Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by ste dat rychle 'shortcuty' pod video, aby som si hned nasiel to co ma zaujima. Mne sa nikdy nechce pozerat cely pod-cast...
  • Poprosim o pravdivou recenzi BF4. Kdyz to nejde ani poradne hrat, aby to slo zrecenzovat tak at tam je 0/10 a varovani aby sme to nekupovali pac se jedna o nefungujici produkt v nakem pre alpha stadiu.

    Arma ta byla zrecenzovata tak jak prisla na trh ze, kdezto u BFka pockame mesic aby to uvedli aspon do pouzitelneho stavu. Penize EA maj dlouhe prsty, je mi to jasne.
    • Tak si treba kupit aspon slusne PC *3*
      AMD spolupracovalo tak velmi na BF4 az nakoniec ide lepsie na Nvidiach *1*
      AMD je fakt čudna firma *7*
    • Psali tu o tom samostatny clanek, kde na to upozornovali i s vysvetlenim. Ale ty tu budes psat blbosti o penezich EA. Asi meli vypalit devitku po dni hrani jako v zahranici a nebo dat jen hodnoceni singlu jako jiny profici v Cesku.

      Pre-alpha? Nepouzivej vyrazy, kterym nerozumis. Stabilita serveru je neco jineho nez faze vyvoje. Kdyby padaly servery jeste vic tak to bude pre-pre alpha?
  • Chlapci, prosim, stahnete si basy pri nahravani. Je to strasne zahuhlany :)
  • Amylee.Anderson
    Fajný díl :-)
  • To si delate srandu... ted jsem to doposlouchal v praci jako audio protoze uz se mi nechtelo cekat na videoverzy *7*
    • blixa
      Na video verzi nemusíš "čekat" - je k dispozici na našem YT kanálu během pár desítek minut po natáčení. Tenhle článek je jen takové shrnující uzornění na FC, ne oznámení jeho vydání.
      • MickeyMutant
        Hodil by se odkaz na YT vzápětí po natáčení někam na stránky Games, aby to všichni zájemci rychle našli. Na vašem YT kanále se teď třeba posledních deset podcastů vůbec nezobrazuje.
        • janchor
          Stačí kliknout na záložku "videa" - http://www.youtube.com/user/GamesczTV/videos
          • MickeyMutant
            Já to vím*4*, ale po natáčení by se přímý odkaz na hlavní stránce Games podle mě hodil.
      • Díky za info! Tenhle fakt mi nějak unikl *3*
    • Děkujeme, že ses o to s námi podělil.
      A pro příště: koho to kur.. zajímá?
      • Nemas zac, rado se stalo... *2*
    • Proč bys koukal na nepěkné lidí bavících se o ničem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit