Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdysi v jednom z Fight Clubů mluvili o týpkovi, kterej se rozhodl dohrát všechny old school rpgčka a píše o tom blog, zapomněl jsem link na jeho web a nemůžu to ani vygooglovat, poradí někdo?
  • Happy_Hippo
    Milos bol u mna best clovek z Eurogameru, takze tento trade vnimam ako velmi vyhodny pre games :)... Good job Sleepless :), a drzitm Ti Milosi palce ;)
  • Milos Bohonek is fooking traitor and shallow careerist! Už tě nebavilo psát pro tři tisíce lidí měsíčně? No neboj, i tenhle web se na ně brzy dostane:-)
    • Happy_Hippo
      S Tvojim prispevkom absolutne suhlasim... teda nie tak celkom, vlastne len s prvymi 4mi slovami, s tym, ze z toho 4teho by som odstranil to "foo" :), a bolo by to absolutne dokonale :) inak suhlas :D
  • Ludo
    najmladší moderátor zo ScoPoradne *5*
    • ringmancz
      taky jsem si vzpomněl a potom na kulturukriplu, odkud většina píše i sem
      • Overwatch
        Většina?
        • asi do diskuzí *1*
          • ringmancz
            jasně že do diskuzí *3*
            • ringmancz
              tak to já ještě o dalších dvou, pokud je montana ten samej
            • Robotron3
              Já vim jen o jednom, co do diskusí *3*
  • Amylee.Anderson
    Gratulu Games k takové posile :) Btw, myslíte, že JD změní účes, když Moolker chtěl jít do Games od chvíle, kdy Petr změnil účes? :)
    • Inquisitor
      Jo nechá si narůst pořádnou máňu :D
  • Myslím si, že posílení redakce o M. Bohoňka je dobrý tah. Má určitě něco nahráno (samozřejmě také napsáno) a o jeho herním přehledu nepochybuji. Miloši, ať se ti daří!
  • TheGGG
    Super M. Bohoněk. Ve score to je vždycky člověk jehož články čtu mezi prvními. Ale bohužel pro něj já jsem větší krasavec.
    • milos.bohonek
      Já se klaním, Justine. ;-)
      • TheGGG
        Jsem zvědav jak dlouho to vydržíš chodit na tyto diskuze. Musím tě varovat je zde hromada trollů, úchylů, pomluvačů, šílených fanboyů, hatterů a pak ještě veskoslavův gang zlomenných srdcí. Naštěstí zde existuje pár lidí kteří mají nějakou snahu s tím něco udělat, mezi ně patří spolehliví přispěvatelé jako TheGGG (tedy moje skromná maličkost), ggg junior, joe, jejdásek a pár dalších.
        R.I.P jindrovy velikému který sem zřejmě z důvodů přílišných depresí přestal chodit.
        PS: teď už můžou na games říkat že mají nejen nejhezčího internetového přispěvatele (tedy mě), ale i nejhezčího herního redaktora (i když kdyby Alžběta viděla mě možná by ses v jejiích očích propadl).
        • Na mě jsi zapomněl *9*
        • Robotron3
          Tak to je dobrá galerka *15*
        • To je primo dream team co jsi napsal za sestavu retardu mezi ktere se radis. :)
        • jindra.veliky
          ja na Vas porad dohlizim, nebojte *5*
          • Tak to mi spad kámen ze srdce.
        • pokud to tu je nějaké "zavšivené" jak říkáš, je to jen proto, že sem chodíš asi moc často
  • Hádám, že Vávra od ohlášení Witchera 3 radši nosí pořád hnědý bezpečnostní spďáry...
    • Nemyslím, že je Zaklínač konkurencí pro Danovu hru.

      Zaklínač je fantasy, Danova hra je podle toho co jsem pochopil realistická hra z období husitů.

      Jediný co mají ty hry společnýho tak je to že vidíte zezadu panáčka (předpokládám), chodíte po světě a plníte úkoly, jenže to by potom konkurencí muselo být 90% her :-)
      • Mají společné to, že jsou openworld RPG, tudíž Dan se může zapotit z jejích pojetí mechaniky hry, která může být o dost lepší a vyladěnější, v tom si můžou hodně konkurovat a pozná to i koncový zákazník. A je úplně jedno jestli je to fantasy nebo realisticky historická hra.
      • hry nemusí být naprosto totožné, aby si mohly konkurovat a mají toho společného teda trochu víc než jen "pohled ze zadu na panáčka"... open world, rpg prvky, důraz na příběh, živoucnost a uvěřitelnost světa atd
        • tím chci říct, že kdo si pořídí Witchera 3 bude mít jistě eminentní zájem si zahrát i hru od Warhorse a pokud si daný casual konzument hry kupuje, protože nerozumí torrentům apod, tak si bude muset vybrat, pokud si nekoupí oboje.... je to typ hry, který zaujme hráče RPG her bez ohledu na to, zda jde o fantasy nebo realistické zobrazení husitské doby
          • No v prvé řadě neznáme datum vydání. Ty hra můžou vyjít rok od sebe.
    • Doufám, že ne :) Ale ta možnost tu je, přeci jenom CD projekt je v porovnání s Warhorse už velké studio a navíc schopné. Tudíž naši jsou pouze schopní a to je někdy málo. Každopádně tyhle dvě hry mám asi nejvíce v hledáčku a těším se na ně.
      • Coffin.Corner
        Řekl bych, že je tomu právě naopak. Vávra má jednak mnohem větší zkušenosti s open world systémy, navíc se prakticky zodpovídá jen Bakalovi a nemusí čelit žádným tlakům od fanoušků knih ani navazovat na vysoce nasazené laťky z předchozích dílů.
        Zato CD Projekt si může na třetím Zaklínači s open world pěkně vylámat zuby, vždyť taková Bethesda s tím bojuje už skoro dvacet let.
        • Můj názor je ten, že Bakala nebude pořád přisypávat kdy bude potřeba to by potom nebyl miliardář. Dan a jeho tým se finančně můžou taky pořádně zapotit ač jim to nepřeju.
          Jinak Bethesda bojuje mnoho let a Dan Vávra mnoho zkušeností s open world nemá, Mafia je podle mě o dost rozdílná a navíc jestli další nextgen bude co do designu odlišný od stávajících principů tak jim to dá taky pořádně zabrat. Navíc má jiný tým a doufám, že třeba i lepší :)
  • Za Miloše palec nahoru. Jeho články a hlavně názory jsem na eurogameru dost hltal. A i když je pro mě českým herním webem číslo jedna právě eurogamer, myslím, že nyní se díky Milošovi budu objevovat na games častěji. *3*
  • Super podcast a jste machři, že jste to nakonec zachránili.

    Jinak doufám, že se Miloš bude oběvovat v podcastech pravidelně a nebo alespoň často. Kdysi jsem četl na moolker.cz jeho ,,reporty,, z USA a dřív na Games i recenze a články a vždycky se to moc dobře četlo, takže za Miloše rozhodně palec nahoru *1*
    A navíc já jako RPG pozitivní jedinec jsem rád, že do redakce přišel někdo, kdo má v oblibě stejný žánr.

    A na závěr bych měl ještě jeden OT dotaz: budou ještě nějaká videa z GDS 2012 ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit