Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wtf, co se to děje, starý FF přeci nebyly takhle hnusný! *8*
  • Eeee dotaz: Co znamená New game Minus? *1* .

    Btw v době vydání byla FF XII docela kritizovaná (dostávala jen 8/10), ale podle mě to byla opravdu super hra se zajímavým soubojovým systémem (modernizovaný FF VIII).
    • eFeFka mám nahrány, ale že by souboják z dvanáctky měl něco společného s tím z osmičky, to teda vůbec... Jinak XII mám ve svojí top3 spolu s X a VII a to hlavně kvůli gameplayi.
      • Me nijak extra nebavil pribeh jako takovej, ale soubojovej system je ve dvanactce absolutne super
    • melo by jit o to ze postavy neleveluji a zustane jim pevny level ktery maji pri vstupu do party. Na ps4 to je pristupne az po dohrani hry, na PC to bude zrejme hned od zacatku. Takze takovy hard mode jakoby. Budes si muset vystacit jen s vybavenim a license gridem.
  • MalyZeli
    *11* *11*
  • Stejně jako u XV a předtim desítky nezájem. Chci sedmičku a ta je v nedohlednu i pro psko.
    • Vím, že 7 je označovaná jako modla, ale podle mě jsou všechny FF hry (teda kromě experimentu v podobě FF Cerberus) super hry co zabaví na pár desítek hodin ;).
      • No vidíš a podle mě je to jedinej díl z těch "novějších" co stojí za pozornost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit