Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu to Petrovo obhajování a slepou víru v opravy. Sledoval chování EA v posledních 5 letech? Opravili snad Dead Space 3, MoH Warfighter, NFS 2015, Battlefront 1, ME Andromedu? Ne. Pokud mě v posledních letech o něčem přesvědčili, bylo to jejich naprosté pohrdání hráči, zacházení s vývojáři jako s kusem hadru a zaměření jenom na okamžité naplnění kapes. Co na tom, když při tom potopí pár slavných sérií a skvělých studií?

    Jeho argument o nekupování ignoruje dvě důležité věci na tomhle případě. Jednak že EA dočasně zrušila mikrotransakce, což může některé přesvědčit ke koupi, jenom aby se nachytali a časem se jim progres zablokoval za P2W stěnu, podobně jako třeba GTA Online. No a potom je tu hlavní důvod k zapojení politiků, a to že Star Wars hru si logicky koupí spousta dětí a teenagerů, kteří neumí hospodařit s penězi, a tahle hra z nich tahá prachy jejich rodičů pod maskou slavné značky. Je to prostě svinstvo zaměřené na využívání slabosti nezletilých a lidí náchylných k závislosti.
    • Pay2Win wall v GTAO XD Vždycky jsem věděl že sem chodí poměrně hodně dutohlavů ale aspoň si nehráli na to že rozumí termínům a problematikám, které přesahují jejich inteligenci.

      Ty nechápeš Petra, já nechápu tebe. Kruh se uzavřel.
  • Pan Polaček je ten nejnaivnější člověk, kterého znám. Přijde mi, že žije v nějakém tom svém idilickém světě. Pokud není schopen svou inteligencí pochopit jakým způsobem fungují lootboxy a na progress ve hře svázané microtransakce, které EA, ActivisionBlizzard, Ubisoft atd. posunují každým rokem víc a víc, tak mě fascinuje, že je schopen v tomto světě fungovat.
    • Trochu vám to objasním tedy jako pětiletému dítěti. V začátcích byly mikrotransakce mířeny na masy. Tady si koupím speciální skin a pod. V současné chvíli jsou microtransakce mířny na tzv. veleryby. Minoritu, která má peněz tři p*dele a je jim to jedno a pak na skupinu, která má psychologický problém. Proto se nyní odchází od transparentních shopů kde víš co kupuješ a přechází se k bedničkám, protože ty dokáží ty veleryby podojit nejvíc. Minorita tady kazí nyní hru většině a korporace jim jdou na ruku, nicméně neuvědomují si, že na to v budoucnu dojedou. EA nyní byla tak nenažraná, že dokonce překročila pomyslnou čáru p2w v mainstreamu. Jako kdyby se hra, která má v názvu Star Wars nezaplatila 10x jen ze základní sazby. Ne oni musejí přijít s ultrasuper deluxe edicí a lootboxy napojenými na progress. Jestli to pane Poláčku stále nechápete, prosím vyhledejte odbornou pomoc.
      • Jack1947
        Možná ty hry ani nehraje tak ho to nezajímá *3* jinak je to tak zkouší co se dá ale ted si asi n a chvíly zatáhnou prdell. Na chvíly" protože déle to trvat asi opravdu nebude
  • proč tady zůstaly příspěvky obsahující vulgarity? není to snad jasné porušení pravidel diskusí? *8*
  • risa2000
    Co se málo zdůrazňuje ja manipulativní aspekt lootboxů. I výherní automaty musí výrobce certifikovat, že nejsou cinklé (co s tím udělá pak někdo jiný je druhá věc), ale lootboxy jsou v plné režii algoritmů vydavatele. Kdo si myslí, že mu perky padají _náhodně_, měl by se nad tím zamyslet.
    • Což se ukázalo předevčery tuším? Kdy Activison Bungie záměrně tajil to, že čím víc hrajete tím víc se vám degraduje zisk xp na další level. A pak hráli strašně překvapené a jako, že to okamžitě opraví. Směšné.
      • Víš co je směšné? Že jim to úplně v pohodě projde a ovečky půjdou se stádem dál.
  • Tvl, kúpim PLNÚ hru za PLNÚ cenu a chce po mne naviac čokoľvek zaplatiť? Je to hnus.
  • Pokud je v placené hře něco, co je dostupné normálním hraním / nebo to ta hra od začátku obsahuje a dá se k tomu (rychleji) dostat pouze za peníze, je to sviňárna.

    Schválně, kolik z vás někdy v DOOMu vyťukalo můj nick? Tak dneska byste byli optikou EA normální zloději, protože jste si to "poctivě nenagrindovali" nebo nezaplatili. Tomuhle je třeba říct jasné NE!

    Jediné "mikrotransakce", které jsem ochotný tolerovat (nikoliv za ně platit), jsou levná DLC přidávající (nikoliv odemykající) nový obsah.
    • to jsem tu psal nedavno, az nekdo udela hack na tyhle loupezivy praktiky, bude moci byti popotahovan, ze si lidi ve vlastni hre dovoli neplatit za ulehceni hry nebo rychlejsi zpristupneni obsahu, kterej si zaplatil nakupem hry...

      to bude proces, ze by se i kafka cervenal zavisti
      • Pravda I kdyz ne cernobila spis tak 50 na 50
        • v singlovce to je 100/0, to je proste uchylarna, nutit nekoho platit za to, aby se dostal k obsahu, kterej uz zaplacenej ma
          • Víš co je na tom celým to nejhorší? Že si to zákazníci stejně nechají líbit a prodají se toho milióny.

            Kravaťáci pak budou vycházet z jasně daných čísel a ztéto prasárny se stane norma a toho se děsím asi nejvíc.
  • ringmancz
    Proč to tady selektivně promázáváte?
    • Jack1947
      2 zoufalci co si vyměnujou názory tu jsou *3*

      nevadí...
    • Cenzor většinou maže jak se mu zachce :)
    • negativní příspěvky se netolerují!
      • ringmancz
        no nevím, zůstal tu příspěvek od bifteka a reakce na něj, která se nesla v podobným duchu, tady už není
    • Protože je tu spousta trollů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit