Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobry den. na fife 15 jsem po prihlaseni na Facebooku jsem mel,nejakou otazku napr.:jak se jmenuje moje matka. tak jsem to napsal a o chvili to napsalo ze mam zablokovane drustvo a ze mam se obratit na https:/help.ea.com/ nevite co mam udelat? Dekuji
  • Já nerozlišuju next-gen a starší konzole.Na X360 mají být stejný novinky jako na XOne.Takže se nevyplatí kupovat novou konzoli a tak i ten"next-gen"
    • zdeeneek
      Neni pravda, mam doma fifu14 na ps3 a jen demo fify14 na ps4 vypada graficky o hodne lip. Ve fife15 bude rozdil mezi ps3/ps4 jeste vetsi.
  • Zdravim bude menu taky v angličtině?Nebo jenom komentátoři.(Na počítač).Díky za odpověd.
  • Ne že by mi to nějak extra vadilo ale nikterak nedokážu pochopit logiku EA, že NEXTGEN verze hry nebude v CZ....
  • Mart9
    Zákroky nádherné, ale ty ostatní animace se mi nějak nezdají *9*
  • Kazdopadne pokud je pravdou, ze current gen verze Fify nebude mit demo, tak to je celkem podezrele.
    Nepochybuji o tom ze tam budou zmeny k lepsimu, ale asi se neni moc cim chlubit :D, hlavne v podobe dema..ale uvidime
  • Jednou zase výborný trailer!
  • az na tu grafiku to vypada zase na super novinky, akorat se trochu ztracim v tom, co je nexgen ..
    • Jo. Pro mě bylo nextgen Far Cry, když jsem hrával Fallout. Potom zase Crysis, když jsem hrával Far Cry. Nu a tak od toho roku 2007 jsou ty hry už srovnatelné, dalším skutečným "nextgen" pro mě bude funkční virtuální realita přístupná pro normální lidi. Potom mě snad už napadá jen nějaký matrix, ale k tomu se lidstvo nedohrabe. Né ve světě, kde se toleruje Islám, nebo skupiny, jako jsou cigoši.
      • Co to meleš za houna ty šašku? Tebe by neměli tolerovat ty šmejde *16*
        • Že se vůbec ptám, holt další hloupej českej Pepík ... tohle je mimochodem důvod, proč si jako Češi nemáme šanci v budoucnosti polepšit - se 70% české populace se totiž nedá normálně bavit, všude samý popleta, jouda a imbecil. Tak třeba zítra u pivka poklábosíš o zážitcích ze svého internetového dobrodružství. *7*
          • Omlouvám se za svou debilitu, jsem pouhopouhý český přizdisráč a xenofob
            • A jéje, prosťáček *7* hlupák, který se nezajímá a nic neví, takže každý s normálními názory = rasista, xenofob, islámofob.
        • Co konkrétně považuješ za houna, proč a kdo by mě neměl tolerovat, a proč mi říkáš šašku?
    • Nic není nextgen, je to jen marketingový výmysl, aby někdo koupil nové konzole. Protože jsou zastaralé několik let už dnes. Podívej se na to z jiné stránky, připadne ti jakákoliv dnešní hra jako nějaký nextgen graficky? Mně teda ne. Nejlepší by bylo, kdyby hráči měli rozum a přestali to trapné slovo používat, ale to se nestane, protože lidi jsou hloupí.
      • eeejhle, nechtene jsem rozdmychal tema, o kterem jsem se ani bavit nechtel, ale moje chyba.
        Takze znova... docela se ztracim v tom, co za novinky bude v current gen a co v next gen verzich ?
  • Tankista :) Čech je pořád kvalitní golman a doufám, že přestoupí do PSG. Nicméně nejlepší už má za sebou, nebýt toho zranění před lety, byl nejlepší na světě.
    • Je mu 32 let, což je optimální věk pro gólmana. Měl by být na vrcholu.
  • To má být jako next-gen? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit