Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fifa 2013 pěkná hra.. Má ale jeden podstatný háček. A  velký. Pokud hrajete proti Holandsku, tak můžete trénovat jak chcete, ale míč jim neseberete. Nemáte šanci. Stejně vám  utečou. A z 5. .střel dostanete čtyři branky.  Prostě není šance. Zkoušel jsem všechno. Můžete mačkat cokoliv, ale jeden jejich hráč obejde klidně 5. hráčů a položí si i brankáře. Prostě není šance. Krásně to vývojáři vymysleli....   . 

  • Jde přestoupit v fifě13 na psvitě v kariere hrace?
  • prosím vás kámoš mi půjčil originál dvd v fifou 2013. Akorát mám problém s instalováním této hry, jelikož to po mne chce aktivační klíč, který jsem zadal z originálu,ale píši, že už byl použit. Prosím jde najdu klíč? Děkuji....
  • jenom dodam ze je to verze pro pc *3*
  • padá mi fifa 13 , normálně ji spustim najedu do menu dam vykop , vyberu si dresy , dam hrát zápas a spadne a najede okno ukončit program nevite někdo co stim
  • Proboha, jak jde udělat, aby komentátoři nemluvili německy, ale anglicky? dík
  • Zdravím, můžu hrát fifu 13 na PS Vita proti fifě 13 na PS3? Díky. *3*
  • Sry za zbytečnej příspěvek,ale aspon se mi uleví.Tohle je ta nejposranější hra,co sem kdy hrál.Rozhodčí zavazí a z 5 zápasů sem ve dvou díky jeho postavení a demenci dostal gola.Obtížnosti sou trochu v jiným rozmezí.Že bych na normál(občasné hraní) u toho musel strávit půl život,abych se uráčil dát aspon jeden vyjebanej gol,to ste se pojebali ne? hraju to 5 hodin v tahu a dostavam goly 5 vteřin pred koncem pičo.Už mi u toho rudne žalud opravdu.
  • Neviete mi poradiť prosím vás ako si zahram fifu online na iPhone lebo si to spustím ale mi tam píše že mam dať moju emailovú adresu a nejake heslo a nejde mi to ..kde sa tam zaregistrujem alebo čo ??dík
  • čau borci,kde na obalu seženu ten produktový kod,díky moc *5*
  • zdravim,
    potřebuju poradit, když kopu roh třeba v poslední minutě nastavení, tak potřebuju mít brankaře v pokutovém uzemí nevim čim to mám udělat na klávesnici.

    díky za radu.
  • stejny jako fifa 11 najdi soubof fifa config kde si to naistaloval. A tam vse nastavis jeste pred spustenim. Jinak s tebou souhlasim je to desne slozity a uplne zbytecne :)
  • zdravím...ako môžem zahrať fifu 2013 na pc s kamošom(on ma gamepad) nejako nam to nejde...dakujem
  • Kvůli těm zkurveným přestupům v kariéře ani letos Fifu bohužel nehraju.
  • může mi někdo prosím vás poradit s tím nastavením rozlišení pokaždé když to spustím tak mi to napíše program přestal pracovat...přeinstalovat sem to zkoušel a pořád nic nevíte čím to je???Fifu normálně spustím ale do toho fifaconfigurace se prostě nemůžu dostat, předem díky za radu.
  • Zdravím, měl bych dotaz, hraju fifu 13 na PS3 po síti proti kamarádům, vše jde v pohodě až na jednoho, když mu pošlu pozvánku, tak nás to nespojí to samé je, když pošle pozvánku on mě, přitom já hraju proti ostatním kamarádům v pohodě, to samé i on. Prostě jenom nás dva to nespojí. Můžete mi poradit? Díky, Odpověď mi prosím napiště na mikroice2@seznam.cz
  • Zdravim hraju fifu 13 na ps3 on-line a behem chvile mi spadne server ea nevite cim to muze byt? na fifa12 to bylo ok moc dik za nejakou radu
  • jo mám stejný problém také to nemúžu najít... *10*
  • hosi, nejde mi hrat karieru s vytvorenym hracom, vo fife 12 to slo, alebo to len neviem?
  • Dobře se to hraje, moc dobře. Jenom věčná škoda, že zmrvili ty automatické replaye. Ve Fifě 12 se pustila replay, když byla pěkná střela, gólman jí vyškrábnul zpod břevna na roh atd. V nové verzi se spustí replay naopak vždycky, když hráč vystřelí někam na horní ochozy, což mi dost vadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit