Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja ziadny mainstream nehram, nepoznam 90% hier ani po nazve ale to mi nebrani o nich hodinu mudrovat. a preto som lepsi nez vy
  • Jak zas mluvej o hre, kterou nehrali :D
  • Kdo se na tohle dívá? Poslouchat čtyři rozumbrady? Raději si jdu zapařit The Sims na PS4.
    • Dobrej nápad.
  • DwaR
    skvelý diel chlapi.
  • Bohdan vypadá jako mladší verze Antona Sokolova! :D :D (Dioshonored 1 a 2)
  • Výborný díl. Host skvělý, dobře se poslouchalo. Téma příběhy ve hrách mi opravdu sedl. V podstatě příběh je pro mě alfa a omega dobré hry a novodobé počiny jako LoLko a Overwatch, mi kvůli absenci příběhu, vůbec nic neříkají. A zatím co filmové blockbustery mě už moc nebaví tak u her je to právě naopak, takže hry typu Uncharted nebo singl CoD mám rád a dokážu si to užít. Pavel mi přišel trochu jako takový mrzutý "dědek", který už hrál snad všechno a nic ho už dnes bohužel nepřekvapí ani nenadchne. :) Jsem rád, že tam tentokrát nebyl redakční satanista. Za mě palec nahoru. Více takových dílů. Díky. *3*
    • Je relativně málo her, který když jsi hrál, tak už tě nemá co překvapit a další přelomová hra se poslední dobou objeví jednou za pár let, nebo je to něco indie, co zapadne v záplavě simulátorů chleba a dalších nesmyslů.

      Když tě nějakej žánr opravdu chytne, tak si zahraješ pár podobnejch her a pak už se ti při pohledu na další dělá špatně a pokud ne, tak jsi dědek chycenej ve stereotypu. Jen místo sledování Televizních konin a Pošty pro tebe hraješ Assassin's Creed 10 apod. Pokud je někdo otrávenej ze stagnace a neoriginality, tak pak pochopitelně konformním konzumentům mlaskajícím nad gastronomickýma úletama Ládi hrušky, musí připadat jako mrzout.
    • Debata to byla vskutku zajímavá.
      Pro mě je příběh také poměrně důležitý, ale spíše ve smyslu tady je začátek, tady konec a něco se děje mezi tím a ty si v tom hrej. Takže mojí alfou a omegou je víceméně klasické vyprávění příběhu + zajímavá hratelnost/mechaniky. Jedno může podpírat druhé třeba v případech, kdy se jedna složka vyčerpá.
      A takové to, že hráč si tvoří vlastní příběh tím že hraje všechny ty různé survival rogue like sandboxy mě ale vůbec netáhnou, protože nemají "konce".
      Pro upřesnění převážně hraju na konzoli a herně mě to táhne kamsi do Džaponská, přesto jedna z nej her je pro mě první Deus Ex.
  • Jeden z nejlepších dílů za poslední dobu (alespoň pro mě).
    Skvělý host i velmi zajímavá témata k zamyšlení (alespoň pro mě).
    Blahopřeji pánové! *4*
    • Dobře pro tebe (alespoň pro tebe).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit