Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Se bojíte že bude v Olomouci moc hipsterů? Tak s tím bych obavy neměl, většina jich je přišitá k židly a píše do diskuzí na games, alespoň podle toho co tu předvádíte. Škoda že vzájemná úcta, slušné chování, zdravý respekt a noblesa pomalu vyprchávají z tohoto světa. *5*
    • buznaaaaaaaaaaaaa
  • To zas budev Olomouci hipsteru ježiš *9* *11*
    • ringmancz
      ti tam jsou i přes rok
    • bacha tady na Games se za slovo hipster rozdávají bany *1*
  • paráda *1* konečně taky něco u nás na Moravě a ne někde v prdeli v Praze *1* *1*
  • Vrook
    No nevim, jestli to tam ti hipstři ocení. Ten klip na AFO, co běží na 24ce, je tak šíleně trapně pseudoalternativní, až mi z toho jde mráz po zádech. Aby se tam zas nenašli ti, co budou mít kecy, že je v tý hře málo černochů, a tudíž je rasistická.
    • ringmancz
      znělku jsem taky nepochopil. kdo neví co je AFO, tak po tomhle ho to bude zajímat ještě míň. na přednášky ale určitě zajdu
    • V Olomouci? Jen aby se tam náhodou nenašli katolíci, kteří budou tvrdit, že je ve hře moc hereze.
      • Vrook
        Na(ne)štěstí přišla doba, kdy katolíci mají víc rozumu i vzdělání, než humanisté.
        • nekromant33
          rozumní katolíci? to je oxymoron?
          • Vrook
            Napsal jsem, že maj víc rozumu než dnešní humanisté. Ale pokud jste zastánci feminismu ústícího v kvóty na počet žen ve vedoucích pozicích soukromých podniků, multikulturalismu ustícího v totální zničení naší evropské kultury, no a konečně nepřiměřenýho ateismu ustícího v naprosto stejný principy, jaký jsou využívany v jimi tak nenáviděných náboženstvích (vlastní misie, kázaní, brainwashing, agrese a paradoxně humanistická netolerance) bez jakýchkoliv znalostí historických a sociálně filozofických souvislostí, tak to asi nepochopíte. *15*
            • wenceslaus
              Nestačím se divit tomu, čemu vlastně říkáš humanismus...
            • Vrook
              Džízis: pravda je převážně v tom, že se některý lidi koukaj na věci přehnaně osobně a chybí jim nadhled nad situací a souvislostma, takže pak můžou vidět věci dost zkresleně a je zbytečný se s nima vo něčem dohadovat, kór tady.. Adios

              PS: Jo a ježíší, kámo, náboženství je v podstatě jako fotbal.. Takže bys mohl začít fandit svýmu týmu. *3*
            • Sám seš všechno v pohodě.
            • Ježiši, já si vždycky myslel, že jsi deb*l. Teď se mi to potvrdilo.

              Vrook má pravdu. Nechci tu zatahovat sociologické a politické řeči, ale s názorem, že multikulturalismus, přehnaný humasimus a srdíčkový přístup v budoucnu dostanou celou Evropu do jedné velké krize, naprosto souhlasím. A každý, kdo si myslí, že bude "všechno v pohodě", se jednou šeredně spálí.
            • Demagogie, příteli, je způsob, kterým ve svých příspěvcích prezentuješ konzervativně/neonacistickou propagandu, jako objektivní realitu. Takže buď jsi Goebbels anebo Klaus. Ruce vzhůru.
            • Vrook
              Protože demagogie je vyjádření názoru místo prostejch a jednoduchejch urážek. *15*
            • nekromant33
              co si to dovoluješ, doufám že bydlíš v povodni vystavených oblastech aby tě Neptun mohl ztrestat
            • Demagog, lhář a navíc ufňukaný hipster.
            • Vrook
              No to je právě ono.. Kdokoliv, kdo má úctu ke starým hodnotám a kulturnímu pořádku v souvislosti s regionálním vymezením, je brainwashed, pseudointelektuál a dokonce nacistický maniak spoluzodpovědný za miliony životů. Asi se s tim budu muset smířit no. *7*
            • Goebbelsi, jak se ti povedlo pláchnout z toho pekelného kotle?
            • Pseudointelektual to se pozna *15* *7*
            • Sám si brainwashing
        • Taky o dost víc víc sexu s nezletilými chlapci, než humanisté,
        • Zdroj?
          • Vrook
            Zdroj jsou vlastní otevřené oči. Neni to dokonce něco z tvých kázání? *15*
            • Kdepak, já byl pouťový šejdíř. Celou dobu jsem to jen hrál. Víš jak jsem se cítil poté, co jsem vstal z mrtvých a zjistil, že mi dorostla předkožka a záhy poté si uvědomil, že jsem skutečný Syn Boží? Otec má divný smysl pro humor.
              Nicméně tyhle a podobné lži si o mě navymýšleli právě katolíci. Tvé oči jsou zamlžené, jak oči vetchého starce. Tak jsem pravil já, Král králů! Čili jsi vedle jak ta jedle
      • Inkvizice je pro všechny případy v pohotovosti.
        • ale spanielsku tam nikto cakat nebude *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit