Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslite, ze remakeri budou mit aspon zakladni znalosti fysiky a bude jim znamo, co nastane kdyz kosmicka lod vypne (nebo ji nekdo ustreli) motory?
    • No zastaví a s ohlušujícím rachotem jaký zažiješ jen ve vesmíru se promění v ohnivou kouli...ne? :D *Michael Bay said..."
  • "kdo by si dnes týral smysly předpotopní grafikou a zvukem jak z Nokie 3310?"

    Nu podle mnozstvi recenzi soudobych Indickych her, ktere maji grafiku jeste horsi, tak je asi dost takovych hipstru.
  • Tato hra a Tie fighter sposobili, ze pouzivam invert-mouse. Vdaka nim sa moj mozog natrenoval, ze pritiahnut mys k sebe, znamena zdvihnut virtualny cumak v uplne kazdej hre.
    Ale nemam im to za zle, 100% hier ma tu volbu v options. Len to ludia nevedia pochopit, ako mozem takto hrat hry.
    • Jéé ty si úúúchýýýl !! Ale mám to úplně stejně. *3*
    • Ja si kvuli tomu tenkrate poridil knipl.
  • frag.ment
    Tak to je skvělá zpráva. Že bych si po dlouhé době zase zahrál na PC? Hlavně to chce analogový joystick, bez něj je zábava sotva poloviční..
  • https://www.youtube.com/watch?v=Z-d1Kcohzhk
  • Raději bych Tie Fieghtera. Temná strana mě vždy přitahoala více.
    • MickeyMutant
      To je jasná volba, když ji oblíká Hugo Boss.
  • Pan_Klobouk
    "kdo by si dnes týral smysly předpotopní grafikou a zvukem jak z Nokie 3310?"

    Pechacku, dej si facku. Kdyz pominu, ze asi nemas poneti o X-Wing a TIE Fighter verzich, ktere behaly i v SVGA, tak i puvodni X-Wing z roku 1993 zvucel tak paradne, ze by ti praskla tvoje hlava i s Nokii 3310 prilepenou u ucha. ;D

    Samozrejme nic ve zlem, ale v tehle vecech musite vy mladi opatrne, my duchodci hned tahame hole, choditka a mydlime to hlava nehlava. :)
    • Moje řeč *1* Jeden z vynikajících simulátorů a to myslím fakt "simulátorů", kam se na něj hrabou i některé dnešní gejmy, skvělý koncept, obtížnost a zpracování. Skutečně "paní hra". Mám originál, ze Score prodejny. Samozřejmě i TIE-Fighter, X-Wing vs TIE a X-Wing Alliance + všechny dd. Koupil jsem si kvůli němu tehdy svůj první lepší joy
      http://pictures.todocoleccion.net/tc/2011/02/09/24621167.jpg
      takových her už se dnes rodí pomálu. Vive la nouvelle vie, X-Wing!!! *5*
    • Možná to hrál s PC speakerem. :)
    • X-Wing z roku 93 rozhodne paradne nezvucel a to ani na svou dobu. Strelba s laseru pripominala spise kunkani nez strelbu a celkove to bylo dost chabe. Paradne zvucel az Tie Fighter.
    • MickeyMutant
      Nadsázka. Za tohle bych děti nefackoval.
    • Tak tak. Asi náhoda ale dnes dopoledne jsem si nainstaloval X-Wing a X-wing Alliance s upgradem grafiky...

      Je to pořád maso.
      • Hanzales
        Pan klobouk uhodil hlavičku, nahodilo příkyvný úsměv :)
        A oba jste mně nahlodali, jsem to hned kůpil, inštalím a du si taky zaščílet a zavzpomínat, opírajíc se o tripod. Tehdy jsem pc neměl, ale kámoš (ne bratránek) nevím, jestli měl ještě SB, nebo tou dobou už to AWEčko, tak jako tak to měl připojené na pořádný 2x reprák a já si odnášel domů hotový zvukový a samo i herní zážitek.
  • Ano prosim ano

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit