Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No zaměření se na doladění zní fajn, jenže to už jsem od EA slyšel už tolikrát :-D ...hlavně by konečně mohli doladit ty animace, aby šly vždy a spolehlivě přeskakovat, protože to mě občas vytáčí, koukat na nějakého šaška, co si zavazuje tkaničku a pak jde ven ze hry!! :-D ...nebo po 15. sézóně a odehraných desítkách zápasů v repre pořád vyskakuje hláška, že se chystám na svůj debut ...taková maličkost, ale štve mě to :-/ ...takže za mě pokud doladí takovéhle prkotiny, plus trocha pohybu a doladění fyziky, tak to bude super. Hlavně ať zase nenasazují nový engine...
  • DarkShadow14
    minulý rok som hral PES, tento hrám Fifu, povedal som si, že to prestriedam a som spokojný, zábava to je, stále ma to drží, teším sa na oboje hry, čo ktorá prinesie, ale hlavne na ďalšie pro evo, pretože po tom, čo som čítal nejaký krátky článok o novinkách ohľadom nového engineu a fotorealistickej grafiky, tak to vyzerá veľmi nádejne a budem len rád, ak konečne rozšíria počet líg a licencií, potom to bude perfektná konkurencia...a dúfam, že aj Fifa sa bude radšej uberať smerom dolaďovania engineu, než nejakých sociálnych interakcií, keď chcem, aby známi vedeli aký som level, tak idem s nimi na pivo, tam sa môžme baviť o tom do rána a netrúbim to do sveta cez fb
  • Kdyby se radši zaměřili na poladění online hry, kdy vás to v půlce zápasů nespojí. A taky ať poladěj manual control, respektive ať ho tam přidají, páč ten paskvil, co tam je, nemá s manuálem nic společného. + jestě ať menu dělá nějakej normální člověk a ne debil, protože v menu trávíte až moc času (né vlastní vinou). Kua zas mě ta fifa nas*ala a to už ju nějakej pátek nehraju.
  • Ja "sdilim" FIFU tak ze nazuju kopacky vezmu balon a jdu si s kamosi zahrat na nas "placek". *5*
    • ringmancz
      akorát touhle dobou to v našich končinách moc nejde (pokud nejsi masochista)
    • Nic se nevyrovná pocitu dobře odvedené práce na hřišti :)
    • No tak to je samozřejmě úplně nejlepší řešení. Ale taky je spousta lidí, co nemá kde nebo s kým hrát, bohužel.
      On i takový fotbálek v hale má dost co do sebe, když se "pár" sejde. Takže ano, na živo je na živo.
  • shmeck
    Dnes jsem na netu četl o GL módu pro FIFU 13. Uvidíme jak to dopadne se čtrnáctkou...

    http://www.fifa.cz/forum/viewtopic.php?f=84&t=7506

    EDIT: Tohle měla být reakce na p. King *1*
  • Trochu odbocim a zeptam se. Vi nekdo jak je to s ceskou ligou ?
    • Blbe, zapomeli implementovat kapriky, snad pristi rok ...
    • je to katastrofa *1*
      • ahola
        vole :D :D
  • Ja by som uvítal buď online kariérny mód (co-op, i pvp - niečo také, ako mala naposledy NHL 2004), resp. možnosť vytvárať online sezóny v UT s kamošmi + co-op. Toto je segment, ktorý mi totálne v súčasnej FIFE absentuje.
  • Pane bože, kdo to je ten Yerli, který mluvil za všechny hráče? Nějaký jouda, který si myslí, že spasí svět, nejspíš...
    A co se týče dnešních trendů některých studií a on-line shopů, co prodávají hry, jak např. vidno, slavný Ubisoft (a nejen ten) už sklidil úrodu hořkých hrušek a bude jedině dobře, když se online hraní a jakýkoli způsob drm na určité úrovni stopne a o kvalitě a koupi těchto titulů bude rozhodovat především kvalita a možnost nákupu na více způsobů (v tom vidím jediný schůdný řešení vs drm).
    O žádný sociální (nesociální) služby nemám zájem, a pokud budu mít, rád si sám určím pravidla, kdy toho využiju a kdy ne. Stejně tak u nákupu her. Nemám zájem kupovat krabicovky, který jsou k ničemu, protože se stejně stahují ze Steamů apod., a když chci hru hrát, chce to po mě další drm, jen v bleděmodrým...
    Nechci být staromilský, ale co je moc, to je zkrátka příliš.
  • Mě žádné sdílení, facebooky, twittery či ultimate/fantasy fotbaly nezajímají... Pouze offline režim kariéry. Člověk se dnes nejspíš musí zabarikádovat za třemi hardwarovými routery v řadě, aby se nestal obětí internetové pseudosocializace. *7*
    • a co prostě vytáhnout kabel? *1*
    • cumpi3
      a nebo to zpirátit, BOHUŽEL
  • shmeck
    Van Pussy v dresu Arsenalu *1*

    EDIT: až teď jsem si všiml toho posledního odstavečku - takže sorry *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit