Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mozna ze hodne androidich tabletu jsou lowendy, ale hodne androidich tabletu jsou i kvalitni stroje. Je to jako s pc, staci dat minimalni a doporucene pozadavky. Ja mam treba Tablet Xperia Z3 a myslim, ze by mi to chodilo dobre. Nebo ne?
    • Zasadny bude asi pomer. Zatial co u iPadu je ten pocet typov nizky a ked si stanovym nejaku hranicu najslabsej generacie na ktorej sa dana hra spusti, stale budem mat dost velky pocet potencionalnych hracov. U Androidu je fakt ze velku vecsinu tabletov tvoria rozne sunty z ciny za par euro alebo slabsie modely od vecsich vyrobcov. Fakt slusne a vykonne tablety budu v daleko mensom pocte medzi potencionalnymi hracmi a vzhladom na vysoku mieru piratenia na Androide ako aj kopirovania samotnych hier/myslienok roznymi cinskymi spolocnostami sa to asi financne neoplati.
      • Spis je otazka, zda to dokaze konkurovat nastrojum jako je Caustic.
  • Díky za info.Dobře jste mi posloužili.
  • Kde najdu ten članek o syrii Aleše smutného?
    • Nekpis mysleli tenhle http://zpravy.tiscali.cz/nesmyslne-a-zkazonosne-volani-zapadu-po-konci-basara-asada-270789
      • Grand
        Skvely clanek. *4*
    • Jack1947
      O Syri? *7*
  • ta reakce martina bacha na naruta (hra ktera ma vyjit) "urcite ne, sr*cka bla bla" me docela zaskocila u herniho novinare. co sem koukal na recenze, je ta serie velice dobre hodnocena a to ze se mu nelibi styl hry pripadne zanr je spis jeho problem, ale rovnou to odsoudit s tim, ze to bude sr*cka? silne neprofesionalni a hloupe.
    • tak ne každý je fanda Pokemonů, ale mohl to říct diplomatičtěji
      • jde predevsim o to, ze ta serie je celkem uspesna a dobre hodnocena tak by osobni pocity mohli jit trochu stranou. stejny jako kdyz bych prohlasil treba o xcom2, division, tombraider, zaklinac3 (ktery bych treba nemel rad) ze to sou sr*cky a nebudem to urcite recenzovat.
        • blixa
          Tohle bylo receny s fakt s velkou nadsazkou a navazovalo to na jeden ze starych FC.Ostatne, jak jsem pak zjistil od Petra, recenze na Naruto bude ;)
          • rad slysim. ani mi nejde o toho naruta, jako spis ten pristup. starsi FC sem moc nesledoval, spis proklikaval, takze mi ta nadsazka unikla.
            • Mart9
              To by mi bylo jedno. Recenzi na Life is strange jsem žádnou nečetl, protože jsem se jakýmkoliv článkům celý rok vyhýbal, dokud to nedohraju. A recenze na Dirt mě akorát nasrala.
            • Co je na tom boží? Taky může říct, že nemá rád lesbické adventury či trapné simulátory rally a recenze nebudou? Co bys na to říkal?
            • Mart9
              Ne, ten přístup byl právě boží, zrovna pod minulým podcastem jsem to psal.
      • Naruto a Pokemoni jsou trochu něco jineho. Jen abys věděl...
      • Mart9
        Byla to taková upřímná sranda, to mám rád.
  • Sorry, ale neberte (nebo se tam cpe sám?) tam toho Macuru - chodí tam vždycky, aby promo na svojí hru a ke všemu je neskutečně nudnej.
    • Náhodou když popisoval v nintendocastu jak probíha komunikace s nintendem, tak to byla docela sranda.
    • Mě jako člověk přijde ok, ale hry co dělá jdou absolutně mimo mě a asi si je nikdy nezahraju tak mě to moc nebavī
  • Tak samozřejmě Dark Souls/ Bloodborne má zabijení NPC, oživovaní NPC. Zabiješ NPC - zrušíš si linii a další postihy...
    • Nejdou tam zabít uplně všechny NPC a navíc mluvili o rpg
      • Většina magazínu považuje Dark Souls za jedno z nejlepších RPG historie, opravdu mě netankuje, co si myslí nějaký človíček, co to ani nehrál.

        Tady si přečti na uklidněnou: https://www.rockpapershotgun.com/2015/07/10/best-rpg/8/

        BTW Jaké NPC v Dark Souls nejde zabít? Řekl bych, že tam jdou zabít všechny.
        • chybne razeni souls her mezi rpg je uz ohranej trolling, to uz v soucasnosti nemysli vazne ani packovaci
          • PS. Samozřejmě Dark Souls je daleko větší RPG než např. Wizardy, což není RPG vůbec...
            • WizardRy!
        • Kočka nejde zabít

          Jestli je Dark Souls rpg, tak já jsem potomek z linie Julia Cézara a Kleopatry *1*

          PS internetové stránky nejsou magazín, ten vychází tištěný *7*
          • Zrzzek
            Když sem házíš hry z rukávu. A co Skyrim? Je to RPG? Máš tam nějaké rozhodování při questech?

            Vytvoříš si postavu - s původem, máš statistiky, které si vylepšuješ. Příběh je tam také. Koukni se někam. Sem na games, na wiki, na jiné weby a víš co najdeš? Že je to RPG...
            • jen škoda že Zaklínače nedělál génius Hidetaka Miyazaki, pak jsme mohli dostat opravdu propracované fantasy a né sladký popík pro teplouše.
            • Volby tam jsou, zkus si to zahrát *5*
            • Tak aspoň ty volby tam mohli dát nebo aspoň nějak propracovat chovaní Zaklínače, stejně už totálně poplivali lore, takže to je jedno. *15*
            • V Zaklínači si nemůžeš zvolit povolání, protože hraješ za zaklínače, to musí snad bejt jasný i tobě

              Hele kolik ti je, že ti přijde vtipný krást lidem nicky, doufám že ne víc než 10 let *1*
            • Kamo ALFA může bejt jen jeden koukej se přejmenovat na BETA *1*
            • Proto Zaklínač není RPG, tam si nemůžeš zvolit vůbec nic.
            • Jasně, ve Skyrimu můžeš být co chceš, zvlášť s mody, třeba i farmář nebo obchodník nebo lovec co prodává kožešiny nebo bylinkář, otec od rodiny, starosta vesnice, rybář, ale taky zloděj co skáče po střechách nebo upír co po nocích saje lidem krev, pokud jde o tohle "zvol si svou vlastní cestu" je Skyrim opravdu prvotřídní
          • neponižuj se. *7*
            • Je to rpg pouze v tvojí hlavě, s tim souhlasim
            • Lžeš, v Dark Souls volby nejsou, neni to rpg ani trochu, je to akční hra
            • Zapomněl jsi na volby, Dark Souls je nabité volbami, ty v Diablu nejsou. V Diablu nejsou ani Covenants atd.

              Dark Souls je naprosto klasické RPG. Obsahuje úplně vše, co má obsahovat RPG, jediný rozdíl oproti klasickým RPG je, že se to nepíše do inventáře či do mapy a máš to jenom v hlavě. Nechci nějak fanboyařit, ale Dark Souls je v mnoha směrech dosti promakaná hra, která nemá konkurenci. Hlavně se mi líbi ty detektivní příběhy, kde musíš hledat, to prostě žádná jiná hra nemá. Buďme rádi za takový unikát a nehejtujme to, jelikož nic podobného neexistuje.
            • "crafting, enchanting, je tam magie, jsou tam desítky armoringu, je tam sekání, bodaní, desítky animací pro zbraně, jsou tam questové linie, kde můžeš dělat volby s NPC"

              to vše je i v Diablu *9*
            • Diablovka určitě ně. Dark Souls obsahuje vše, co má mít moderní RPG. Je tam spousty voleb. I volba cesty určuje, jak svět bude reagovat. Je tam crafting, enchanting, je tam magie, jsou tam desítky armoringu, je tam sekání, bodaní, desítky animací pro zbraně, jsou tam questové linie, kde můžeš dělat volby s NPC, jak psal kolega, můžeš se přidávat do guild a můžeš se přidávat k hodné či zlé guildě. Prostě RPG jako řemen.
            • Klasické akční rpg, takže Diablovka, vidíš, stačilo mi ukrást nick a hned se shodneme, neuvěřitelné *1*
            • Já bych to osobně uzavřel, že Dark Souls je naprosto klasické akční RPG a Zaklínače bych nazval příběhovou adventurou s RPG prvky.
            • Myslim, že to můžem uzavřít tim, že DS je výborná akční hra, nebo hodně slabé rpg, lepší se držet toho v čem vyniká
            • Jasně, vše je dané scénářem a opravdová svoboda není. Prostě Last of Us. Díky za potvrzení. Jinak jaké cechy jsou v Zaklínači, jsem si jich nevšiml a můžu tam roleplayovat za úplného bídáka? Mohl bys mě navést, jak to mám udělat :) Ten Geraltův moralismus mě neskonale sral, takže jestli je tam šance si udělat bídáka sem s ním.
            • ano, vše z toho co jsi napsal můžeš dělat i v Zaklinači, jen to děláš na základě různých rozhodnutí a voleb při questech a v příbéhu, ne na základě toho, zda nějaké NPC vezmeš po hlavě palcátem či nikoliv, to je rozdíl mezi RPG a akční hrou, je snad jasné, že když hraju Resident Evil, rozhodnutí jestli zastřelím nějakého zombíka, nebo ho nechám dál šourat po ulici a obejdu ho, protože i taková bytost má právo na existenci, neni roleplayování *1*
            • to bys nějaký musel napsat zlatíčko. A co napíšeš na tohle. Dark Souls je více RPG než Zaklínač, protože opravdu tam je role-playing. Můžeš vytvořit charakter s původem a ten původ se promítne do statistik. Můžeš roleplayovat za hodné či zlé, můžeš se přidávat do cechů a chránit ostatní nebo je zabíjet. Má něco z toho Zaklínač?
            • protože píši z jiného PC

              agrumenty nedošly, ale vzhledem k tomu, že se ti nepovedlo vyvrátit ani jeden z té první várky, je trochu zbytečné sypat na tebe další *1*
            • proč začínáš měnit nicky? Argumenty došly, co?
            • "V Dark Souls můžeš zabít či zranit všechny NPC"

              ne nemůžeš, psali jsme si o tom o dva příspěvky zpátky, soustřeď se, vem si prášek nebo tak něco
            • "V Zaklínači taky můžeš zaútočit na kohokoliv z NPC, jen je nemůžeš zabít a ublížit jim, asi jako u té kočky nebo iluze"

              Zase krásná fabulace. V Dark Souls můžeš zabít či zranit všechny NPC, jaký to rozdíl od Zaklínače, kde vlastně svoboda rozhodovaní neexistuje. Vše záleží na scénáři. Z této logiky můžu usoudit, že Dark Souls je daleko více RPG než Zaklínač, kdyby jsme se drželi tvé pošahané logiky :)

              Myslím, že nikdo to tady vlastně nenapsal, proč to není RPG. Tak se pokus, můžeš být první. Pojď do toho.
            • Zrzzek tak magazín je synonymum pro časopis, múžeš říct "dělám internetový časopis" ale je to dost kostrbaté, protože se tak tradičně označuje tištěné periodikum
            • V Zaklínači taky můžeš zaútočit na kohokoliv z NPC, jen je nemůžeš zabít a ublížit jim, asi jako u té kočky nebo iluze *1*

              Proč neni DS rpg ti tu vysvětlovalo mnoho lidí, že to ty nedokážeš pochopit je problém na tvojí straně, když ti to nedošlo 20x, tak ani po 21. zbytečná námaha
            • Zrzzek
              Tak Bloodborne není RPG a na netu nemůže vycházet magazín, protože ten může být jen tištěný... Tak co se ještě při sobotě dozvíme? *1*
            • stěry? *15* Jasně, Gwynevere taky nemůžu zabít, protože je iliuze, co? Jediné co předvádíš je trapné fabulovaní. Kočka prostě uteče, zautočít můžeš na kolohokoliv narozdíl od takové Zaklínače *15*

              Jinak rád se dozvím, proč to není RPG. Předveď se...
            • Když ty si na ty stěry vždycky tak naběhneš, člověk se opravdu nemusí moc snažit *1*
  • RPG kde šly zabít všechny postavy? Co třeba Fallout 1 a 2?
    • Tanatonaut
      Na ty si už nikdo nepamatuje. Bohužel. Dnes je Fallout jen FPS pro děti
      • PreidaQ
        A to výborné FPS pro děti.
    • wizardry 8 a ve wiz 7 byl napriklad zajimavej prvek, po zabiti prevoznika se objevil jeho krutej duch a slaby parte dost komplikoval prechod reky *5*
      • Wizardy nejsou RPG, tohle není vtipné ani jako trolling. Wizardy jsou RPG asi jako Mass Effect 2...
        • u mass deffect 2 souhlasim, to je spis vizualni (tele)novela *5*
  • Tanatonaut
    Skvělý Fight Club. A i když jsem, jakožto člověk nestižený nutkáním být na soc. sítích, spíš proti Velkému Bratrovi, tak by na konci mohl být Periscopový epilog častěji.
  • tak nasledky navstevy pana bulire jsou nedozirne, minule padla jen zminecka o darkest dungeon, nacez zareagoval, ze jeho "kamarad" (udajne dlouholety expert rgp only hardcore gamer) u toho breci nad nespravedlnosti a neodvratnosti wipeoutu a vysledek? dneska o dd uz ani ta zminecka, pritom tak vyvazenou hru by jinde sotva pohledal *5*
  • Nechytnul jsme video od začátku, ale teda nevím co si o tom myslet: Moravian Area Network,striptérky co platí vývojářům, kikstarter stretch goal - striptérky pro vývojáře, Pavel uspokojený steam controlerem, Pavel s banánem v ruce a následně vrhajícím po kolegovi... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit