Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě série Fallout skončila druhým dílem. U FNV šla aspoň narozdíl od F3 vidět snaha o nějakou propracovanější hru, ale celé to zabil zaostalý engine s hrozně ošklivou grafikou.
  • To "Brazil" v názvu je zřejmě podle stejnojmeného filmu Terryho Gilliama. Odpovídá tomu titulní song i font v posledním záběru. Pokud jste neviděli, doporučuju, podle mě jeden z nejlepšéch filmů všech dob.
  • Hm. Jen na http://www.moddb.com/mods/fallout-3-project-brazil není tak uplně jednoznačné pro jakou hru to vlastně bude, jestli Foblivion nebo FNV... v popisu teda nic o F3 nezmiňují, ale URL jo a ještě ten header taky tvrdí Fallout 3.

    No co, asi si to cestou rozmysleli.
    • Nakolko to sledujem uz dlhsi cas, tak viem ze to zacalo ako F3 projekt, skonci to ako FNV projekt, "zahada" zabudnuteho headeru vyriesena. Newsky do 29.12.2011 maju F3 logo, od 10.1.2012 maju FNV logo, taktiez je to vo FNV sekcii jak ModDB tak Nexusmods. http://www.moddb.com/mods/fallout-3-project-brazil/news/project-brazil-a-world-map-and-updates
      • No jo, tak je to tak. 'Kuju za vysvětlení.
  • No a to jsem si říkal, že NV smažu a udělám si trochu místa. A on ozase nic *1*
  • Podle toho prologu to vypadá na čiré amatéry .... ale nešť
    • sankuri
      Prave naopak Bethesda vzdycky udelala polotovar a byli to az moderi kteri jejich hry dotahli k dokonalosti
  • škoda že pirátská verze má problémy se zvukem *9*
    • Inquisitor
      Takový jsou nejlepší, kradou a ještě to neumí. Někteří jsou dokonce schopný psát na ofic. podporu.
    • nemá. seš jen jelito
    • To je bida, dit FNV na steamu byl ted o vanocich za 4 eura nebo kolik.
      • Radioaktivni_surikata
        FNV se da sehnat za hubicku i krabicovka, tohle uz je "kradez" z principu (právníci a rejpalové ať si všimnou uvozovek). A jeste jim na tom nejde zvuk, no hruuuza...
        • Všimnul jsem si uvozovek, ale nepotřebuju je. :P Jediné, co mě mrzí, je to, že kromě blbého zvuku ta pirátská verze zároveň neformátuje pevné disky. *1*
  • Hmm, to stoji za zkousku.
  • War, war never changes...
  • fizola
    Takže "Válka sa ani teď nezmění"...
  • Kein
    ...zombíci, velké robotické armády, cestování mezi dimenzemi...

    Ne, děkuji.
    • Kozy
      Nemáš zač

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit