Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=zHdyzx_ecbQ
    http://www.youtube.com/watch?v=g418BSF6XBQ

    za toto platite peniaze :)
  • Ahoj. Rád bych se vrátil k diskuzi okolo letsplay scény a k tomu jak Lukáš hovořil o kvalitě a o iritaci a pindání kravin. Rád bych zde uvedl příklad průchodem hry Dark Souls s poměrně vydařeným stylem - čili komentář ve dvou a snad i s humorem ( http://www.youtube.com/watch?v=KXQ0mqOLPkc ). Omlouvám se za menší spam, ale opravdu by mně zajímalo jestli tenhle druh letsplayů není kvalitativně dál než to o čem mluvil Janchor. - konec zprávy.
    • janchor
      Hele, tohle mi od pohledu přijde takový neutrální. Já jsem to prostě myslel tak, že jsem si u spousty let's play uvědomil, jak lidi často hrajou (alespoň teda pro účely toho videa) úplně jinak, než já - pospíchají, pomíjejí spoustu věcí, těm mladším běžně nedochází různý souvislosti a obecně mi z toho hráčskýho stylu vstávaj vlasy hrůzou. Samotnej komentář nemusí bejt marnej, ale nedokážu u toho vydržet.
  • přehrávač dobrej, jen byl trošku posunutej zvuk *3* Miloš by měl být častěji měl dobrý kecy *1*
  • K přehrávači: Přehrají se mi prvních pár sekund, pak mám černo a běží jen zvuk. *16*
  • Pokud OUYA cílí na zákazníky, kteří si jí hodí do košíku mezi pečivem, pivem a uzeninama v uličce supermarketu, tak je to skvělej marketingovej tah.
  • simcity je podle me casual hríčka pro male deti, jako taková si zaslouží i 10/10 ale kdo čekal simulátor bude zklamanej, v podstate to vubec neni simulátor. 60€ v prdeli

    kdyby tam alespon nechali tu čtvereckovou mapu že mužu stavet kde chci, ale tady mam takovej svazanej pocit, všechno musí byt nalepene na cestu i blba vodní vež nebo vetrna turbina
    • Když to vezmeš kolem a kolem, tak mechanismy se od starého SimCity nezměnitly.Jediný rozdíl je snad ve velikosti města. Teď jde o to, jestli je to dobře či špatně.
      • ale zmenili nejak divne tam funguje poptavka a nabidka, stredni vrstvu nalakas jen tak ze jim tam postavis parky atd čekni to video niže co tady je, tohle by v simcity 4 nefungovalo. asi tomu dam ješte šanci když me to stalo tolik penez když nic jiného alespon se tam daji stavet pekna mesta, myslím vyhrát si s dizajnem
    • Keyz
      To by nesměla mít mnoho chyb na kterých se sice údajně pracuje ale prostě tam jsou.
    • p.s.

      pral bych si aby ta hra vypadala nejak takhle

      http://cache.gawkerassets.com/assets/images/kotaku/2009/07/hk2.jpg
      • walltar
        Jo to by chtělo víc lidí takovou hru, ale neřekl bych, že se jí dočkáme.
  • up_er
    Ten prehravac je nejakej divnej hlavneto nacitani :/
  • sirWallace
    Neee.. ja nechci bejt ten zlej a spatnej... Ale v tomhle prehravaci je to horsi, nez to byvalo ... Nemival jsem problemy... Ted?? Ted mi jde obraz minimalne o sekundu napred nez zvuk... I v 360 i v 720.. :/
    • JJ je to volajaké poabané, posldení kapka jsou reklamy. Chtěl jsem u nás ve městě koupit Level, ale přestal chodit na stánky. Byl jsem ve třech obchodech a prd. Město s osmi a půl tisíci obyvateli je momentélně ekonomicky nezajímavé.
  • @smejki:
    Přesně ten problém, který jsem SimCity vyčítal už v komentářích pod recenzí. Pořad se jen řeší online připojení a (ne)dostupnost serverů...blabla. To je sice problém, ale podle všeho jen dočasný a každý by to hře rád odpustil, kdyby byla jinak skvělá. Jenže ona není. Mít funkční a prosperující město je tak směšně snadné, že hraní není žádnou výzvou. Vlastně to jde samo, což je na tom videu vidět - nejde prohrát.

    K tomu ješte ty směšně malé mapy... . Ano, lze tam vybudovat půlmiliónové město, jenže přesně jak to řešili kluci z hrej.cz v posledním podcastu, ono budování v podstatě skončí ve chvíli, kdy má hráč asi 80tis obyvatel, protože v tu dobu je obvykle celá plocha zastavěna. Takže hraní v daném městě pak pokračuje v tom smyslu, že si dáte zrychlení na max a jen čumíte jak vám roste město a občas vyřešíte nějaké problémy - rozšíření elektrárny, nemocnice, čističky odpadu atd. Občas přidáte nějakou další budovu, ale víceméně nic moc neděláte. Ono totiž na budovatelské strategii je zábavné hlavně to ehm... budování, samozřejmě. A pokud chcete v SimCIty budovat dále, tak musíte založit další město se stejně směšnou velikostí a začít od znova. A jelikož je to pořád to samé, začnete se po pár městech cítit dost znuděně až otráveně. A jelikož v ostatních městech stojí čas, nemůžete si krátit čas budováním nového města a pravidelně se vracet do svých zbývajícíh měst, aby jste řešily případné problémy - ony tam totiž žádné nebudou. *7*
    • smejki
      ta casuálnost smrděla už open bety, hodnocení na 7/10 vůbec nechápu. Vyjma hodnocení, která jasně říkají, že je to ta nejlepší casual hra na světě, což není nepravda. Avšak taková hodnocení jsem neviděl. Všichni maj plnou hubu simulace a tycoonování.
  • smejki
    Simulácii zdar, přátelé. tohle už je vážně moc. Fakt je úplně jedno, co v SimCity děláte. Důležité je., že vám hra může říct, jakej jste über super mega giga starosta (nebo třeba lovec draků, že jo). http://www.youtube.com/watch?v=akh4zZ7lr4Q
    Nech žije casual hraní!
    • walltar
      Hmm tak tohle je vyloženě fail ... *8*

      Jenom škoda, že prostě není žádná hratelná alternativa ... Cities XL je taky takový divný a osobně mě nebavil a SC4 je už hrozně zastaralé a člověka to dřív nebo pozděj přestane bavit. *13*
    • no v tom meste byli prece všichni požárníci, správci parku, ridici buldozeru a stavební firmy, zamestnanci vodární, elektráren atd *7* a navic nemel zaškrnutý sandbox takže mu tam chodili zvenčí

      co me stve že strední vrstvu nalakaš tak že postavíš parky wtf, v 4 to tak nebylo ani to nedava smysl a ani hloubka simulace neni jak v 4. treba tam nikdo nevidím graf o populaci podle veku, vzdelání podle veku atd. To jsem udelal ve 4. takový pokus že bylo fungující mesto ale nerodili se tam deti tak to do 50 let vymrelo a firmy skrachovali
    • Dobre video.

      Cisto R,C,I mesta som robil aj v SC4 ale tam som mal medzi nimi spickovu dopravu aby mohli ist do roboty do vedlajsieho mesta a nakupit zase v dalsom. Tuna vidim len jednu mapku zaplnenu domami.
      Fakt hnus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit