Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spocital uz nekdo, kolik clovekohodiny bylo pri cekani u loading screenu, zbytecne zmareno za ty leta existence toho bugu? :) v konecnym dusledku je to preci daleko horsi katastrofa, nez celej CP77, ze :P

  • owny

    Četl jsem o tom už před pár týdny, kdy autor vydal ten blog post a divil jsem se. Ta chyba je z programátorského pohledu úplně triviální a je záhadou, proč to v té hře bylo až do teď. To si toho nikdo z tak velkého developerského týmu nevšiml a neuvědomil si, že ta data načítají neefektivně nebo je to prostě netrápilo, protože jim miliony z mikrotranskací tekly na účet i tak? 😀

    • No, očividně si pověstný generál. Ovšem najít tu chybu, když si nevěděl, kde je, je jako s tou jehlou v kupce sena. A ne, určitě jim to jedno nebylo, když spoustu lidí přestalo GTA hrát právě skrz neuvěřitelně frustrující načítání. Kdo ví, kdyby na to přišli v době po vydání, jejich zisk mohl být o pár procent vyšší. 

  • Jarisko84

    moder im pokazil radost a plany.... chceli sa pochvalit ze na nextgene ide nahravanie o 70 percent rychlajsie... takto sa len ukazalo ze na to kaslali alebo su babraci...


  • tuco

    gg

  • Maxianimal

    Taky mohli přiknedlit víc za to, že opravil něco, co jim tam smrdí 7 let a třba kvůli čemu játo přestal hrát. Je to pro ně jako flusnutí do oceánu. Na druhou stranu, taky mohli udělat cease and desist :D

    • victor

      Přiknedlit ?.....Pane bože školka tu už umí psát...

      Buďme rádi že tu optimalizaci za tvůrce vůbec někdo udělal , viditelně sami byli v koncích několik let .....

      • Maxianimal

        Panebože tak se omlouvám, jestli jsem použil slovo, který v běžném rozhovoru na diskuzích používám a někomu to přijde infantilní, to jsi takhle lehce triggered? Sypu si popel na hlavu.  Ty asi nemůžeš takovýho Čtvrtníčka ani vystát, co? :)

        Jinak jasně, super že to někdo udělal, ale ty hodiny a hodiny čekání to hráčům nevrátí :) Škoda, že to neopravili dřív, třeba bych to ještě hrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit