Přejít na výpis diskuzí

Far Cry New Dawn se mění z čisté akce na „lehké RPG“

22.1.2019 13:44
Václav Pecháček 10 příspěvků

Chudinka Far Cry New Dawn. Chtěl bych tenhle článek uvést něčím jako „nejočekávanější postapokalyptická hra první poloviny letošního roku odhaluje nové informace“, ale bohužel nemůžu, protože vzhledem k existenci Rage 2 a Metro Exodus (a do jisté míry možná i Resident Evil 2) by to byla sprostá lež....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja_nic_nevim

Supr zelený

• tomasrippl

Zní to dost nudně, 2 mě bavila ale 3 už to s ní začalo jít z kopce. Jinak přestřelky v 5 mi přišli dětinské.

• Marllone

Hra mě nezajímala normálně, teď mě nezajímá lehce více. RPG prvky a craftění mě docela svižně odradilo od předchozích dílů. Preferoval bych čistou střílečku. Jojo, kde jsou ty časy.

• Pro Boha! Další čísla, už i tady? Neeeeee! A AC:ODyssey jako RPG? Ehm to ani smykem.

• Knifer

Pro mě to byl první hratelný Ass záleží na preferencích

• Tanatonaut

Lehké RPg. Asi jako Oddysey ? fujtajbl

• XorxoxTalarius

Far Cry New Dawn bude asi mim nejoblibenejsim dilem serie ... nejspis proto ze to nema s modernim Far Cry nic spolecneho, za mne good a nemit takovou averzi na preordery, tak bych preordnul.

• TheSuffering

Far Cry 5 je podle mě nejslabší díl celé série, asi se chtějí ještě napakovat, než vyjde Rage a Metro. Doufám, že fanoušci jim to budou totálně ignorovat, tohle i za cenu datadisku bude špatný vtip.

• LiarForHire

Ubisoft posledními dvěma díly AC dokázal, že se umí pokoušet o drobná vylepšení, ale serie Far Cry jaksi stagnuje poslední dva díly.

• Carnage666

Mě jenom zajímá proč těma artworkama kopírujou jinej post-apo a to RAGE 2 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit