Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč si zvete do redakce hosty, když je dlouhodobě až na vzácné výjimky neumíte pořádně využít? Zase tam x minut seděl a zjevně se strašně nudil.

    Pokud máte hosty, zcela vynechte nevhodné dotazy - tj. dotazy čistě na redakci, na které host nemá co říct.

    Pořád jste pro mě dobří a já vás budu sledovat, protože mě to stále baví, ale mám trochu obavy, že vám konkurence trochu ujíždí. Namysli mám hlavně Hrej.cz, kteří jsou dost možná lepší. Dokonce i Elite, kterou Petr údajně hraje už dlouho, na Hrej už recenzi má (ačkoli bych k ní měl výhrady), zatímco na games vůbec nic. Mám trochu obavy, že vám Level bere příliš moc sil. Doufám, že se vám to aspoň vyplatí (myslím, že moc ne).
  • Jack1947
    Nejkratší FC vzatím v tomto roce... ono je lepší to utnout dříve než to bude jen o blábolení. + Máte za hosta i když no ten se mi zdá je ve FC skoro doma. Příště by to chtělo někoho, třeba méně známého nebo naopak známého ale né moc viděného. *4*
    • Amylee.Anderson
      Tak ještě, že letos byly zatim jenom dva.
    • Luke
      Viz též Tea Club.
    • nekromant33
      "ono je lepší to utnout dříve než to bude jen o blábolení"

      ukázkový příklad s*aní si do huby
    • Dogkiller
      Třeba tebe?
      • Jack1947
        Co tebe abys jim řekl jaká hra je nej a že INDIE je zlo.
  • Jak se, prosím, jmenuje ten zmíněný letsplayer? Ten s tím vyprávěním místo kvákání.
    Díky
    • www.youtube.com/user/VaatiVidya *3*
      • Díky moc!
        • akorát ten týpek není "letsplayer" ale "dark souls letsplayer", to je docela rozdíl..
  • Ironie ?
    • díky, raději Okenu
      • Thorar
        A mě nenalejete?
  • To je přesně to na co je Lukáš Macura dobrý - hodnotit, rozebírat a komentovat hry cizích vývojářů..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit