Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli jsou "loot boxy" hazard či ne je dáno tím, jak je definován hazard, což je očividné. Nicméně, otázka pak není jestli jsou či ne "loot boxy" hazard, ale co je to hazard?

    Na netu se dá dohledat dostatek názorů které se loot boxy v rámci příslušných legislativ zabývají, takže nebudu nosit dříví do lesa a pouze si ulevím na konto následujícího výroku:

    The free-to-play audience has had loot boxes for many years and seem perfectly happy to use them.- https://www.gamasutra.com/blogs/IanGriffiths/20180215/314677/Much_Ado_About_Loot_Boxes.php

    To je čirá lež. Já nejsu perfectly happy, ale pokud jsem chtěl ve FIFA oblíbený hráče nebo v HS pořádný karty, tak to bez balíčků nešlo. Mně je ukradený, že nějací lidi maj rádi překvapení, woot! factor, a klidně pro takový "loot boxy" nechte, ale já si chcu koupit oblíbený hráče nebo dobrý karty tak mi je prodejte přímo bez podělanejch lůtboksů.. Aha to ne, to bychom tolik nevydělali? Tak víš co, ani korunu už ode mě neuvidíš, protože jedině bojkotem vás můžu přimět abyste mi to nabídli ke koupi přímo. tak si asi řeklnu .. gl!

    oktxbai
    • Tilwaen
      Jestli jsou "loot boxy" hazard či ne je dáno tím, jak je definován hazard, což je očividné. Nicméně, otázka pak není jestli jsou či ne "loot boxy" hazard, ale co je to hazard?

      Cos tímhle chtěl říct? Vždyť si sám protiřečíš.
      • Neřekl bych, že si protiřečím. Všichni (kdo? v Fight Clubu, na různých diskuzích, v článcích, atd) se ptají: Jsou lootboxy hazad?, přičemž vychází z vlastního chápání pojmu "hazard" a meditují nad lootboxy v této souvislosti.

        Obecně, legislativa pokulhává za digitální revolucí (v definicích pojmů např. webových stránek, v otázce kopírování jako zcizení, nebo ochrany dat a soukromí na sociálních sítích, apod.), což podle mě platí i pro hazard. Jakou podobu dnes pojem hazardu v legislativě má vychází z historických souvislostí který, dle mého, neodpovídá dnešní realitě.

        Proto se pojďme bavit o tom, co je to hazard v dnešním digitalním světě, na rozdíl od toho abychom přemítali jestli lootboxy jsou hazard či ne.
  • Ready Player One jsem přečetl (na doporučení) a je to hrozná srág.ra. Příběh OK. Ale knížka je vážně napsaná děsně. Hlavně ze začátku, kdy tam vyjmenovává filmy, hudbu, hry - hroznej vopruz se tím prokousat. Kdo nečetl, ať radši počká na film.
    • Jack1947
      Spíš aby ten film nebyl nějaká další kůl dětská kravina... kterejch natáčej desítky *7*
    • Já se prokousávat nemusel. Měl jsem problém přestat číst. Ano, je to béčko, ale nečím vybočuje z řady. Perfektní "hero's jurney".
      • Hero's journy - příběh je OK, jak píšu. Ale jak je to napsaný je děs. Hlavně ze začátku, kdy vyjmenovává různý filmy a pod. snad na půl stránky. Jinak jsem s tou knížkou problém neměl. Ale spíš bych doporučil počkat na film. Podle ukázek se od knížky nikam neodchýlili.
        • Takže z celý knížky tě nejvíc štvalo že na půl stránky byly vyjmenovány názvy filmů, teď tak trochu nevím co si mám o tomhle názoru myslet
  • Lima
    Homola je rétorickou parodií sama na sebe *7*
    • Lingvistický a rétorický mistr Homola má minimálně pět černých pásků.
      • *ptáků
  • Na Oggyho nešahat, to je klasická animace :) BTW, celovečerák Oggy a škodíci už dávno vyšel.
    Ten konec od Adama byl luxusní zatrollení všem bláznům, kteří do Adama za jeho vyjadřování pořád ryjou :)
    • náhodou by bylo vtipné, kdyby tam přišel někdo, kdo by podobným způsobem používal třeba germanismy *4*
      • zaty
        Z toho by zdejší bojovníci za "čystotu jazika" kakali maggi v kostkách :)
  • Co takhle udělat speciální podcast v angličtině, kde by se Adam mohl vybít? Evidentně umí skvěle cizí jazyk a český formát pořadu ho znatelně omezuje.
    • se neposer
      • ringmancz
        https://www.youtube.com/watch?v=zYPhXA2zHCU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit