecnosti, jak te primet hrat na konzolich :) Priklad jak prilakat lidi na konzole je vyrabet pouze exkluzivni hry na ne.. at v tom pokracujou me tim fakt nenadchnou :D Mozna rikate, ze si tim sam ublizuji, ale zadna konzolova vec me jeste nedonutila ke zmene a ani nedonuti. Na PC jsou porad jedny z nejlepsich her :)
        • Vidis, ja napr. s konzolami problem nemam. Vyrastal som primarne na PC ale aj na Sege, Nintende, potom neskor PS2 a teraz mam Xbox 360. Na konzolach mam rad ich pohodlie a vyssie obtiaznost v niektorych tituloch (mys+klavesnica>gamepad) ako napr. Doom alebo Serious Sam (XBLA). Z novych PC-only titulov by som chcel urcite vyskusat Rise of the Triad na XBLA :)
        • Mne by hlavne na konzolich chybel battlenet. Kazda verze ma sva pro i proti *12* Dulezite je, ze mame D3 na pc i na konzole!
          • Absencia Battle.net synchronizacie (pozor, nie online-only singleplayer) je asi najvecsie minus. Dokonca na forach sa vyskytuju prispevky o problemoch so savami na PS3 verzii (poskodenie savov, kde mozete prist o cely nahraty progres). Predsa len backup na serveri je backup na serveri.
            • ja som to hral u kamosa a on urcite ma na konzole savovanie na nete (ps3), taze backup tam urcite je, len neni od blizardu ale od sony
        • co z toho, ze drop sa vylepsil, ked 99.99% vsetkeho je odpad? co z toho, ze mozno o pol roka na tom bude pc verzia trochu lepsie, ked konzolova je uz teraz dalej bez debilneho always online a ah systemu, kde tvoje dropy su zavisle na dropoch ostatnych hracov a blbom auction house

          pc verzia diabla 3 je jednoducho povedane ovela horsia ako konzolova
      • Ak hravas D3 'self-found' (nikdy som nekupil nic na RMAH a ani GAH a to som ho hral od vydania), tak ti ju vrele odporucam.
        • XorxoxTalarius
          No ja hral jenom to "demo" a vzhledem k tomu ze jsem umrel diky malemu lagu, tak spis uvazuji nasledne o konzolove verzi. A to ze muzeme hrat ve vice lidech zaraz uz je jenom tresnicka na dortu :)
          • tak to fakt radsej konzolovu, lebo pc verzia je always online a blizzard ziadnu dc ochranu neplanuje a thready na forach, ktore ju pozadovali pozamykali
  • asik: Dyt pisu, ze na aukci prodavam, ale nenakupuju. Tak proc mi pises "novinu", ze na hc je aukce :D A pochybovat muzes, ale mp10 se da hrat bez aukce. Pravda, moc takovych drsnaku neni.
    • A tak je to správně.Vždyt to je skoro nej výzva ve hře - dávat MP10 HC jako self found. Pokud by to zvládl každej ňoumík, tak by asi bylo něco špatně imho.
      • no ja som este nevidel ziadneho takeho, ani na forach, ani na streamoch, vsetci top hraci co davaju hc mp10 su fliperi, sponzorovani alebo cc warriori a aj keby taky bol, nemoze to nijako dokazat, lebo blizard self found mod nepodporuje ani neplanuje

        kazdopadne mi to moze byt uplne jedno, ked mi padaju uplne hovadiny a trcim na mp1 150h, lebo moje dropy su zavisle od tisicov hracov co namiesto d3 hraju aucton house
        • Pc D3 je s kazdym patchem lehci a lehci.Navic uz driv zvysili drop rate legendarek, navic je posilili a taky pridali ty dobry craftovaci itemy. Vsechno tohle nahrava self found hracum. Dneska uz je to v klidu.Kdo chce muze, kdo nechce, tak leda hleda duvody...
          • spis zvysili drop brimstonu *1*
            • Tech pada taky mooc. Si obcas prijdu jak v D2 *1*
          • Dnes ano, ale este stale je to tahane nadol retardovanym generovanim lootu (po konzolovej verzii je to brutalne poznat). MP10 na PC som presiel od zaciatku po inferno s prstom v nose (self-found), kdezto na konzole ma na MP5 (Master I) zabijali na 1-2 rany. Osobne by som take nieco uvital aj na PC verzii. Hra je tak brutalne tazka ale stale ti da sancu na lepsi loot (a hlavne ak ti dropne legendarka, necitis sa trapne).
            • Vsak ten loot na konzole je vylepsenej, to kazdej vidi. Ale i na pc je to v pohode. 420 hodin hc inferna (5 sedesatkovejch charu) a davam mp3 *5* A muzu hrat dal a dal jak kral...
          • same kecy, nevies o com hovoris

            a co ze zvysili drop rate legendarnych, padaju ich desiatky, ale co mam z toho, ked mi desat raz padne wormwood alebo burning axe sankiss, mozem to rovno zosrotovat, lebo su uplne onicom a ani followerovi by som taku debilinu do ruky nedal

            a to ze vsetky dropy su zavisle na auction house, to teda jasne nahrava self found
            *7*
            • haha, jasne, tomu ani ty sam neveris *15*
            • Dyt to hraju uz rok bez aukce, tak jak "nevies o com hovoris" :D
              Ja i lidi se kterejma hraju nasli plno dobrejch veci. Tak mas asi smulu no *13*
        • Vykupenim pre self-found PC hracov sa tak stala paradoxne konzolova verzia :)
          • to by bolo vtipne, keby to nebolo smutne
  • Škoda, že tam fakt nedaj samotnýho Gheeda. V D2 jsem ho měl fakt rád.
    JInak RoS bude mega nátěr, o tom nepochybuju ani vteřinu.
    • zajímavý úkaz že většina Blizzardích her se pořádně rozjíždí až s datadiskem *4*
      • Ty hry od blizzardu prostě zrajou jak víno. Pač na nich kontinualně dělaj a vylepšujou je. A pak tu hru člověk může hrát roky (s přestávkama nejlépe samozřejmě). I u D3 mě baví sledovat, jaký změny přinese každej new patch.
        • Tak u Diablo 2 to mělo podobnej průběh, hodně lidí si stěžovalo že to není tak temný jak jednička, je tam málo spešl lootu... ale pak vyšlo LoD a z D2 se stala hra kterou známe dnes.
          • LoD byl boost jak PRASE!!!
        • Určitým způsobem souhlasím, byl jsem celkem dost naštavný, co z D3 udělali. Začatek fajn, ale pak už to bylo podle mě horší, začali to vylepšovat aspoň nephalem dropem, paragonem atd. Ale stale to nebylo ono (a to nepočítám aukci - na tu je tu dost názorů). Nyní věci, které se tvrdí, že přijdou s novým datadiskem, znějí opravdu zajímavě, že by z Diabla 3 udělali zase normalní hru, na kterou někteří čekali.
          • Mně osobně se D3 1.0 moc nelíbilo. ALe s každým new patchem mě bavilo víc a víc. A jak jsem začal hrát hc, tak mě to baví doteď a pořád nemám dost. Chtěl jsem do datáče dát pauzu, ale pořád se k tomu vracím no.
            *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit