Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Game Mode pri TV - naozaj upravuje aj odozvu, resp. tzv. InputLag.
    • risa2000
      Ve skutečnosti vynechává postprocessing, takže je to o to rychlejší. Podobně se chovají televize, když mají připojený VGA vstup. Předpokládá se totiž, že signál z počítače/konzole je natolik kvalitní, že postprocessing nepotřebuje.
    • blixa
      jj, rekl jsem tam kravinu, omlouvam se..
  • no ty výhry se protáčely mezi pěti lidma, protože z těch dvaceti lidí kteří na FC ještě koukají je patnácti z nich nějaká soutěž úplně ukradená...
  • Soutěž zrušená, beztak to chození na poštu jen otravovalo. Ještě zrušit dotazy, dyť se furt opakujou a jsou hloupý. A nač vůbec dělat novinky, to si přece každej vygoogluje. Co je novýho na Games taky vidí každej, kdo má oči.... no tak snad jen jednou tejdně pustit znělku a říct heslo, ne? *7*
  • Mart9
    Strašně špatné rozhodnutí zrušit pravidelnou soutěž. Vždyť je úplně jedno, jestli tam dáváte kraviny nebo ne, přece když to bude někdo chtít, tak bude soutěžit, když ne, tak nebude. Čekat, až budu mít do soutěže zajímavou cenu je nesmysl.
    • Tyhle dementni souteze stejne nikoho nezajimaji, takze ok rozhodnuti.
  • tak nam zrusili soutez, prej dalsi bude teprve, az budou mit jako vyhru neco, co se bude tilwaen hodit, uz si ty vyhry ani nechodila vyzvedavat *5*
    • Tilwaen
      Já netušila, že nám z toho zkolabuje místní poštovní pobočka, že už to nemají kde skladovat *1* Polepším se. Zajdu to vybrat a můžeme soutěže spustit znovu.
  • Již je to pár dní a pouze zvukový záznam z FC 209 nikde.
  • Strasny toje strasny. Posmivani se dotazu vasich ctenaru.. delani z nich blbce.A toje lidicky v kazdem dile. Arogantni Grygar jako vzdy a jeho fanaticke prosazovani gender naboru novych cenzoru.
    • yenda1
      Přestal jsem FC sledovat a koukám žádná škoda. Já měl rád všechny členy FC, ale jak šel čas nějak se mi, díky svým občasným poznámkám, znelíbili. Pomalu to kapalo a koncem minulého roku přeteklo.
      Nic hrozného se nestalo, jen už to není pořad pro mne.
      • Kozy
        Tak tak, místo toho jsem začal poslouchat hrej.cz podcast, nebe a dudy.
        • Jo, hPod je momentálně lepší.
      • Grygar je v pohodě, jen nesmí natáčení Fight Clubu plánovat na týden kdy má zrovna menstruaci
    • Grygar je trapák non plus ultra. A to jsem ho měl dřív docela rád.
  • Kedaro
    Snad se ve Fight Clubu pan Labůžo objeví brzy. Pokud jde o mobilní hry, hrál jsem tento rok asi ty nejznámější jako trees, hitman go, thomas was alone a další. Hraji prevazne hry prémiové, protože nesnáším reklamu a nákupy v aplikaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit