Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim vsechny hrace fifa14 na PC. Hrajete Ultimate Team online a uz vas nebavi dokola hrat sezony je tu moznost hrat o mince(fifamince).. Kdo by mel zajem at se prida do skupiny na FB : https://www.facebook.com/groups/1410611582567531/
  • Zdravím ve spolek všechny fanoušky fotbalu.Chtěl jsem se jen zeptat,jestli mi někdo dokáže poradit,zda jde do hry FIFA 2014 nahrát nějakou vlastní hudbu z pc a jak.děkuji za informaci
  • Zdravím mám problém hraji fifu 14 a pořád při kontaktu s protihráčem dostávám červené karty, prosím poraďte mi, co s tím? Nevím kde se stala chyba? Děkuji za pomoc *16*
  • je to nedodelana hra plan absurdních momentů, dost mě to nasr...
  • Mam uplně stejnej problém všdy když hraju Ultimate team a dohraju zápas tak mi to napíše že došlo k chybě a neuloží se to... ALE KONTRAKT A FYZIČKU TO HRÁČŮM ODEČTE! PROČ!?!? FIFA je sr-čka! Je to jasný!
  • Je sice hezke, ze se fifa 14 snazi o co nejlepsi hratelnost, ale aby mi v onlinu piskali i ofsajd, ktery ve skutecnosti neni, nebo vubec rozporuplne pískani rozhodciho, tak tohle me nebavi. Kazdy druhy hraje nakopávanou jako z fify 09 nebo co to bylo za dil. Kazdopadne jdu fifu vratit zpatky do regálu, pac me to za ten litr nestoji. Je to akorat hra k nasrání. Ja se chci jit ke kompu a k hram pobavit, vychutnat si nakej zazitek, a ne to denodenne vypinat nasranej kolik sem zase zazil chyb her a pojebanych nakopávacu balonů.

    Proste fifa
  • Zdravím,

    potřebuju poradit, hraju Ultimate team 14 na PS3. Samozřejmě on - line sezonu, po zápase se radujou, ukazujou nejlepší akce, goly a potom mě to spadne a napíše mě to že došlo k chybě se serverem ultimate team. Ale nestává se to moc často, nejčastěji když ten zápas vyhraju a to mě docela štve. Nemá taky někdo stejný problém ??
    • mě po každý hře spadne do okna xbox one
    • Jo já mam ten samej problem. A SE-E mě!
    • ja mam tky tendle problém , ale nevim jak na něj. KDYBY si něco pls zjistil tak zde je muj email: janekjakubv@seznam.cz
  • da sa nejak hrat multiplayer pc vs ps3??
  • FIFA 14 je naprosto šílená jedná se asi o fotbal z 80 let kdy se jen nakopávalo.Nic jiného spousta týmů nehraje je to fak hrůza.Nenapadá mě proč ?Co to má za smysl 100 nákopů za zápas.Fotbal úplně vymizel.Už asi žádnou FIFU nekoupím pokud to bude takhle pokračovat.
  • kdyz bude recezne na pes 2014 ?
    • to by mě taky zajímalo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit