Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz se tam ukaze max, vyfotte ho nekdo do bestiare...prvni exponat panoptika diskuteru games.cz. Diky.
    • Toho do hospody nepustí *1*
      • nejvtipnější by bylo, kdyby tam přišel týpek jak hora co vypadá že žije jen v posilovně, dva metry, ruce jako lopaty a představil se "ahoj, já sem max" *1*
        • To by nejak vyrusilo to, ze je imbecil?
          • Ne, naopak podpořilo.
  • Luke
    Marek ze Slovenska určitě hledá svoji peněženku: Ozvi se na luke@tiscali.cz
    • Hlavně mu jí neposílejte doporučeně, protože se nebude mít čím prokázat. :D
      • lol to by mne nenapadlo... ale treba ma jeste pas *1*
    • Cau, tak mu ji v nejhorsim posli postou podle ty obcanky... jen by pro nej bylo fajn aby to vedel ze mu dorazi nez zrusi vsehny doklady atp.
  • DonVirtuous
    Brno je hlavním městem Jižní Moravy, a jak všichni ví, na Moravě je krásně.
    • no ja mel teda na cestu pekne hnusne aby bylo jasno *7*
    • A morava spadá pod ČR, tedy nějaké okresní městečko Brno....To nikoho moc nezajímá. Praha má nejvíce pěnez z výběru i od státu na obyvatele atd...Brno..

      To rovnou mohli udělat někde na vesnici. Byl jsi v Brně přes léto? Tam nikdo není, náměstí prázdné. Je to vesnice studentů. Ale péro hodiny mají pěkné. Jezdí tam pár tramvají, metro nebudu mít ani do roku 2100 a kdyb nebylo spojené s řadou vesnic, tak to bude ještě menší.

      Piva tam mají také hnusná. Více menších a lepších pivovarů je v Praze anebo u Blíže Praze *3*
      • "Jezdí tam pár tramvají ..."

        V Brně jezdí šaliny, voe!
      • Jasně, druhé největší město v ČR a vesnice. Vesnici jsi trochu představuju jinak. V Praze, tam je všechno dokonalé co? Co je mimo, tak už je pro ně všechno Asie atd. Přesně kvůli takovým jako jsi ty, pak zbytek státu nemá pražáky v lásce, čest vyjimkám. Kdyby jsi dojel někam opravdu do velkoměsta (New York, Londýn), tak by jsi ty byl za burana někde z Prahééé viď *3*. Jinak Praha krásné město.
        • Ale já srovnávám města a vesnice v ČR. Prostě v Brně nic není. Imax je v Praze, vše nové je v Praze. Brno má prd rozpočet a když již něco mají, tak to vyhodí za sochu mega péra (prý hodiny). *1*

          V létě v Brně není ani noha. Náměstí prázdné, nikdo tam nejezdí jejich letiště bere jen pár letadel. Podle mapy vidíš tu řadu vesnic co tam spadá. A romů tam je také dost.

          MHD stojí za prd, zejména ta noční.
          • No aby taky nebylo, když se naše daně přerozdělují v Praze, na úkor všech ostatních. A za mega péro jsou odpovědni ti, které já jsem nevolil, tak že asi tak. S tou MHD nemuhu s Váma souhlasit, hlavně noční rozjezdy jsou v pohodě. Letiště je takové jaké je. Do Vídně je to kousek na letiště, blíže než do Prahy. Brno má hodně svých problému, ale to má i jakekoliv město u nás včetně Prahy.
            • za prvy: si z tebe dela prd@l za druhy: ma z 60% pravdu a za treti: nasi slavni "prazsti" politici jsou vetsinou prave z moravy.
            • to fakt nepoznáš, že si z tebe jen dělá čurinu ?
        • MickeyMutant
          Brno je taky... krásné... mě... měs... Ne, sory, prostě to nejde.
  • RedEagle
    Tipujem že ten hezoun v Diablo III tričku bol Veskoslav
    • *15* Redko :D
  • Tilwaen
    Jestli to bude ve stejné budově, ve které měl před dvěma týdny Pavel přednášku, bylo by dobré zajistit volný vstup do budovy, abychom nemuseli shánět člověka s povolením na ISICu nebo vyrušovat obsluhu kavárny. Zarážka do dveří by mohla stačit *4*
    • Luke
      Je to ve stejné budově. O otevření vstupu nebo o pravidelné vpouštění lidí dovnitř se postaráme.
  • x_ander
    Jo tak to je výzva. Jestli to budu stíhat, to ještě nevím, ale každopádně za akci v Brně palce hore.
  • A témata máte už připravený ? (jo a můžu tam přijít sám- abych si tam našel kamarády :D :D )
  • Stejne polovina tech nicku a komentaru je JayDee :D Serte na to, nikdo na secne podobny veci nedela. Nenechte se odradit par chybkama, ktery se vzdycky vbloudej. Mne to bavilo a nejaky problemy se zvukem muze yebat pes.
  • Tak priste uz i v Olomouci *1*
  • Technická stránka věci je naprosto otřesná, amatérská, pánové... To opravdu nešlo sehnat jeden bezdrátový mikrofon pro publikum a vše sladit - ?SLADIT ALESPOŇ VAŠE VLASTNÍ HLASITOSTI?

    NA TOHLE KOUKAT NEBUDU!
    • Vsak nekoukej, nikdo te nenuti, jinak pokud se nepletu tak bezdrat ze zacatku meli a desne hucel tak se na nej vyprdli...
      • Asi těžko čekat od břídilů, kteří za chodu, pod napětím, přepínají mikrofon, že budou něco vědět o zpětné vazbě.

        Je to těžce pod průměrnou úroveň současné i amatérské youtube produkce...
        • Kvůli tomuto si AdBlock rozhodně vypínat nebudu, už navždy, pánové...
          • Urcite je to strasne sere :D Ty bys to udelal lip, ne ? Tak muzes klidne zacit.
            • Zrzzek
              Já úplně vidim, jak má zdvihlej ukazovák a tváří se jako přísný otec *1* *1* "...už navždy, pánové..." *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit