Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheMachineXYZ
    zajímalo by mě jak by vypadal díl ve kterém by byli pozvaní rybář i fuka zároveň *1*
  • Víc V rybáře v podcastu, jedná se o ( spolu s Vávrou) nejzajímavějšího hosta fight clubu. Vzhledem k tomu že bývá FC natáčen akorát před MZ live bylo by fajn kdyby se v této relaci oběvoval častěji..
  • Vašek Fubář a František Ryka! Ti dva prostě musí být příbuzní! Sice to nebyl takovej metrix jak s Fukou ale holt je ještě mladej a nemá tolik zkušeností.
  • Kdo na tohle vydrží koukat do konce, tak si může zítra dojít do švýcarské banky Bank EEK do Bernu a řekne li na přepážce heslo "Janchor - rothaarige mädchen", dostane 1 frank.
    • tak jsem tam byl rek heslo a nic, tak jsem vytah boucacku a dostal jsem franku 14000
  • MickeyMutant
    Imf u každé myšlenky prodlévá velmi, velmi, velmi dlouho a probere ji dokonale ze všech stran. Nejlepší jsou vsuvky "abych to tak nějak zkrátil" během půlhodinového monologu.
  • Ja bych to rad sledoval, ale porad mi to hazi chybu pri nacitani. A to už několik tydnu. A jako mp3 to nema ten smrnc :(
    • janchor
      Ani na YouTube to nepřehraješ? http://www.youtube.com/watch?v=PoUVFwunAy8
  • Trisska
    Zajímalo bY mě, kolik lidí ten Fight Klub ještě sleduje. Tak podle počtu diskuzních příspěvků za posledních osm hodin bych tipla... hm nevim... prostě už docela málo. *9*
    • zdeeneek
      Kazdej nema potrebu si vylivat srdce v diskuzich ...
  • Ty dovětky od Lukáše jsou často hodně vtipné : )) Teda, tento podcast jsem se na ně asi 2x nebo 3x docela dobře uchechtával.
  • KaloSaper
    Co se tyka komunikace, tak v posledni dobe me dost positivne prekvapil GoG. Odpovidaj rychle a prehledne. Kez by to tak delalo vic firem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit