Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo je to tak, já to fakt začal hrát jen proto, že není co. Jinak bych si toho ani nevšiml. A teda o nic bych nepřišel.
  • Jack1947
    Novinky jsou na jiném serveru... *7* protože to jsou k00koti.
  • Místo, nejdál od všech měst je Kralický Sněžník. Držím palce hoši.
    Jinak zkuste Osoblahu, tam na vás dýchne duch "neobvykla".
  • asi je bavi plizeni nebo jim nevadi strilet krocany

    ja videl mgs jednou na psp, takze na me vliv nema

    dokud nespustite alarm, tak to jakztakz funguje, potom se odkope tupost ai
  • to víš, že jo, pravdoláskaři, ještě jsi zapomněl na "sluníčkáře":) nemusim s LG ve všem souhlasit, ale tohle značkování je taková trapárna.. a který individua "mínusujou" vyjádení upřímný soustrasti zde, to je fakt mimo mý chápání..
  • Hodne tezkym hernim suchem, cim jinym ?
  • V tom UBISOFT parku mě dostalo, jak tam jsou takový tatíci a nikde žádný dítě. :)
  • Nechapu, proc SEM do diskuzi tahas takovouhle informaci. Tvuj komentar jsi postnul jen kvuli ni, zadnou jinou hodnotu nema. Tvuj obrazek to celkem vystihuje.
  • RedEagle
    Presne stoo percentny suhlas :)) Pravdolaskari ta samozrejme vyminuskovali :))
  • Lukyz
    Takovej hodně uvolněnej, pohodovej FightClub. Díky za něj! *4*
  • Ne.
  • Jsem si jistej, ze nema, nebo aspon ja bych nemel....
  • Na Steamu to má průměrný hodnocení od pc hráčů 93% a to vysvěltíš jak?
  • Jack1947
    Featuré, Featura to máš fuk, výsledek je retardace napříč žánrem ale aspon něco, ted se bát co udělají chudáku Hitmanovy... snad bude mít jen ty omezené nepřátwele myšlením i schopnostmi.
  • Pokud se chceš jako libovej frajírek ohánět ohranými anglickýma frázemi tak je aspoň piš správně, ale jinak máš pravdu :)
  • Přidávám se k vyjádření upřímné soustrasti, v podcastech chybíš, ale chápu, že není nálada. Drž se!
  • Jack1947
    Toto jsem v nejmenším netušil, to je hrůza no... *9*
    Prostě horolezectví, je adrenalin a nebezpečný sport. Pak to dopadá tragicky samozřejmně ne vždy.
    (měli stejný tatoo styl na levé ruce... ).

    Doufám že až se Lukáš zase vrátí budete na něj milejší a přestanete ho urážet... prostě každý je nějaký a dal vám např Videorecenze a ty vás baví dodnes.


    (Tohle, a ztráta dítěte jsou asi 2 noční můry... co se rodinám můžou stát.)

    Na tohle je těžké, něco říct snad jen Lukáši, drž se...
  • Jack1947
    Dobré Keyz alterego ego nebo další z alter eg... Grygar měl/má na starosti pravidlo ale i to jde bez něj ale tak se jednou zas staví.
  • tak oprava, myslel jsem pochopitelne gamergate (nemoh jsem si vzpomenout a musel jsem si to ted najit) a ta dama je indie vyvojarka, jsem si to smotal vsechno dohromady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit