Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Ten konec *1* Škoda, že to neběželo ještě aspoň 5 vteřin.
  • Ocenil bych aby se Adam príšte nehrál s mobilem, Pecháček s laptopem a aby Pecháček se nemontoval pavlovi do moderování a aby bez souhlasu vedení nepredelaval studio. Dekuji.
    • A ty jsi kdo? *6*
  • TheGGG
    sice jsou pořád nesympatický, ale lepší než ta znuděná parta co tam byla dřív... tito alespoň ty hry taky někdy hrají, což se o "staré generaci" moc říct nedá...
    • Stará generace taky hraje hry. Ale asi ne ty, co hraješ ty.
      • TheGGG
        ano, oni totiž nehrají žádné nové hry a jen se topí v minulosti... to si jako herní redaktoři ale nemohou dovolit. Už aby tu byla mladá garda
        • Chápej to tak GGG. Když už si hrál deset/dvacet/třicet her předtím který se podobají tý co hraješ teď novou a jen jsou ty stejný mechaniky lépe či húře implementovány a namíchány, už tě to tak nebere. Mechaniku hry prokoukneš prvních 10 minut hraní, dalších 20 minut se ujišťuješ že ses opravdu nesek a je to tak a když ani příběh nestojí za nic, proč hrát to samý jen v lepší grafice? To se radši natáhnu a schrupnu si, stejně toho moc nenaspim.
          • TheGGG
            ty ale nejsi placený jako herní redaktor... to je ten rozdíl. Pokud se sejde parta "profíků" a jejich diskuze je ve stylu "hmm, to nevím, hmm, to jsem nehrál, hmm to si musím najít na mobilu", tak je to smutné. Během fight clubů v chatu pod různými nicky nenápadně testuji znalosti a vědomosti členů redakce a tento průzkum provádím už delší dobu a bohužel výsledky jsou tristní. Tady nejde jen o to, se na věci připravit před fight clubem, ale mít taky obecný přehled o hrách a novinkách. Jak by asi blbě působil podcast kde se mají řešit filmy, které nikdo neviděl a sedí tam lidi, co považují všechno mladší 20 let za sra*ky...
            • No vydíš, ty jsi exemplární případ nadutosti té mladé generace (všichni ale takoví nejsou). Všechno víš přeci nejlépe a vidíš jen to, co chceš vidět. Názor někoho jiného absolutně nebereš už z principu, jsi přeci nejlepší. Já chápu, že se vše mění, je to přirozené. Nová generace nahradí starou. To ty jsi diskuzní remcálek, ne já. Ty sis stěžoval, já ti jen ukazuju jiný pohled na věc. Bohužel zbytečně.
            • Jack1947
              Což by nebyl tenhle případ tady nové filmy mají celkem i rádi *3* Tobě chybí hlavně respekt ke starým hrám a lidem... teda starším lidem než si ty ne starým.

              Přitom normálně se o nových věcech mluví jen o tom neví hned každý z redakce až na vyjímky. Možná ta mladší krev přinese více ovoce, kdoví. Nelze zase ustrnout na místě ale taky nemusí nutně hned někdo odcházet.

              Jenže pro tebe marná snaha protože je neznáš z LEVELTV(rok 2005-) takže taky nemůžeš brát to že byli jsou oblíbení atp... jen už zjevně ne u mladších hráčů. Z mnoha důvodů... neřikám že jsem je sledoval nějak extra moc ale pobavilo. AAA scéna je převážně odpadní(čest vyjímkám), takže to nedávám někomu za zlé že tolik nezajímá.
        • Hrají i nové hry, jen si už víc vybírají. Já mezi tu starou generaci patřím taky. Hrát bych chtěl, čas na to mám, respektive si ho udělám. Ale moc her z dnešní produkce mě prostě nezajímá/nebaví. Ty hry cílí na jiné, na ty mladší. Nechci online, otevřené světy, craftění atd. Samozřejmě to někdy taky překousnu (třeba otevřený svět), protože jinak bych si asi nezahrál nic. No a tihle starší redaktoři si už asi taky vybírají a nemají potřebu zahrát si všechno. Jo, a ta stará generace je to jediné, proč na Games ještě chodím. Z těch mladých je mi trochu smutno( všechno vím nejlíp a ještě jsem naspeedovanej a moc sebevědomej, i když k tomu nemám důvod).
          • TheGGG
            tak to je fakt smutné, odejde stará generace, odejdou retro diskuzní remcálci a bude tu čistý vzduch. Ty si ve volném čase dělej co chceš, ale herní redaktoři, kteří se sejdou a nic neví, nic nehráli, každou drobnost musí hledat na mobilu a maximálně se zajímají o to, který vývojář nezávislé hopsací blbinky kde co řekl, to nemá úroveň... Nebýt mladší generace a nováčků v redakci, tak se AAA asi vůbec řešit nebude a celé to bude připomínat partičku důchodců, co vzpomínají na doby minulé...
          • Jack1947
            Už to začínám miprakticky stejně, na moc her se netěším už tolik co dříve když jsem se nemohl dočkat, nwechápu to tak starý ještě nejsem a přesto ten herní svět nějak víc upadá. Jako by jsme došli do bodu když už se nedá nic dělat nového. Což je spíše škoda a ostuda ze strany vyvojářů.nakonec zůsatanem u nějaké onlinovky nebo oprášíme starší hry.

            Nikdy jsem si tak nějak nedokázal připustit že ta doba nastane. Nicméně už taky mám něco málo za sebou. Když nepočítám Game boy a hraní u táty na pc tak taky to bude bezmála 15+-let. Kdybych začal ještě v 90tých letech lkdoví jak bych na tom dneska byl... prostě to Wow těšení už tolik není... spíš bude hrát hry člověk z nudy a hlavně ze setrvačnosti. U toho onlinu bych nerad zkejsl...
      • hrajou Pong a Splácení hypotéky 6
  • A názor na FC. Nic osobního proti václavovi, ale jeho příliš intelektuální řeči mě prostě nebaví. Je to prostě moc. Grygar míval taky intelektuální kecy, ale ty mi byly prostě blíž a nevadily. Václav je šikovný pisatel, ale ve videu ho moc nedávám. Někdy to prostě přehání. Bavíme se tu o hrách a přílišná intelektualnost, zbytečné naduzivani rádoby chytrých cizích slov prostě nesedí. Jo, taky mám vysokou a doktorát dávno hotový. Takhle křečovitě bych ale nikdy nemluvil. Nesedí to. Je to divný. Chybí mi stará parta a hlavně bach a grygar.

    Chápu, že to každý má jinak.
    • Jack1947
      To se může vyložit i tak že machruje ale vlastně nevím jak na tom je ( dle svých starších vzorů kteřý naopak třeba ví o čem mluví) to chce mu dát čas.
    • kdyby byl intelektual tak ok, on je ale pseudo a na to já mám neskutečnou alergii...
      • Tilwaen
        Jak se takový pseudointelektuál pozná? Podle toho, že máš pupínky?
        • zaty
          Přece tak, že to je intelektuál, který má ale jiné názory, než já. :-)
        • Jak se ho Aleš ptal v gamesplayi na ty myšlenky okolo nového Tormentu, nebyl schopny mu rict, v cem je vlastne ta hloubka a okolo se toci hlavni premisa hry, samozřejme v recenzi pise porad o skvelem story apod, pritom je dost průmerny a kdybych to vzal na pomery prvního dilu, tak podprůmerny...

          On mluvi povrchove jakoby chytre, ve vnitr pak toho vi podle me dost malo...
          • Planescape není první díl. S Numenerou má společné asi jako Baldur's Gate s Pillars.
            • Slovíčkaření, ano je to jen duchovní nástupce, ne druhý díl. Zpátky k problému. Ne, že tomu flákne 9/10 a není schopen ani říct o čem se tentokrát točí a v čem je tentokrát přesah. Byl prostě mimo a Aleš ho nechtěně načapal na hruškách, tam u mě to jeho chytráctví skončilo. Jinak 9/10 na Games.cz a 5/5 od Levelu pro tutu hru je znakem, že autoři původní díl buď nehráli, nebo nepochopili jeho krásu, nebo se spokojí s každou kravinou.
  • Omlouvám se za OT, ale proč z rakouska nejde psát do diskuze?
    • Kuli anonimni proxy, abys to tu nemohl spamovat, kdyz ti daj ban
      • Nemůžu psát z mobilu přes data ani z pc doma, ani z notebooku z kavárny.
    • protoze rakousko je zlo a dalo nam akorat tak hitlera *2*
  • Lima
    Když si poslechnu FC tak čtyři roky dozadu, tak z 90% to je pokaždý sestava Grygar, Poláček, Dobrovský a Bach. Je vidět, jak se to generačně obměnilo, staří pardálové už mají méně času, nebo zdrhli, mladí přicházejí. Tak uvidíme, třeba Vašek Pecháček se zatím jeví velmi dobře. A chtělo by to více hostů, rád bych zase viděl herního aristokrata Petra Bulíře *3*
  • Inquisitor
    Teď už jenom odpadne Pavel a původní parta je definitivně pryč. Doufám, že se aspoň občas sejdou.
    • Jack1947
      k to bývá nic netrvá ani nemůže běčně, jenže naštěstí tu budeme mít ještě retro.
    • posledny Fight Club v povodnej zostave je 225
      https://www.youtube.com/watch?v=gKMaDmRFcuY
  • Return of Pavel. Pekný F.C. dobrá zostava. Vašek sa už pekne zapracoval. Zo začiatku som bol skeptický, ale čím ďalej tým ho mám radšej. Patrik by mohol dostať viac priestoru. (dúfam, ale že po zmenách nezanevrie na F.C. ani Martin)
  • Dobrej díl díky!
  • TheRKD
    Pavel je zpátky! Až se z toho ve mně rozlilo takové hřejivé teplo. Že by to --? Ne, to jsem se jenom počural. Holt herní senior. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit