Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • +1, dohral som a od vtedy som to nezapol. Bola by fajn moznost po dohrati si znova nepriatelske zakladne a oslobodzovat ich plnymi EXpami.
  • MrSanta
    Co je na tom divného, že po dohrání kampaně nemáš ve hře co dělat? Far Cry 3 není open-world RPG ve stylu her od Bethesdy, ale FPS v otevřeném světě.
    Co máš na mysli tou větou neučinil "správná zabití" neodemkne si veškeré dovednosti...? Já Far Cry 3 právě hraju a všechny skilly "bloknuté" určitou činností (nemyslím tím počet splněných misí) jsem měl otevřené ještě před přesunem na jižní ostrov. Těch "správných zabití" tam přeci není nijak přehnaně mnoho. Navíc je u každého skillu napsáno co vyžaduje a není extra náročné ty podmínky splnit.
  • MrSanta
    Smazáno, špatné vlákno.
  • jenze po dohrani SP na ostrove neni co delat a pokud hrac neucinil ty "spravna zabiti" neodemkne si veskere dovednosti a kdyz to zjisti po osvobozeni vsech zakladen ma smulu neni koho zabijet....Muze si jezdit po ostrove a zbirat bedny ale proc? kdyz mu penize za ne jsou naprosto k nicemu prakticky se vubec nedaji utratit a ani pouzit leda tak strilet jeleny a to zabavny neni je proste tragedie ze po duhrani je osrov zcela prazdny to ta hra rovnou mohla zkoncit. Ale je ti kooperace to je fajn jenze ta funguje jeste hure nez MP a kdyz se vam po pulhodine hrani tesne pred koncem mise objevy hledani hostitele nasledovane ukoncenim hry a ztratou veskereho postupu.... *10*
  • Ja hlavne nechapem akeho genia napadlo rozdavat zbrane zadarmo po zapnuti vezi, penazi tony a nemusim si kupovat ani zbrane, no lol.
  • MP je tragédie díky bugům, to je fakt, ale singleplayer je naprosto v pořádku a za celou dobu hraní jsem se nesetkal s žádnou závažnou chybou, která by mi hraní otrávila nebo dokonce znemožnila.
  • Dead island mi to připomíná celkem dost , ale určitě mohli pár nápadů do hry vsunout a trochu se odvázat, je pravda , že to prostředí bylo místy trochu stereotipní. Tím nechci nějak shazovat hru, ta byla úžasná, ale jak se na to dívám mohli z toho vyždímat trochu víc :)
  • single player byla hodne rycgle ohraná a nudná písnička
  • morokura
    Hlavně ten poslední artwork mi silně připomíná Dead Island. Dobře, že to nedopadlo tak jako na obrázcích...
  • h0p3
    četl jsem a oboje je na xbox *4*
  • BoB.2
    A kde se stala chyba?
  • No, nějak by mohli oživit druhy ostrov. Vzhledem k tomu že všechny bagly jsem upgradnul na prvnim ostrově, měl většinu signature zbraní tak plně projít druhý ostrov vyžadovalo desetinu času věnovaného prvnímu ostrovu. Nemluvě o tom, že mi přišel velmi nudný a jen to umocnilo pomalu přicházející stereotyp.
  • To sis předtím měl přečíst ubisoftí tech supprort kolonku PC/MP a třeba by tě těch 280 stránek lidí co si marně stěžují že to nefunguje změnilo tvé rozhodnutí jinak s Hitmanem to jsi udělal dobře super hra a hlavně vše funguje *3*
  • Hlavně by Far Cry 3 mohlo mít funkční MP bez "migrace hostitele", bez ukončování hry "pro nedostatek hráčů" a bez věčně točícího se žraloka na kterého funguje pouze alt+F4....
  • Grandhalf
    Stovky tun vážící loď je na střeše hotelu ale lehátka a slunečníky klidně pudou na aukru ještě prodat *15* *15* *15*
  • h0p3
    včera večer jsem se zlomil a objednal to i s Hitmanem *1*
  • RamDark
    Možná zbylé nápady použí do DLC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit