Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me jen fascinuje, ze tady nekdo nekomu nadava do buzerantu a sam posloucha Judas Priest *1*
    • Jako by ses snažil říct že mezi:

      http://www.exposay.com/celebrity-photos/rob-halford-judas-priest-concert-at-the-hamersmith-apollo-march-16-2005-6rKMad.jpg

      a

      http://www.emobucket.com/albums/userpics/10176/09Hwlb663332-02.jpg

      není rozdíl. *2*
  • Perfektne spravený trailer!(tá hudba mi tam zas až tak moc jak to popisujú niektorý ľudia v tejto diskusii nevadí...)
  • No vypadá to zajímavě, jestli se opravdu chystají k návratu ke kořenům, tedy styl prvního dílu, budu jen rád a budou mít o fanouška navíc. No ale když jsem v půlce videa viděl bandu černoušků s kalachy, vzpomněl jsem si na tu tragédii jménem FC2. Doufám, že se pletu a čeká nás konečně díl, který jedničku pokoří a na dvojku dá zapomenout.
  • Ale hudba se hodi mstaku,dubstep proste! dobre udelany!
    • posranej** trolle, ani si mne nenasr** s dubstepem to nema nic spolecneho...
  • Je teda fajn, že udělali charismatickýho záporáka, to je základ každýho dobrýho příběhu,ale já mám problém, že mi přijde sympatickej, spíš než že bych ho měl chuť sejmout :)
    • CrocoRay
      Mně přijde taky charismatickej a tak trochu i sympatickej a naprosto s tebou souhlasím jen s tím rozdílem, že pro mě to bude potěšení ho zabít *1*
  • B.o.b
    Ta hudba se tam vážně nehodí.
  • Masa-san
    Je to trailer a tak těžko soudit knihu podle obalu.

    Zatím to na mě působí tak, že se autoři snaží tak trochu navrátit k FC1, ale tentokrát cestou hollywoodské akce , která je známá tím, že neřeší drobné detaily vybočující z reality či racionality přesto, že je situovaná do reality.
  • Fakticky? Fakt tak moc musíte řešit, co je dubstep a co je dobrá hudba? To to prostě nemůžete zaříznout jednoduchým "prot gustu žádný dišputát"?
    Každopádně k traileru: mě osobně upoutal, i když špička to není, ale zajímalo by mě: cožeto ten hlavní hrdina tak nakrásně kropí, když je to podle všeho jenom mlaďas na dovolené? Nebo se pletu? Nebo se z noci na noc naučil házet nože na desítky metrů a střílet z ákáčka?
    • střílet z AK47 umí každý děcko :) házet nože,no třeba zafungoal pud sebezáchovy, nebo to dělal v děství, já taky s kmošema za mlada házel s hvězdicema a nebo sekerou :)
      Jináč klišé to je,ale co by taky člověk furt nechtěl, mě se to video fakt líbilo (s muzikou sem problém neměl). Prostě mi to přišlo dobrý, jenom aby i hra vypadala takhle :)))
      • CrocoRay
        wiki: Třeba v tom bude něco více a bude to takovéto klišé z jedničky a jedná se o nějakého bývalého vojáka nebo se někde odůvodní, proč umí takhle zacházet se zbraněmi apod.

        agroform: Zmáčknout spoušť umí každé děcko, ale umět dobře zacházet se zbraní, to už asi ne. Každopádně je to hra, takže to srovnání není moc na místě :-)
        • no jasný, taky sem to psal tak trochu s nadsázkou, ikdyž dneska si může i u nás jít za střílet jenom na občanku do střelnice a to i ze sapíku, ikdyž bude ořízlej na semi. A týpek moch vyrůstat někde na farmě, kde maj amíci zbaní jak nasráno :)
          • To je ako vo filme... každý vie perfektne strieľať,vrhať nožmi... *3*
  • Diskuse pro Článek Far Cry 3 nebo "...step" OMG?!
    • moar liek fag cry 3 amirite? lolololol
  • Pro Vsechny Kreteny Co Umi Trochu Cist!
    Tohle Neni Dubstep! Opakuji Tohle Neni Dubstep! To Je Jak Nazyvat Dechovku Technem! Ja Nemam Problem Ze Takovy Styl Degenerativni Hudby Mate Radi, Ja Mam Problem S Tim, Ze To Nazyvate Dubstep S Kterym To Nema Nic Spolecneho! To Co Poslouchate Je Brostep! Be-Er-O-Es-Te-E-Pe A Je V Tom Veliky Rozdil!
    • trolo
      . bum bum bum ratatattta tac tac bum bum! bumbummb tattata ra taca tac...
      • Kdysi mi jeden člověk povídal, že mu příde v umění i muzice,že dnešní lidi už neumí vytvářet opravdový, složitý, komplexní díla s s nápadem,tak si vymysleli modernu, aby se měli čim zabejvat, abstrakce, elektronická muzika apod:). Já s tim nikdy úplně nesouhasil,ale musim uznat, že ty videjka co sem postovali lidi co maj tuhle muziku rádi, sou opravdu dost jednoduchý dílka :)
        • brostep je jednoduchej jak prase, i jednonohy 60 stary howado dokaze skladat mixy... naopak dubstep ma komplexni sub-bass linku, bass, stredy a vysku, je to zatim nejlepsi zanr elekronicke hudby za poslednich 10 let (jestli nepocitam niche) ostatni elektro proste nema sanci souperit s takovym titanem... co asi chces od "dnesnich lidi" jestli kazdej druhej je degenerat, potom taky ta hudba, hry a filmy vypadaj...
          • Ty si troll hochu, každej poslouchá něco jiného tak proč tady kecáš o nějakym titánovi elektronické hudby ? Já poslouchám všechno možné, dnb i dubstep a oboje je o něčem jiném tak taky nekecej hovnaa prosimtě... 10 letý děcka so všechny nazývají degenerantama miluju..
            Buď si obyč troll a nebo děcko.. (musel sem napsat, tohle nešlo vydržet)
            • mne je u picze co kazdy posloucha (vsadim se ze to stoji za hov**, jako vetsina tech vasich kecu jste 100% predvidatelni... ti ani nemas paru co je dubstep, maximalne co poslouchas je ten priteplenej brostep a misto Drum and Bass akorat pnb aka pop and bass... z Drum and Bass prevzal dubstep nektere prvky, a to 2step rytm a DnB prevzalo hodne Jungle elementu, hudebni zanr je jako evoluce, bud se to zlepsi anebo zhorsi... je mi 21, vek tu nehraje roli, troll nejsem, spis pravdepodobnost trolla je na tvy strane (prej to neslo vydrzet, klidek hochu, ne kazdy den si chatujes s vysi osobnosti)... taky sem o 10 let napred v elektronicke hudbe, vetsina z vas nema ani paru co to elektronicka hudba je...
    • klid panacku, at ti nepraskne zila... me treba neprirost k srdci ani nazev dubstep, mam rad ciste, puvodni oznaceni (a asi i nejpresnejsi) - bass... ale vysilovat kvuli tomu, ze nekdo oznaci wubwub skladbu za dubstep a ne za brostep nebo jakykoli jiny ***step (ktery je pouhym subzanrem v ramci teto kategorie) ukazuje na znacnou hudebni omezenost pisatele...

      normalne se k takovymhle offtopicum nevyjadruju, ale tohle mi nedalo...

      peace...
      • ja sem prave v klidu narozdil vod tebe... prej bass lol, to rovnou muzes oznacit jakoukoliv elektronickou hudbu technem, jako 98% lidi tady... nikdo se nevysiluje, naopak se tady valim smichy ahaha XDDD... mne je u pic* nazor jak tvuj, tak vetsinu degeneratu tady, lol a jeste k tomu narazet na me hudebni znalosti, hochu ty ani nevis kdo ja sem, a co posloucham, vam se ani nesni o tom, o tom celej underground je, mimo publikum... jo a jako vzdy nakonec pises jak ostatni, normalne se k tomu bla bla bla and then i took an arrow to the knee... takovim jak tobe, se chcije na hrob kamarade... bez do prde**
        • jenom omezeny lidi bez rozhledu maji potrebu vse presne skatulkovat, clovek s nadhledem tohle neresi... najdi si nejaky rozhovor s noisii a asi budes prekvapen za jaky styl svoji hudbu povazujou - dnb
          • dusevni zdravi mam v 100% poradku, soustred se prosim te na sebe dik...ty tu nejsi od toho, aby si mi diktoval pravidla kamarade, bavis se jak marxist, bez se vysrat degenerate... omezeni lidi - nak to na tebe pasuje... skatulkovani - prave o tom to je, nazyva se to poradek, a ne jako ted mate tu "svobodu" demokracii, homouse, fetaky atd... clovek s nadhledem - to myslis tim jako byt in? chlastat, kourit atd? ne ne hochu, to je cesta degeneratu, ja sem pravej opak toho... a jak sem si myslel, nakej posu** sem strci mainstream kravinu (v tomto pripade noisia) a nazve to Drum and Bass, noisia kamarade, vubec nema nic spolecneho s Drum and Bass...
        • no ty jo, na tohle nejde ani nic napsat, si me uplne dostal... jsem totalne nevzdelanej posluchac dechovky, vlastne techna jsem chtel napsat... na dusevni zdravi by sis mel dat ale opravdu bacha, nesouhlasne prispevek jde napsat i bez urazek...
        • Ty jsi ale pablb.
          • umej si mamu!
    • Ty se v tom nějak vyznáš. Hoď prosím tě nějaký tip na dubstep hudbu ať můžu srovnat. Dík
      • jasne! tady to mas a ta prvni je rovnou od ceskeho producenta! youtu.be/96UAzlKuIX0 dalsi tu mame takzvanou "hymnu" dubstepa youtu.be/Z6dsg0UVcXk a nakonec neco extra youtu.be/txvopphvNNw (doporuceno minimum subwoofer nebo XB serie sluchatek od Sony pro normalni poslech, jinak to nema smysl) takhle chutna pravej dubstep jeste ohratej z undergroundu! a ne ty chujoviny pro degeneraty, co kradou jmena a hrajou si na nej...
        • Šlapeto jako sviňa, akorát mi tam chybí cimbál
        • chlapce bez se oplachnut
          • a ty se bez vysrat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit