Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ten už banuje si myslím i lidi co by tam třeba chtěli zkusit bejt, shadowbanuje jen křivě se na něj podíváš. *3*
  • @jaydeeczparody je nej
  • Trol.diskuzni
    Neboj, on si ty diskuze tady pečlivě pročítá.
  • Thorar
    Jsi vyřízenej, ty už si po tomhle investigativním článku ani neškrtneš *1* Mě nejvíc pobavila ta "prohra" s odstraněním plných her. Něco co vůbec nijak nesouviselo s článkem, ale musel to tam přilípnout :-)
  • Thorar
    Protože jakmile by to tam napsal dostal by shadowban? Tam je opravdová cenzura, ne jako ta sranda tady. Jakýkoliv nesouhlasný názor, byť slušný dostane ban. Já ho dostal jen za upozornění u nějaké jejich "první" české recenze, že už vyšla někde jinde a není první *1*
  • proč mu to nejdeš napsat pod jeho článek na jeho web? Tady to je fakt platný
  • Trol.diskuzni
    "Podle našeho názoru by to byla trochu škoda, protože existuje spousta společných cílů při osvětě hraní a jeho posunu na novou úroveň. Jen se této prospěšné práci musí někdo schopný soustředit naplno, aniž by dělil svůj čas na x různých projektů. A zároveň by měl být nezávislý i mít dobré vztahy se všemi médii."

    Otazníky:

    1) "Podle našeho názoru..." Není Eurogamer.cz defacto one-man-show projekt s pár časově omezenými sidekicky?

    2) "...společných cílů při osvětě hraní a jeho posunu na novou úroveň. Jen se této prospěšné práci musí někdo schopný..." Proč mám pocit, že styl psaní pana Doskočila nápadně připomíná Davida Zápala z bulvárního plátku Super.cz?

    3) "...i mít dobré vztahy se všemi médii." Ale za to si přece můžete jen vy sám, pane Doskočil, že jste pablb, nikdo jiný. Tak proč to zhrzení? *3*
  • Paulcz
    Sice to není tak nasírací jako OSA, ale člověk žasne co všechno může v našem státě vzniknout.
  • blixa
    Jsem zděšen! ;)
  • to rikam celou dobu korupce korupce a korupce.
    http://www.eurogamer.cz/articles/2015-04-06-asociace-herniho-prmyslu-r-sk-je-mrtva-pro
  • Taky používám WinAmp.
  • Ja porad marne cekam kdy ho zakazou :D Minimalne co se moderovani tyce jsou myslim ohlasy dost drtivy. Ale to jsou asi jen ti trollove, neboco... Nebo tak si to asi redakce rika.
    Dobrovskemu nic zlyho nepreju, pejska mi nenakop, maminku nepomluvil, ale co prevzal FC, slo to cely pupkem nahoru. A fakt nemyslim smichy :D
    Poslech par starsich dilu ten pocit prohloubil, a podcasty bez nej to potvrdily definitivne. Achjo
    Rad si prectu jeho clanky, jako radovej host taky neurazi, ale... Doprcic... V cem byl spatnej janchor?
    Asi by to chtelo petici, nepochybuju ze by uspela. Ale dokud takhle "hejtujem" v diskusich tak to asi nikdo vazne brat nebude.
    Pritom me to fakt mrzi protoze FC byl muj jedinej oblibenej ceskej podcast.
  • ten Homola vypadá jako Benzema
  • Chim
    Znám ale z nějakého důvodu mě to naštěstí tolik nechytlo.
  • Chim
    Rádo se stalo *1*
  • Draken69CZ
    A Cookie Clicker znáš?
  • @JaydeeczParody ?
  • A jistý Chim má u mě ten samý vroubek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit