Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Vubec nebylo spatny, pekna parkour honicka... a jeste vice me navnadila na tuhle parbu. *4*

    Nechapu cemu 4K seka se to priserne a k cemu to je na FHD netusim. ( lituji tech co vyuziji sva TV/monitory jen na tyhle videa z YT).
  • Jak bude vypadat Watch dogs na konzolich: https://www.youtube.com/watch?v=Ml3jjWssiCs *15*
    • kennyB
      Jestli tedy bude takhle vypadat na ps4, tak o moc lepší ta grafika na pc nebude, protože osekaná je jen ps3 verze. Já se na tuhle hru celkem těším, co jsem na konkurenční stránce viděl gameplay.
      • na ps4/xone to nebude o "moc" horsi nez na PC jen to pojede 30FPS a 720p A toto je jiz potvrzene *1* *11* *11* *11* Ale zato to bude o 400 stovky drazsi a to se vyplati! *3* *15*
        • kennyB
          Tak ono taky záleží, kde nakupuješ. Vím opár obchodech, kde je konzolová verze dražší jen o stovku a to se vyplatí *3* *1*
          • no a ja vim o obchodech kde je PC verze za 605,-(CD-KEY) *3* Opravdu mi chces tvrdit ze nekde se prodava konzolova verze za 705,-? pak sem s odkazem a HNED urcite ti bude spousta konzolistu vdecna! :
            • kennyB
              Myslel jsem klasickou krabicovku *7*
  • RangerCZ
    Nechápu, proč nepřemýšlí o tv seriálu.
    Podle mě se Watch dogs hodí víc jako seriál a film jako prologue.
    • serial uz je Lovci zločinců *3* ale obavam se ze tu byl davno pred Watch Dogs to je tezka kopirka!
    • VaZqeZ_EU
      Napadá mě seriál s podobnou tématikou "Person of Interest" ale samozřejmě ten seriál nic moc.
    • Ta hra mě fakt zajímá, ale jen kvůli těm prvkům které se projeví v hratelnosti. Watchdogs vypadá jako hra se zajímavou hratelností, ale zatím z toho cítím prakticky nulový příběh, postavy nebo cokoliv, co je pro dobrý film/seriál fakt důležité.
      Pokud to má být seriál, kde nejzajímavější budou ty kulisy, tak to asi nebude nic pro mě.
      • ja to vnimam presne naopak .. hratelnost vypada, ze bude nudna a repetitivni a jedine co muze pomoct vydrzet do konce je dobra pribehova linie (ja vim, ze nejspis nebude) ...
  • to je trapas tahle hra i s tim hackovanim trubek ktere pak vyfouknou paru :D hackovani semaforu, poulicnich lamp *1* *15* pres telefon *15* jednim stiskem *15* važne ja už čekal če mu hackne i tu pistoli ktera by se pak zasekla *15* *15* *15* tahle hra je nejvetsi FAIL za posledni roky
    • Vážně to vypadalo celkem v klidu ale tato hra asi nemá vyvolávat realismus. Jenže jízdní model aut je otřesný, zrovna jsem na to koukal na ytb a je to hrůza...něco jako saints row
      • Jeden z nejhorších jízdních modelů si myslím, že mělo Sleeping Dogs
    • To je trapas ta hra kde tě někdo trefí ty zaležeš do krytu/vemeš si pilulku a si v pohodě *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • kennyB
        Koukám, že nuda je pěkná sviňa *7*
        • Zkouškové
          • kennyB
            *1* Tak to potom jo *1*
    • Mato1987
      tak treba brať fakt na vedomie, že to je hra :)
  • montatatana
    Skvěle natočený. Jen ten střih je zbytečně zběsilej a spousta pěkných záběru díky tomu úplně vyšumí.
  • Mato1987
    nech sa na mňa nikto nehnevá, ale aj napriek tomu, že to video je fanúšikovské tak to je fakt trapné, ten kratučký render trailer čo vyšiel pred týždňom bol sto krát lepší.
  • Django_cz
    Ať si říká kdo chce co chce... na tuhle hru se fakt hodně těším. Sem rád že vychází na všechny platformy zároveň a nebude důvod k nepřejícným hádkám. Užijte si hru ať už ji budete hrát na čemkoliv... *3* *1*
    • mam v planu si to uzit v nejlepsi grafice bez omezeni, takze abych si to uzil, vychazi mi jedine PC *3* *1*
  • Jestli ten týpek bude mít furt ten šátek tak bude asi hodně nenápadný. To mě na Ubi sere... u AC to ještě beru ale tohle je prostě až moc dětské...
    • Tak jestli je to třeba zima, nebo podzim, v Chicagu fouká větr hodně, tak ten šátek nebo šála přes hubu dost pomůže
      • Dobře, dejme tomu. Stejně to bude absolutní srágora oproti GTA
        • Á, pan je jasnovidec. Kdyby na tom byla nálepka GTA tak bys tady z toho cákal
  • MARTASLJ19
    No toto video dokazuje, aká bude herná náplň skôr nuda *1*
    • jak nuda?? zmacknes tlacitko a ovladas semafory zmacknes dalsi a zhasnes, nechas vybuchnout klimatizaci, lednicku odpadkovy kos se ti otevre a urco pujde zmacknout tlacitko a holky na ulici budou nahaty (aspon ve fanpubo modu)
      • Cocra
        Tak treba elektronicke odpadkove kose s pohybovym cidlem, otevirajici se mavnutim ruky, jsou na trhu uz dlouho, takze spravny signal by ho jiste otevrel ;-)
    • Už teď to vidím... hra přeplácaná zbytečnostma, cool grafika, cool animace a efekty, cool hrdina a ve výsledku sedneš do auta a okamžitě uninstall *11*
  • C-BEAM
    slušný parkour, pekne natočené aj remeselne zvládnuté... paradoxne to čo to celé kazí je hacking :)
    • jj, hackovani ventilacni sachty, z ktere vystrikne hasici pena je trochu moc, ale dobre vedet, ze zdvizne plosiny budou za par let napojene na rozumne pristupnou sit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit