Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč jsou usekané trailery? :D ... Když už se tam pouští tak ať aspoň dohrajou komplet :) ... Jinak pohoda ... Akorát ty zdi trošku otapetovat nějakýma gamesama :)
  • giacobraza23
    Vsechno v pohode jen proboha vyhodte tu bilou sedaci soupravu. Desna. Vypadate jako parta z relace vo designu.
  • jeden z nich ma buzicskou salu, nebudu rikat kdo.
    • co je na ní "buzicskýho"?
  • video ok v poradku *1*
  • Vy jste amatéři.
  • Giuzeppe
    Neviem ako ostatným ale mne sa viac páčilo ked bol fight club viac "amatérsky" a uvolnenejší toto mi príde ako nejaká relácia o hrách ktorá ide do telky...
  • a 100prve pravidlo podcast figt clubu ?:)
    • Corvus
      "Změna je život!"
  • FC jsem si poslechl všehovšudy asi 10 dílů. Problémem je, že je to téměř vždy hodně dlouhé a upřímně, kdo má čas poslouchat více jak hodinový byť třeba zajímavý rozhovor? Tu a tam je potřeba zajít do práce a nějaký čas je nutné schovat pro trollování tady na foru, že?

    Nebylo by vůbec špatné, kdyby k videům přidávali jakousi strukturu i s časy, od kdy do kdy jaké téma diskutují. Něco podobného jsem viděl např. u již zaniklého Gamepage, také často k vidění u některých videích na youtube.

    Pak by sice dost lidí nevidělo celou rozmluvu, ale zase by se mohl zvýšit počet diváků, neboť by si každý mohl rozkliknout jen tu čast, o kterou stojí. Jsem si jistý, že všechna témata všichni nezajímají.

    Jinak děkuji za tato videa. Diskutující jsou vždy sympaťáci a diskuze má solidní úroveň.
    • bobsh
      Já poslouchám Fight Cluby právě po cestě do práce, případně do školy. Od doby co si Lukáš pořádně pohrál s audiotechnikou, je jim parádně rozumět i v hučícim metru, nebo rozhrkanym autobuse *1*
  • hezkej MovieZone...ehm..teda Fight Club.
  • Zase jinde?zase jinej chat? chvapci,už se usaďte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit