Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Tak jako Pavel reagují(v duchu, jsou to profesionálové většinou) i vývojáři když s nima dělají rozhovory do článků, chce to trochu víc nadhledu :-) *3*
  • to nechápu jak se na to nekdo vydrží dívat nebo to poslouchat
  • Mart9
    Ta kritika tady mi připadá hrozně nefér. Nejsem si jistý, jestli jsem náhodou neposlouchal špatně, ale když padnul ten dotaz, čekal jsem negativní reakce, jenže naopak Petr, Martin okamžitě začali přemýšlet nad odpovědí, což mě dost překvapilo při předchozích zkušenostech. Pouze Pavel měl problém, proto si myslím, že tentokrát není na místě kritizovat všechny účastníky.
  • na druhou stranu, pokavad se jedna o dotazy z emailu, tak se moderator muze na ne predem pripravit...tzn zaprve bud si vybere ty, na ktere se jim bude chtit odpovidat a zadruhe, pokud se nad tema dotazama tvari kysele, protoze neni cas nad nima premyslet v primem prenosu, tak si muze pripravit odpovedi predem....takhle to akorat vypada, ze ma posluchace na haku....kvalita dotazu je vec jina, ale rek bych, ze je treba myslet i na to, ze to muzou poslouchat i mladsi rocniky, co se holt nebudou ptat na nejake hluboke ci technicke temata ohledne her...
  • videorecenze! no ano! velice rad bych zkouk treba neco od pana Vod Melnika. treste se, to bude muj dalsi DOTAZ ve FC!
  • MikeR
    Fakt neříkám, že všechno je ideální. Ale sakra, většina z nich dělá Games a Level, píšou recenze, dělaj rozhovory a reportáže a další články. Furt jsou někde nějaký herní nebo vývojářský akce, ze kterých dostáváme docela obsáhlý zpravodajství, takže často je část redakce na místě a ostatní musí o to víc zabrat na tvorbě běžnýho obsahu. Někteří dělají další práci pro Tiscali, která vlastně nemá s hrama ani moc společnýho, nebo vůbec nic. Jsou tři pravidelný pořady týdně plus semtam nepravidelný. Upřímně nevím, kde by ještě měli brát čas na přípravu na otázky, spíš maj co dělat, aby si stihli připravit scénář a diskutovaná témata. Ať to počítám jak chci, pořád mi vychází, že nemalej kus práce dělaj ve svým volnu, to se jinak nedá stihnout. Já na jejich místě bych toho tolik navíc nedělal.

    Takže jako jo, jsou nějaký věci, který by se daly dělat jinak, ale zase buďme realistický a stůjme nohama na zemi. Nejsou to roboti. Za sebe budu stokrát radši za kvalitní články a připravený témata ve FC než za připravený odpovědi na otázky.
  • Jak se "nevim" stal nechvalně slavným :D Gratuluju. Někdy se člověku povede což? Kdyby jsi se ptal mě, tak Shodan :) Protože po i po těch dekádách mi v hlavě zní vzpomínka "Look at you hacker, a pathetic creature..." přemýšlení mi trvalo asi tak tři sekundy. Her jsem hrál opravdu hodně a záporáků jsem potkal nepočítaně (pamatuji první černobílé Excalibury a začínal jsem na Atari). Na druhou stranu také pracuji "s lidmi" a sám vím, že je to opravdu někdy oser (nícméně stále je střílet nemůžeme, zatím). Nicméně je to vždy o tom, že chci pro ty lidi něco dělat.. nebo nechci. Z FC je tak trochu cítit, že to dělat "musí" a poté to dopadá jak to dopadá (pak nelze očekávat růst odběrů). Kdo na to chce koukat vlastně dál? Nebude lepší dělat nějaké videorecenze, které jdou klukům prostě lépe, změnit formát? Není to poprvé kdy jsou kluci za tyto reakce kritizováni a o to je to smutnější.
  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Sarkasmus
  • Josef.2000
    Slavný anonym s přezdívkou "nevim".
    Tak to jo... *1*
  • Draken69CZ
    Ano FC už nikdy nebude jako dřív, teď se jeho historie bude dělit na "před nevim dotazavá" a "po nevim dotazová" a až se někdo zeptá kdy nastal ten zlom kuli kterému FC skončil všichni si vzpomenou na tento dotaz *13*
  • wow, takovyho flamu kvuli jednomu dotazu.pomalu zacinam bejt asi slavnej...
    vsem, kterych se muj dotaz na nejoblibenejsiho zaporaka dotkl se omlouvam a pridavaj jednu radu at si vystrci hlavu z perdele, pane hrabe.

    tento dotaz jsem proste jeste nevidel zodpovezeny (ano, nesleduju vsechny FC) tak me zajimal, protoze jsem to nedavno resil. spis zalezi jak se s tim kluci ve FC poperou. nemusi ho cist, muzou rict ze na to uz odpovidali, nemusi si hned vzpomenout na jednoho, staci par vyjmenovat, nebo staci proste rict, ze vzpomenout si je na delsi dobu a ted na to nebude cas. vsechny takove odpovedi beru.

    tento dotaz mi prisel validni, stejne jako jine dotazy tipu "doporucte komiks s XY tematikou", "jake hry podobne XY hre by jste doporucili" atd. vsechny vyzaduji trochu vzpominani a soustredeni (akorat na rozdil od toho meho jsou lepe prijate zdejsi intelektualni spolecnosti).
  • TheGGG
    No jo, né každýho ale zajímaj nějaký hipsterský deep filozofický artový dotazy, co nemají s hrama nic společnýho...
  • A napadlo tě třeba, že ne každý musel nutně vidět / slyšet všechny předchozí díly (268!) a tím pádem nezná odpovědi "vaše nejoblíbenější ...". Samotnýho mě tyhle dotazy spíše taky nezajímají, ale nemám důvod upírat někomu právo se na to zeptat. Stejně tak neupírám redakci právo na to neodpovídat - akorát nechápu proč ten dotaz čtou a pak tam hází kyselé a otrávené obličeje (lepší by asi bylo číst jen dotazy, na které chtějí odpovídat).
  • Souhlasime, vtipny a vystizny gif bohuzel nemame!
  • https://i.imgur.com/gnGqZW5.gif
  • Tak odpovídat pořád dokola na tyhle blbé dotazy typu "Jaký je váš nejoblíbenější herní záporák"....to chce odolnost.

    Co to je za dotaz? K čemu to je? To je taková blbost....Ještě se na to lidé ptají dokola a dokola jako bl*ci. Tohle klidně má přeskočit a řešit jen dotazy k věci a podmětné. Ne tohle.
  • dobrovskeho humor...fakt zazitok
  • Mart9
    1) Pavel nečte diskuse
    2) Lepší špatný Fight Club než žádný Fight Club
    3) Užívám si pohodové moderování Martina B.
  • Jack1947
    Pořád voláte všichni po pauze ale kdyby mělo Fc pauzu tak si budte stěžovat že není.
  • Tak nemám na mysli jen tyhle dotazy typu nejoblíbenější atd.Stačilo by prostě aby si předem vybrali pár otázek, vytiskli si je na papír a předložili to ostatním před natáčením. Mohli by se pak připravit a nebylo pak velké překvapení z každého dotazu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit