Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukas je ako stary dedek co frfle na vsetko nove a vyvoj hier. Doba sa zmenila. A v hrach k urcite lepsiemu.
  • v tomhle podkastu se ukzalo kto ty hry opravdu hraje, rozumi jim a ma je rad, a kto o nich jen tak placa a naprosto se o ne nezajima, jen kdyz mu nanuti neco na "recenzi" (ktera dopadne 8/10 tak nejak neurcite)
    taky kto umi vest nejakou debatu a kto ne

    dobre lukasi, di do nich, nenech se zastrasit a hadej se do krve, pac mit podkast o hrach a 3 lidi ze 4 naprosto neumi vyprodukovat jediny svuj nazor, umi zastavat jen nakou (trapnou) neutralni pozici a nijak "fajtit" je uplnej fail

    nebyt lukase (a obcas kdyz dojde vavra) tak tohle muzete rovnou cele zabalit, o nicem nediskutujete, kdyz se nahodi nejake tema tak 3 lidi ze 4 netusi ocem je rec (co cele dny delate bych rad vedel kdyz jako lidi co se hrama "zivi" tak nedokazou ani vnimat co se ve svete her deje), kdyz se zacne jaks taks argumetnovat tak pulka lidi tam placa nesmysly a vklada slova tomu druhemu do ust misto toho aby argumetovala necim, vetsinu casu tam sedi a cumi do telefonu na fejsbuk, strasna neinformovanost o vsem atd atd....

    zmente nazev na Fail Club...
    • Dojdi si k doktorovi
  • http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1031440
  • Sr_Lobo
    Nevim proč, ale ta titulní fotka Petra Poláčka mi hnet připomněla tohle http://archiv.roumen.cz/a/dneska_nic_nebude_meee.jpg *15*
    • hnet, to jako vazne? *6*
  • K dotazu ohledně doporučování hudebních alb a interpretů bych se nestavěl tak negativně. Nemyslím tím, že by bylo nutné pro tento lehčí ot vyhradit nějaký pevně daný čas, ale když už vás něco v uplynulém týdnu zaujalo a myslíte, že by to mohlo zajímat posluchače/čtenáře.. tak nevidím nic špatného na tom, kdyby padla zmínka na zajímavou hudbu, knihu, film a v neposlední řadě i hru(Clicker Heroes, Ironcast nebo v tomto FC zmiňovaný Freelancer).

    Jináč se mějte fajne..
    • Mart9
      Jsem jednoznačně proti hudebnímu okénku. Jsou to herní novináři, rozumí hrám, ne hudbě. Ze stejného důvodu mi vadí, když se baví o filmech. To je jako kdyby Karoch ve Studiu fotbal říkal, že včera četl Harryho Pottera.
      • zrovna grygar je i hudebni novinar a pokud se nepletu tak zacinal jako filmovy recenzent... mluvili o tom v podcastu s vaskem rybarem. to jen k tomu, kdo cemu rozumi *3* jestli se to hodi nebo nehodi do podcastu je druha vec, obcas to myslim nevadi, kdyz k necemu takovemu zabrousi... naopak me treba prijde zajimave dozvedet se, co se libi redaktorum ktere sleduji i mimo hry. s mirou, samozrejme...
      • Jsi uplne mimo, vzhledem k tomu, ze hudba je podstatna soucast her.
        • Mart9
          Hra, Hudba, Film, Kniha, všechno naprosto odlišné kulturní téma.
          • Vole, třeba Lukáš je hudební znalec par excellence, píše mimo jiné do Full Moonu. Takže pokud mi dá nějaký tip zadarmo (časák předplacený mám), budu jen rád.
            • Přeloženo: Mart9 trpí velkým egem a jak není po jeho bude se vztekat a bránit svůj postoj jako malý děcko...
            • Mart9
              Koukněte na toho siláka *1*
              Smiř se s tím, že to pro někoho zajímavé není.

              Chim: Můj názor se holt každému nemusí líbit.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Uvědomuješ si vůbec jak neuvěřitelně hloupě tvé příspěvky do diskuze působí?
            • Kdo kurde jsi, že určuješ co je a co není zajímavé? Ty jsi takové egoistické rozmazlené děcko, až se mi odepíná opasek a mám sto chutí tě s ním prohnat kolem domu. Vole, třeba pro mě to zajímavé je. Stejně tak pro řádku dalších lidí, tak se s tím smiř.
            • Mart9
              Xardas: Je hudba a herní hudba. Kolikrát byl hudební mistr Karel Gott v nějaké hře? Pokud chci doporučit písničku, můžeme se v herním pořadu bavit i o psech.
            • Mart9
              Já taky rád poslouchám podcast o čemkoliv, ale přece nebudou herní redaktoři doporučovat hudbu. Ať se baví jako v hospodě a proberou různá témata, ale musí to být něčím zajímavé, doporučování hudby zajímavé není, čtenář, který to žádal, by měl napsat spíš do Esa nebo Medůzy.
            • To uz ale s hrama nic spolecnyho nema. Nejen, ze neumis argumentovat, ale navic jeste ignorujes argumenty ostatnich.
            • Laro, ty jsi takový trumbera, to snad možné není. Copak není možné, aby ten pořad byl trochu uvolněný? Pokud situace bude přát a hosté se budou chytat, nevidím nejmenší důvod, proč by neprobrali třeba cokoliv. Já na ně nekoukám kvůli informacím o hrám, ale protože mě baví poslouchat jejich diskuze a je mi celkem jedno o čem jsou. Baví mě ti lidi, nehledě na obsah, chápeš? Tak nečeř vodu, nechovej se jako by ti někdo dělal křivdu. Sleduješ hergot podcast zadáčo tak drž pec a krok anebo na to nečuč!
            • Mart9
              Dobře, tak řekněme, že Lukáš hudbě teoreticky rozumí, nebo si to myslí. V tom případě chci ale i kynologické okénko od Petra a od Pavla zážitky z cest. Ať má každý své téma, při kterém ostatní budou koukat do blba, protože mu nerozumí.
            • 2 Mart9: No tak to už je ale něco úplně jiného, ne? Tvůj argument byl, že by se neměli vyjadřovat k hudbě, když jí nerozumí, na což byla reakce, že minimálně jeden z nich je i redaktorem hudebního časopisu a hudbě rozumí dost - to, že se ti nelíbí jeho vkus, je snad už něco naprosto vedlejšího a rozhodně to není důvod, proč by mu mělo být odepíráno se o hudbě vyjadřovat *3*
            • Mart9
              I hudební znalec může mít špatný vkus
          • Vojta_Ilavsky
            Naopak, všechno je vzájemně úzce provázané. Ve Hře hraje Hudba. Hru hraješ. Ve Hře jsou cutscény, střihy, bohužel i filmový efekty. Ve Hře Čteš, ve Skyrimu, Dishonored atd. jsou Knihy ke Čtení.
            • Vojta_Ilavsky
              Vzhledem k tomu že všechny prvky jsou zastoupeny ve Hře, dokážeš rozlišit subjektivně dobré od špatného. A neřek bych že hry jsou jejich jediný koníček, ve kterém se vyznají.
            • Mart9
              Ale zdaleko to není propojené tolik, aby herní expert byl zároveň expert přes hudbu, film a beletrii.

              Vezmi to naopak, knihu nehraješ, film nehraješ - pokud ano, je to velmi specifický žánr, hudbu nehraješ, hudební nástroj není hra.
  • Mart9
    Lukáš vítězem tohoto podcastu. Naštval mě Martin, jak tu debatu chtěl v nejlepším utnout!
    • blixa
      V nejlepsim? Muzes mi jen pripomenout, o cem jsme se v tu chvili bavili? Protoze me se libila ta debata o pomuckach v interface her a o tom jak/jestli si s ni vyvojari ulehcuji praci a jak/jesli se jim da vyhnout. Tam padly argumenty z obou stran a fakt mi to prislo dobry.

      Ale jakmile se to dostalo k dohadovani o tom jestli jsou stary hry lepsi nez ty novy nebo nebo jestli je lepsi call of duty nebo wolfenstein, tak me to proste prestalo bavit - z myho pohledu uz slo v tu chvili jen o mlaceni prazdny slamy. Jestli jsem te nastval, tak to me mrzi, ale mam snad taky pravo na svuj nazor.
      • Mart9
        O tom, že Wolfenstein je OBECNĚ považován za lepší hru než COD, což jste nemohli pochopit. V tu chvíli byla diskuse nejvyhrocenější, tudíž nejzajímavější pro mě - diváka Fight Clubu.
        • Obecně *15*

          Prohlásil člověk kteřý tvrdí, že objektinvní neexistuje a dává přednost pocitům na fakty *1*
          To by opravu někam vedlo, když tam skoro šílel jak nemohl najít argument proto to obecné tvrzení ohledně wolfa. Stejně jak vyšiloval u modifikací a bethesdy.....
          • Mart9
            Je to pravda - http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2014-vysledky-ctenarskeho-hlasovani-o-hru-roku-247744
            Nějak tam Call of duty nevidím.
          • Laru nemá cenu poslouchat, je to takový fantasta, který si plete pojmy s dojmy. *3*
            • Mart9
              5 lidí závidí, že mám vlastní názor
  • jeanczarny
    Parádní tématický fight Club..poslechl jsem si ho při hraní Dark Souls ng+++ s hyper aggressive a self gravelord modama :D
  • Jack1947
    Super fc nemělo chybu... a i ta hádka ušla. Vidno že i bez hosta je o zábavu postaráno. *4*
  • proč se to menuje fight club když jsou všichni kromě Lukáše takovy pussycati. Lukáš měl pravdu a dokázal si to smysluplně obhájit. Pro něj thunbs up a pro ostatní.... nechte si narůst koule
  • Chim
    Mimochodem opět skvělý začátek *1* . Kouzlo přímého přenosu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit