Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KamilZm

    Líbil se mi Vaškův názor na situaci s Diablo Immortal. 

    Ještě víc se mi líbilo, jak tímto rozumným názorem udělal idioty ze všech haterů, kteří si na této hře léčí své komplexy z neoznámení Diablo IV, přestože jsou to dvě zcela nezávislé a nijak se neovlivňující hry. 

    Třešničkou na dortu bylo to, Jak se pak k tomuto názoru najednou "připojili" ostatní účastníci Fight clubu a začali horečně vysvětlovat, že oni to tak samozřejmě mysleli také 😂

  • TheGGG

    review bombing a masivní online hate nejlepší bič na vykutálené devs a jejich podržtašky... a obecně tvůrce co chtějí se zákazníky vy***at...

    • radim.zaty

      Hele a nestačí si prostě jejich produkt nekoupit? Já, jakožto liberalně (v tom původním smyslu) smýšlející člověk to tak dělám už hromadu let.

      Chováš se stejně jako SJW, které tak nenávidíš.

      • TheGGG

        ne nestačí.... často i pro devs je lepší, když se zavčas dozví že něco pokazili, než aby prostě ztráceli zákazníky a nevěděli proč... 

        a i přes to, jak to korektníci nesnáší, pořád platí freedom of speech, kór v případě platících zákazníků.

        Potichu je ignorovat je přesně to co chtějí.

      • iSpirit

        přesně, ten příměr k SJW je přesný.

        • TheGGG
          řekl NPC....
    • iSpirit

      aha, takže souhlasíš i s bombardingem u RDR, že to nevyšlo na PC? 

      • TheGGG

        očividně docela slabý hate dle like dislike barů na YT... a mě ani R* to nijak netrápí...


        • twicer

          Vtom případě seš pokrytec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit