Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ion nebo iron, hlavně že je maiden *15* *15*
  • TheGGG
    hlavně věechno kritizovat a tvářit se u toho chytře... jojo, jenže to vám nikdo nebaští... chování typu, když do něčeho oblíbeného kopu, tak vypadám chytřejší je skutečně směšné
    • to mluvíš o sobě?
      • TheGGG
        já se naštěstí takto nechovám anonymku----
        • Počkej. Neříkám, že s tebou nesouhlasím, ale ty jsi ANONYMEK taky.
          • TheGGG
            nejsem anonymek a už mě nebaví to každému vysvětlovat... víš, kdo má na games.tiscali účet, může napsat komentář jako registrovaný uživatel, popřípadě zaškrtnout okénko [ ] u kterého je napsáno "jako anonym" a poté psát komentáře jako ty a ostatní anonymové... tzn. samotný systém tiscali rozpoznává rozdíl mezi registrovaným uživatelem a anonymem, tudiž já nejsem anonym a ty ano...
            • Jack1947
              TheGGG pokud to budeme brát reálně tak anonymní jsme všichni zde - anonymní může být i člověk se jménem prostě internet je anonymní místo nebo respkt tam není potřeba vystupovat s vlastní identitou a obrázek si člověk udělá přes příspěvky dotyčného.
            • TheGGG
              pletete se anonymci a jen tím dokazujete svoji neznalost... já jsem registrovaný uživatel, vy jste anonymci... stěžovat si můžete vedení tiscali... *3*
            • registrovanej anonym porad anonym
            • dokud tu nebudeš pod pravým jménem, budeš vždycky anonymek, anonymku *4*
            • TheGGG
              já naštěstí troll nejsem, takže jako anonym vystupovat nemusím
            • Jack1947
              Příjde mi že je to beztak úplně fuk , anonymové mají více možností můžou měnit nicky a nadávat jak se jim zlíbí a když je ban nevadí přepnou si ip *12* ale když ton někoho baví...
  • dobrý pohodový díl
  • Musím říct že mě docela překvapil Václav svým kritickým přístupem k Total war Arena. V mém okolí je spousta lidí s choutkami po strategickém multiplayeru, zároveň přejezení moba hrami i arena střílečkami a přesně tuhle mezeru tato hra vyplňuje perfektně. Dokonce bych se nebál říct že TWA má jen malou konkurenci pro podobně ražené žážitky. Komplexní kampaň napříc mapou nahrazují velitelé nabízející odlišné herní styly, kde během pár minut člověk stojí uprostřed bitvy slonů, katapultů, barikád a halaparten. Jeden zápas trvá tak 10-20min, takže i vytížený člověk si najde chvíli poměřit sílu s ostatními.

    A co víc jako neplatící hráč nemá člověk problém dominovat bojiště, což u freetoplay titulu není také zas tak běžné.

    Zmatečnost různých měn a celkově divné menu bych vytknul také, hold nic nené dokonalé...
  • Normality hrali aj v RGP.
  • Díky Pavle, je to ta adventura kterou jsem hledal.

    http://bit.do/Normality

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit