Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kua Pavel ten můj dotaz totálně překroutil, domotal (přitom to nebylo extra složitý, ale ptal jsem se na úplně jiný věci a někoho jinýho) a ještě vynechal můj super originální pozdrav "hola hej bando legrando" *4*
    • Ten pozdrav je naprosto idiotský.
  • Uvítám možnost si na telefonu nainstalovat steam a zahrát si nějakou míň náročnou hru, klidně ať to ještě chvíli pozdrží ale plnohodnotný win na telefonu bych uvítal
  • Drobná, mírně nesouvisející poznámka -- před vlastní jména a názvy se v angličtině "the" nedává. *3*
    • Blue.Shark
      Narážka na film Back to the Future.
  • Co se stalo Petrovi s Macem? Jinak solidní FC. Děkuju
    • Někdo jim fouknul papouška do kanálu..
  • Teď jsem dopsal komentář o modulárním PC pod článkem o XBOX ONE pustím video a mluví se o tom. Myslím, že má Pavel pravdu, protože si Microsoft minulý rok patentoval modulární PC.
    Když se člověk nad tím zamyslí, tak spousta uživatelů konzolí neví co je to procesor, grafika, GB, MHz , protože to nepotřebují.
    Ideální je pro tyto lidi si přečíst: tento modul je lepší než ten co máte původní. Zacvakněte a můžete hrát nové pecky naplno pokud nekoupíte pojede to stejně jen na nižší detaily.Montáž naprosto blbovzdorná, která je otázkou dvou mimut. U her můžou napsat s tímto modulem to pojede, tak a s tímto tak. Když budou všeho všudy dvě konfigurace aktuální, tak je to výhodné pro všechny.Uživatel užívá, vývojář ví na čem to lidi budou pouštět ...
    • presne to jsem tu psal nedavno, nebudou delat upgrade kazdej rok, ale zkrati tim cyklus treba na polovic (3 roky), novy hry budou podporovat posledni dve, jedna low a druha ultralow konfigurace, takze hry misto fixniho nastaveni budou reagovat na hw a behat v jinych detailech/rozliseni

      system jen vybavi novyma ovladacema, 35 lety praxe overena a nezlomna platforma poresi zbytek *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit