Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč někdo kdo tuhle hru představuje potencionálním zájemcům neřekne něco skutečně klíčového?
    Třeba jaké offline mody hra nabízí. Mě je nějaké čutání s nějakým anonymem po síti u zadele. Já si chci užít hru jako vždycky. Tzn. sejít se v pár lidech u někoho v obýváku, vytvořit si turnaj, nakoupit pivo a pizzu a hrát od rána do večera. To je to co mě vždy zajímalo na virtuálním fotbalu. Není to ostatně ta podstata?
    Když jsem třeba u FIFY 2014 zjistil že EA vypustila turnajový mod u fotbalového simulátoru. Opakuji vypustila turnajový mod u fotbalového simulátoru. vypustila turnajový mod u fotbalového simulátoru. Ještě jednou, ano je to pravda vypustila turnajový mod u fotbalového simulátoru tak se mi chtělo zvracet. ke hře už jsem se pak nevrátil. režim kariéry je by taky stupidní. Můj hráč byl opakovaně hráčem kola a vedl tabulku střelců, a trenér ho pravidelně střídal v 56 minutě. WTF?
    Tohle chci vědět o nové fifě, zda to bude zase jen arkádová stupiditka pro náctileté masturbátory, nebo kvalitní simulátor. Chci toho tak moc?
  • profesionalny herny pisalek pechacek co ma 40kg si ide z niekoho robit srandu?
    • Ty taky nemáš rozum a stejně sem píšeš svoje výplody aniž by se o ně kdokoliv prosil. Ve výsledku vtom nevidím moc rozdíl.
  • Ježiš, řešíte hovadiny. Ano, byl to výborný fotbalista, ale nyní je tlustý jak prase, tak to prostě akceptujte.
    • Akceptuj, ze vies h*vno o jeho zdravotnom stave a o tom preco je pribraty a, ze nikoho nezaujima, ze potrebujes svoju nevedomost prezentovat verejne.
      • A ty jsi skálopevně přesvědčený, protože jsi jistě jednal s ním osobně nebo s jeho lékařem že ? :D
  • Pan Pecháček je jak náš obvodní doktor, co při své váze 280 kilo každého svého pacienta nad 60kg označuje za obézního.
  • takže sbíraní kartiček a rvaní prachu do hry koupene za plnou cenu (aby jste vyhráli hráče), muže začít odznovu.
  • iSpirit
    Osobně vítám současného nejlepšího hráče planety na obálce, ale nemyslím si, že by původní Ronaldo měl být nazýván obtloustlým. Přece je to jen legenda, dost možná nejlepší hráč, co se kdy objevil na fotbalovém hřišti, tak trochu respektu by si zasloužil. Jinak R9 trpí dlouhodobě problémy se štítnou žlázou, proto věkem začal přibírat...
    • Inquisitor
      Teď jede profesionálně poker. Navíc je to sympaťák, na turnaji se jenom půl hodiny dostával ke stolu nebo jenom na záchod. Trpělivě se s každým fotil a podepisoval. Holt legenda vzbudí rozruch všude :)
    • nejlepší doklepávač současnosti možná.. *3*y8b
    • Mart9
      Já si myslim, že se mu říká tlustý Ronaldo při vší úctě a respektu mezi námi, kteří ho ještě stihli v nejlepší formě. Ti mladší už by ho takto nazývat neměli.
    • Jj štítná žláza. *15* Stačí mít denně pořádný pohyb a nežrat jak prase. *3*
      • Aby ses pak moc nedivil, až tě štítná žláza bude brát taky..
      • Tipujem ta na tucneho maleho skaredeho nerda...
      • iSpirit
        Tak řekl bych, že měl dost pohybu, když byl kmenovým hráčem Realu a právě už i v Realu měl nadváhu, ale to je asi zbytečné s tebou o tom diskutovat...
      • Kdyby jsi nebyl id*ot a něco sis o něm zjistil tak víš, že je to pravda. A co si budeme povídat, Fenomén v nejlepší formě by strčil jak Cristiana tak Messiho do kapsy ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit