Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pridavam sa, naozaj dobry fight club, akurat ma trosku sklamalo ze ste sa nezmienili o GRID2. Mam rpedobjednanu, tak dufam ze sa podari :)
  • Co to je za hru o který Lukáš mluvil, že recenzuje? Nějaký Signum ops nebo jak, nemuzu nic takového najit :-/
    • Singnal Ops
    • janchor
      Signal Ops: http://space-bullet.com/?page_id=23
  • risa2000
    Pořád se mi to jeví tak na 15 FPS a i když zvolím 720p tak to vypadá spíš na 420p. Ve srovnání s tím, co se dá stáhnout z youtube jako 720p to je dost rozdíl. Nevím jestli to je kamerou, nebo to někdo takhle schválně komprimuje, nebo to je ten přehrávač.

    Každopádně, čistě ze zvědavosti by se znovu zeptal, na kolik FPS a v jakém rozlišení to natáčíte, případně v jakém to pak streamujete?
    • ano, je skutečně 420p ikdyž to má popisek 720p. Zkus to stáhnout třeba přes Flash Video Downloader a uvidíš
      • risa2000
        Zajímavé, já to tedy pozoroval v tom HTML5 přehrávači (teda v tom, co není přes flash *4* ). Že by tedy streamovací server?
    • janchor
      To bude nějakej technickej kiks při přehrávání, bohužel. To, co tu visí, je 720p a 25 fps.

      Zdá se, že ti to přehrávač korektně nepřepíná do HD, bohužel.
  • Imf super.. jediný tam parádně mluvil a zbytek redakce games jen do toho skákal a kecal kraviny, hlavně Poláček a ty jeho kecy pubertální...
    • Jediný Lukáš se chytal... ostatní do počtu víceméně. Když o tom nic nevím, tak jsem zticha a nepřerušuju zajímavé informace blbýma řečma..
  • conflig
    Edit: Zkráceně.. Nebyly to meteority, ale odstřelovaly se laviny *3*
    • smejki
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Hyperbola_%28literatura%29
      • conflig
        Jo ale naštvalo mě to, že se vysmívají něčemu co není pravda
  • Souhlasim, strašně dobrej podcast. Bylo fajn slyšet Vaška, jehož osobně považuju za jednoho z nejlepších filmovejch znalců. Palec nahoru! A souhlasim si s tim, že se těším na Dana :)
  • Chtěl bych se zeptat zda-li je někde k dispozici záznam z MZ live jež měl být natáčen (jak sám V.Rybář v tomto Fight clubu zmínil) ve stejném studiu ihned po dotočení tohoto podcastu,na stránkách moviezone o tom zatím nic nebylo...
    • Všechny díly sou tady, archiv dílů se tam bohužel objevuje s ještě vetší prodlevou než na games...
      http://www.moviezone.cz/video/moviezone-live/
    • A proč s tim otravuješ tady, zeptej se na MZ
  • Btw to vaše studio je asi zakletý. MovieZone má nějaké technické problémy se záznamem MZlive, který nahrávali u vás. *1*

    To je poprvé co slyším, že něco takového řeší. *2*
    • sleepless
      Mají problémy s tím, že jim to YouTube zabanovala....
  • Amylee.Anderson
    Skvělý podcast, co mě ze záznamu bavil od začátku až úplně do konce, jinak to nevydržim :) Host byl hodně zajímavý, upovídaný, ale ne ve špatném slova smyslu. Filmy jsou super téma. Akorát jsem na něj koukala v IE, protože v mym FF 20 se mi bohužel každých pár vteřin zasekl nachvíli obraz a následně i zvuk. Nic co bych nepřekousla, hlavně, že to šlo slespoň v tom IE. A taky doufam, že brzo obměníte reklamu, jsem tolerantní, ale tahle je fakt moc iritující :)
    A ten brouk je super.
  • Bude někdy v dohlednu Vávra?
    • Btw ve vánočním dílu Petr říkal, že by v lednu mohl dorazil Michal Hapala z Warhorse, tak když ne Dan Vávra, Michal by byl taky skvělej ne? Prostě bych tam rád viděl nějakýho českýho vývojáře. Nebo někoho z Amanity, z Bohemky, z 2K Czech.. těch možností je myslím hodně..
      • sleepless
        Ve středu přijde Jakub Dvorský z Amanity. Obecně bychom české vývojáře viděli v podcastech rádi častěji, ale není to jenom o to, že my chceme...
        • Tak to je skvělá zpráva, Jakub je frajer a už se na něj těším. Snad dostane tolik prostoru jako Vašek v minulém díle. Good job
          • sleepless
            Jakub dostane tolik prostoru, kolik jen snese. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit