Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konci v prd€lijako u kazdyho normalniho cloveka.
  • ringmancz
    vtipný je, že Alžběta má nejvíc zkušeností s mluvením, ale jako ten její projev to je prostě hrůza! i Martin je vedle toho profík
  • Mart9
    Sorry, už jsem pochopil, jak si to v prvním příspěvku myslel *4*
  • Nechapu. Lukaš tedy pri pohledu na Alžbetu poprel vse, za co se rval a existenci jejiho webu posvetil?

    Asi se tedy budu muset podivat sam a zjisti, co ho k tomu vedlo.
  • Mart9
    No spíš právě naopak
  • Mart9
    Já u toho chtěl pracovat, ale každou chvíli jsem překlikával na stream.
  • Mart9
    Petrovo
  • Velice zajimava sestava, ale nez se zacnu koukat, tak mi dovolte jednu otazku. Konfrontoval Lukas Alzbetu s tim, ze takovy web, jaky ona vede, nemuze ze sve vlastni vule vest zadna normalni, zdrava a sebevedoma zena? Dekuji za odpoved.
  • Čí nohy?
  • Ale prosim te. Kazdej vi ze takovyhle prace, potazmo i jakykoliv oficialni kritiky jsou snuska naprostejch kecu.
  • Nejhorší Fight Club co pamatuju, dokázal jsem se soutředit jen na to, jestli ty nohy vůbec někde končí *1*
  • No nevím, ale těch špatných filům je tolik, že tebou jmenované filmy nemají nárok na titul nejhorších filmů. Třeba jmenovaný Interstellar byla taková blbost, že se mi tomu ani nechtělo věřit. A takových blbostí je bohužel fakt hodně. Nezapomněl bych ani na Hobbita, který je podle mě minimálně nejhorším zpracováním LOTR látky v dějiných.
  • Coffin.Corner
    Díky :)
  • Overwatch
    https://www.youtube.com/watch?v=PYHdQUyOunA
  • Chim
    Jenže "jabba the gum" tvrdí, že SW 1-3 jsou nejhorší filmy všech dob bez ohledu na kategorii, tudíž včetně Sharktornáda, Babovřesk a jiných chujovin.
  • Chim
    To jsem ještě neviděl. Nejsem sebevrah.
  • Coffin.Corner
    Nemohli byste prosím nahodit odkaz ohledně videa o Interstellaru o kterém byla řeč na začátku?
  • Teda srovnávat zklamání z prequelů a standalone Eragona nedejbože Babovřesky a Žralokonádo. Hoši a holko, co zobete za dobroty? *15*
    To je jako srovnávat Evu a Vaška s nejnovějším albem od Pink Floyd...
  • celoush
    předplatné + v obchodech JRC... viz http://www.level.cz/kde-koupit-level/
  • tak si to vem že Babovřesky maj snad 3 díly a Kameňák asi 4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit