Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • libový video, macura obhajuje nintendo jaky pomluvy se o nem širi, a pak se jim ta konzole v živým prenosu zasekne a dva dospelí lide, profesionalni hrači, s tim nemužou hnout.
    • Karma!
    • $hit happens...
  • CRYPT
    Neni Pavel, tak se ani nekoukam. Alt f4
  • Mart9
    Tak kdo si líznul po vypnutí kamery? *5*
  • Miloš Bohoňek už je zpátky v ČR? Naposled jsem o něm slyšel, že má být v Americe. Mám ho z týhle sebranky nejradši. Chtělo by to s ním udělat další gamesplay.:)
    • Však tady slíbil novou Zeldu. A toho třetího Gothica bych taky rád viděl. Opatchovanej a namodovanej je v mnoha ohledech srovnatelnej s předchozíma dílama. Nebo retro pokemon 1. nebo 2. generaci.
  • nema vyznam kupovat switch kdyz zelda jede v 4k v emulatoru
  • Mart9
    Každá Pavlova absence ukáže, jak negativní vliv na Fight Cluby má. Už je prostě za zenitem.
    • V com?
    • JSem pro aby už přebral moderování Bachouš nebo Grygar..
    • Dominator666
      A v čem konkrétně? Mně se naopak jeho moderování líbí a má výborný mluvený projev *4*
  • Dobry FC, ale chtelo by to nejaky novy porad - neco jako unboxing s Milosem, je to talent. :D
    • milos.bohonek
      Errr, příště se asi radši zase vrátím k tomu Gothicovi... :)
      • jnsCZ
        to bys měl!
  • macura slusivej sestrih, konecne shodil ty hipisacke kadere
  • Tak toto zlozenie Fight Clubu nemalo chybu. Velmi dobra partia.
  • funza
    špatnej sklon obrazu, konektor na nabijení ze spodu, ovladač nepohodlnej, žádná hra, voice chat za pár měsíců, ale to neva protože není žádná multiplayerová hra stejně. mám nintento rád ale jako to si dělají srandu ne?! zrovna jsem dočetl biografii steve joba a s tímhle at jdou do p..... zelda je supér ale počkám si až vyjde na playstation.
    • Mě kluci celkem navnadili ke koupi, ale Wii U.
    • Bacha, abys nedopadl jako Steve... ten taky pořád čekal, až vyjde Zelda na Playstation...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit